YIT

Gotowe mieszkania z własnością gruntu. Specjalne rabaty i ceny już od 7 200 zł/m2.

Wypełnij formularz na końcu strony i dowiedz się więcej. Darmowa infolinia: +48 800 800 948

Nordic Mokotów

Inwestycja mieszkaniowa największego fińskiego dewelopera, YIT, zlokalizowana w zielonej części Mokotowa, przy al. gen. W. Sikorskiego 9c. Chcemy, by Nordic Mokotów stał się wizytówką fińskiego stylu życia.

Jakość z Finlandii

Nordic Mokotów zaprojektowano w zgodzie z fińską filozofią designu. Balkony i tarasy wykonano z drewna, mieszkania zostały przygotowane do wstawienia sauny, zaś miejsca parkingowe wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych.

w sercu warszawy

Nordic Mokotów jest świetnie skomunikowany zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Z okien podziwiać można zieloną przestrzeń Mokotowa, a z wyższych pięter - panoramę Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, a także ścieżki rowerowe.

Dwa etapy w sprzedaży

Pierwszy etap - budowa dobiegła końca, a w inwestycji pozostały ostatnie wolne mieszkania. Klucze odbierzesz już dziś.

Drugi etap - w budowie. Tylko teraz możesz wybierać z pełnej gamy metraży. Planowane oddanie do użytkowania: 1 kwartał 2019 r.

Poznaj ofertę dla siebie

Napisz, jakiego mieszkania szukasz. Doradca prześle plany wraz z aktualnymi cenami.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

YIT DEVELOPMENT SP. Z O. O., UL. TWARDA 18, 00-105 WARSZAWA

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Polityka prywatności    © 2018 YIT Corporation

wyślij wiadomość

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

zadzwoń

Darmowa infolinia
Karolina Kędzierska
Kierownik sprzedaży
Paweł Muchowicz
Kierownik biura sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij