YIT

Gotowe mieszkania z własnością gruntu. Specjalne rabaty i ceny już od 7 200 zł/m2.

Wypełnij formularz na końcu strony i dowiedz się więcej. Darmowa infolinia: +48 800 800 948

Nordic Mokotów

Inwestycja mieszkaniowa największego fińskiego dewelopera, YIT, zlokalizowana w zielonej części Mokotowa, przy al. gen. W. Sikorskiego 9c. Chcemy, by Nordic Mokotów stał się wizytówką fińskiego stylu życia.

Jakość z Finlandii

Nordic Mokotów zaprojektowano w zgodzie z fińską filozofią designu. Balkony i tarasy wykonano z drewna, mieszkania zostały przygotowane do wstawienia sauny, zaś miejsca parkingowe wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych.

w sercu warszawy

Nordic Mokotów jest świetnie skomunikowany zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Z okien podziwiać można zieloną przestrzeń Mokotowa, a z wyższych pięter - panoramę Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, a także ścieżki rowerowe.

Dwa etapy w sprzedaży

Pierwszy etap - budowa dobiegła końca, a w inwestycji pozostały ostatnie wolne mieszkania. Klucze odbierzesz już dziś.

Drugi etap - w budowie. Tylko teraz możesz wybierać z pełnej gamy metraży. Planowane oddanie do użytkowania: 1 kwartał 2019 r.

Poznaj ofertę dla siebie

Napisz, jakiego mieszkania szukasz. Doradca prześle plany wraz z aktualnymi cenami.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

YIT DEVELOPMENT SP. Z O. O., UL. TWARDA 18, 00-105 WARSZAWA

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Polityka prywatności    © 2018 YIT Corporation