800 800 948
Strona startowa Projekty w Europie

Projekty w Europie

Paldiski | Estonia

Paldiski to ekskluzywny kompleks mieszkaniowy w historycznej dzielnicy w centrum Tallina. Do dyspozycji mieszkańców pozostają garaże podziemne i strzeżony parking przy samym budynku. Plac zabaw i park, które znajdują się w pobliżu, pozwalają wypocząć i aktywnie spędzić czas. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum.

Byty Villinki | Slowacja

Luksusowe apartamenty w Bratysławie, z wyjątkowym widokiem. Dwie europejskie metropolie – stolica Słowacji i pobliski Wiedeń – zapewniają mieszkańcom liczne atrakcje. Sąsiedni park oraz dolina to idealne miejsca do relaksu oraz aktywności na świeżym powietrzu. Dopełnieniem znakomitej lokalizacji jest wysokiej jakości infrastruktura.

Priedes | Łotwa

Priedes jest położone w spokojnej i cichej okolicy, w pobliżu lasu sosnowego w Rydze. Oferuje dogodny dojazd do centrum, a w bliskiej odległości zlokalizowane są ważne miejskie obiekty i instytucje. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się nowoczesny plac zabaw. Kontakt z naturą sprzyja odpoczynkowi, a zielona okolica inwestycji to doskonałe miejsce do uprawiania sportu.

As Oy Merenkulkijanranta | Finlandia

Główne zalety projektu:

- automatycznie sterowany system chłodzenia oraz ogrzewania podłogowego;

- wykorzystanie wody morskiej w celu generowania energii chłodzenia oraz systemu ogrzewania wody;

- redukcja przenikania cieplnego;

- okna z większymi możliwościami izolacyjnymi.


Tripla | Finlandia

PASILA stanie się nowym sercem Helsinek oraz ważnym węzłem komunikacyjnym. Inwestycję inauguruje budowa projektu Tripla, na który składa się powierzchnia biurowa, apartamenty, hotel, galeria handlowa i parking.

Mall of Tripla będzie największym centrum handlowym w Finlandii pod względem liczby miejsc sprzedaży detalicznej. Centrum będzie dysponowało najlepszą lokalizacją handlową w kraju.

Powierzchnia pod wynajem, przeznaczona dla blisko 250 najemców, wyniesie ponad 85.000 m². W ramach projektu powstanie również parking dla 2 500 samochodów. Otwarcie obiektu planowane jest w okresie bożonarodzeniowym w 2019 r., równocześnie z inauguracją nowej stacji Pasila.Piliamiestis | Litwa

Piliamiestis to projekt realizowany na Starym Mieście w Kownie. W ramach inwestycji powstanie ponad 400 mieszkań z widokiem na rzekę i historyczny zamek. W pobliżu powstaną także parki biznesowe oraz powierzchnie biurowe.