YIT

wyjątkowa inwestycja na mapie warszawskich nieruchomości

Wypełnij formularz na końcu strony bądź zadzwoń: +48 795 101 883 lub +48 795 101 899

Aroma Park

Projekt mieszkaniowy, w ramach którego YIT przywraca do świetności jeden z najważniejszych zabytków na północy Warszawy - drożdżownię Henryka Bienenthala przy ul. Klasyków 10. W istniejącą zabudowę harmonijnie wpiszą się nowe, kameralne 3-piętrowe budynki, których elewacja nawiązywać będzie do industrialnej przeszłosci miejsca.

Architektura, zieleń, klimat

Aroma Park docenią miłośnicy niepowtarzalnej architektury - tutaj niezwykłość postindustrialnego klimatu harmonijnie łączy się z naturą oraz spokojnym otoczeniem inwestycji. Zieleń wraz z pięknym starodrzewiem to elementy, które stanowią blisko 40% powierzchni działki. Dodatkowo, inwestycja graniczy również z odnowionym Parkiem Henrykowskim, do którego prowadzić będzie bezpośrednie przejście. Mieszkańcy mogą liczyć na wiele udogodnień w stylu fińskim, zaś wybrane miejsca postojowe w garażu podziemnym zostaną wyposażone w instalacje do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

wyjątkowa przestrzeń

W ramach Aroma Park zostanie powołanych 6 stref specjalnych. Pierwsza z nich - strefa kontekstu historycznego - będzie stanowić wejście reprezentacyjne osiedla. Druga - strefa ciszy - będzie obejmować biuro na świeżym powietrzu, hamaki, stoliki szachowe oraz przestrzeń dla miłośników jogi. W strefie aktywności znajdą się natomiast plac zabaw, siłownia oraz przestrzeń piaskowa. W czwartej strefie - wspólnej - powstanie ogród z grillem oraz przestrzenią piknikową. Pozostałe dwie, to strefy półprywatne – będą składać się z ogrodu oraz przytulnych miejsc do odpoczynku i pracy na świeżym powietrzu.

już w budowie

Budowa pierwszego etapu inwestycji ruszyła w styczniu, prace realizuje spółka UNIBEP. W ramach projektu powstaje budynek, w którym znajdzie się 78 lokali mieszkalnych, 1 lokal usługowy oraz 95 miejsc postojowych. Projektantem Aroma Park jest pracownia KAPS ARCHITEKCI Korneluk Parysek Słowik Sp. z o.o.

I etap Aroma Park zostanie oddany do użytkowania w trzecim kwartale 2019 roku, a sprzedaż mieszkań już trwa - tylko teraz możesz wybierać z pełnej gamy dostępnych metraży.

Poznaj ofertę dla siebie

Napisz, jakiego mieszkania szukasz. Doradca prześle plany wraz z aktualnymi cenami.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

YIT DEVELOPMENT SP. Z O. O., UL. TWARDA 18, 00-105 WARSZAWA

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Polityka prywatności    © 2018 YIT Corporation

wyślij wiadomość

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

zadzwoń

Darmowa infolinia
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Zamknij
Zamknij