Strony lokalne:
Corporate site:

Aroma park

Projekt mieszkaniowy, w ramach którego YIT przywraca do świetności jeden z najważniejszych zabytków na północy Warszawy – drożdżownię Henryka Bienenthala przy ul. Klasyków 10.

W istniejącą zabudowę harmonijnie wpiszą się nowe, kameralne 3-piętrowe budynki, których elewacja nawiązywać będzie do industrialnej przeszłości miejsca.

Miejsce, które zachwyca

wyjątkowa historia

W ramach projektu Aroma Park przywracamy do świetności jeden z najważniejszych zabytków na północy Warszawy - drożdżownię Henryka Bienenthala przy ul. Klasyków 10.

piękna architektura

Aroma Park docenią miłosnicy niepowtarzalnej architektury. Tutaj niezwykłość post-industrialnego klimatu idealnie koegzystuje z naturą oraz spokojnym otoczeniem.

ujmująca natura

Zieleń oraz piękne starodrzewie to elementy, które stanowią blisko 40% powierzchni całej inwestycji. Bezpośrednio z Aroma Park sąsiaduje również Park Henrykowski.

Zielona i prężna Białołęka

Białołołęka - dzielnica Warszawy położona w prawobrzeżnej części miasta. Uznawana za jeden z najszybciej rozwijających się obszarów stolicy, od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród mieszkańców. Świadczy o tym również liczba ludności, która przekroczyła już 100 tysięcy osób.

Tereny zielone, ścieżki rowerowe, nowe drogi i ekodotacje. Parki, historyczna zabudowa oraz dobra komunikacja. Najnowocześniejsza w Warszawie galeria handlowa. Atrakcyjne ceny mieszkań. - Te wszystkie elementy sprawiają, że Białołęka stała się świetnym miejscem do życia, rekreacji czy inwestycji.

I właśnie na Białołęce powstaje Aroma Park. Oddajemy w Twoje ręce unikatową przestrzeń, łączącą wszystkie powyższe atrybuty, zamkniętą w zachwycającej architekturze. 

koncepcja aranżacji aroma park

Aroma Park od samego początku projektowaliśmy w zgodzie z koncepcją wspólnej i komfortowej przestrzeni. W tym celu wykreowaliśmy ideę opartą na powołaniu do życia określonych stref, tworzących jednolitą tkankę naszej pięcioetapowej inwestycji.

Metraż

Istnieją dwie metody obliczania metrażu mieszkania:

  • z powierzchnią pod ścianami
  • bez powierzchni pod ścianami

Naturalnie, korzystniejszy dla Ciebie jest sposób drugi, w którym do łącznego metrażu mieszkania nie jest wliczana powierzchnia pod ścianami. Dzięki temu nie płacisz za coś, czego nigdy nie wykorzystasz. Wliczając natomiast ściany, powierzchnia mieszkania zwieksza się blisko o 4%. Na przykładzie widać, że sposób obliczania metrażu może owocować znacznymi oszczędnościami. Lub niepotrzebnymi wydatkami.

W Aroma Park nie zapłacisz za powierzchnię pod ścianami, a jedynie za metraż, który możesz w pełni wykorzystać.

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Zadzwoń

Darmowa infolinia
Paweł Muchowicz
Kierownik biura sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij