YIT

wyjątkowa inwestycja na mapie warszawskich nieruchomości

Wypełnij formularz na końcu strony bądź zadzwoń: +48 795 101 883 lub +48 795 101 899

Aroma Park

Projekt mieszkaniowy, w ramach którego YIT przywraca do świetności jeden z najważniejszych zabytków na północy Warszawy - drożdżownię Henryka Bienenthala przy ul. Klasyków 10. W istniejącą zabudowę harmonijnie wpiszą się nowe, kameralne 3-piętrowe budynki, których elewacja nawiązywać będzie do industrialnej przeszłosci miejsca.

Architektura, zieleń, klimat

Aroma Park docenią miłośnicy niepowtarzalnej architektury - tutaj niezwykłość postindustrialnego klimatu harmonijnie łączy się z naturą oraz spokojnym otoczeniem inwestycji. Zieleń wraz z pięknym starodrzewiem to elementy, które stanowią blisko 40% powierzchni działki. Dodatkowo, inwestycja graniczy również z odnowionym Parkiem Henrykowskim, do którego prowadzić będzie bezpośrednie przejście. Mieszkańcy mogą liczyć na wiele udogodnień w stylu fińskim, zaś wybrane miejsca postojowe w garażu podziemnym zostaną wyposażone w instalacje do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

wyjątkowa przestrzeń

W ramach Aroma Park zostanie powołanych 6 stref specjalnych. Pierwsza z nich - strefa kontekstu historycznego - będzie stanowić wejście reprezentacyjne osiedla. Druga - strefa ciszy - będzie obejmować biuro na świeżym powietrzu, hamaki, stoliki szachowe oraz przestrzeń dla miłośników jogi. W strefie aktywności znajdą się natomiast plac zabaw, siłownia oraz przestrzeń piaskowa. W czwartej strefie - wspólnej - powstanie ogród z grillem oraz przestrzenią piknikową. Pozostałe dwie, to strefy półprywatne – będą składać się z ogrodu oraz przytulnych miejsc do odpoczynku i pracy na świeżym powietrzu.

już w budowie

Budowa pierwszego etapu inwestycji ruszyła w styczniu, prace realizuje spółka UNIBEP. W ramach projektu powstaje budynek, w którym znajdzie się 78 lokali mieszkalnych, 1 lokal usługowy oraz 95 miejsc postojowych. Projektantem Aroma Park jest pracownia KAPS ARCHITEKCI Korneluk Parysek Słowik Sp. z o.o.

I etap Aroma Park zostanie oddany do użytkowania w trzecim kwartale 2019 roku, a sprzedaż mieszkań już trwa - tylko teraz możesz wybierać z pełnej gamy dostępnych metraży.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-922), przy ul. Nałęczowska 33, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).