Local sites:
Corporate site:

Mokotów

Mokotów

Mokotów słynie z terenów zielonych – licznych parków oraz skwerów. Dzielnica może się poszczycić bogatą ofertą kulturalną. Na jej terenie działają renomowane teatry, muzea i galerie sztuki oraz popularne kina.

Mieszkańcy Mokotowa korzystają z dobrze rozwiniętej sieci ścieżek rowerowych i licznych obiektów sportowo-rekreacyjnych (m.in. Wodny Park Warszawianka, Tor Łyżwiarski Stegny). Popularnym miejscem ich spacerów i wycieczek są m.in. Królikarnia i Jeziorko Czerniakowskie. Korzystna lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do znanych atrakcji Warszawy, tj. Łazienki Królewskie, położone przy samej granicy Mokotowa.

Skontaktuj się

Liczba pokoi
Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Karolina Kędzierska
Kierownik Sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij