Local sites:
Corporate site:
Mokotów

Nordic Mokotów I

I etap Nordic Mokotów obejmuje 125 apartamentów. Każdy z przyszłych mieszkańców znajdzie w ofercie coś dla siebie - mieszkania od 1- do 5-pokojowych, o powierzchni od 28 do blisko 135 m2.

Na ostatnich kondygnacjach będą dostępne apartamenty dwupoziomowe. Inwestycja jest osłonięta od al. Sikorskiego przez istniejący budynek, dzięki czemu mieszkania zyskają spokojną aurę. Z okien roztacza się widok na zielony Mokotów, a z ostatnich kondygnacji będzie można podziwiać panoramę Warszawy. Sprzedaż mieszkań w ramach I etapu rozpoczęła się w maju 2016 roku.

Więcej

Szczegóły projektu

Nazwa inwestycji
Nordic Mokotów I
Liczba mieszkań
125
Dostępne mieszkania
66
Wielkość mieszkań
30,6 - 133,7 m²
Liczba pokoi
1 - 5

Pomoc przy kredycie hipotecznym

Pomoc architekta

Wyjątkowy widok

    Lokalizacja

    Skontaktuj się

    Liczba pokoi
    Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

    Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

    * - pole obowiązkowe

    Kontakt

    Darmowa infolinia biura sprzedaży
    Karolina Kędzierska
    Kierownik Sprzedaży
    Paweł Muchowicz
    Specjalista ds. Sprzedaży
    Dorota Śledyńska
    Architekt
    Małgorzata Przybysz
    Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
    Zamknij
    Zamknij