apartamenty tripla

Tripla, Finlandia

PASILA stanie się nowym sercem Helsinek oraz ważnym węzłem komunikacyjnym. Do 2040 r. przewiduje się dwukrotny wzrost liczby mieszkańców oraz miejsc pracy. Inwestycja rozpoczyna się budową projektu Tripla, który będzie obejmować powierzchnię biurową, apartamenty oraz hotel, a także galerię handlową oraz parking.
Powierzchnia pod wynajem dla blisko 250 najemców wynosi ponad 85.000 m². Powstanie również parking dla 2 500 samochodów. Otwarcie obiektu planowane jest w okresie bożonarodzeniowym w 2019 r., równocześnie z inauguracją nowej stacji Pasila.

apartamenty merenkulkijanranta

Merenkulkijanranta, Finlandia

Pomiar zużycia wody i energii elektrycznej. Automatycznie sterowany system chłodzenia oraz ogrzewania podłogowego. Wykorzystanie wody morskiej w celu generowania energii chłodzenia oraz systemu ogrzewania wody. Redukcja przenikania cieplnego. Okna z większymi możliwościami izolacyjnymi. Prawidłowy wybór, rozmieszczenie oraz wykorzystanie urządzeń i systemów.

apartamenty AALTO Cibulka

AALTO Cibulka, Czechy

Inwestycję wyróżnia lekkość, prostota i natura. Siedmiopiętrowy apartamentowiec z siedmioma oddzielnymi wejściami położony jest na granicy Parku Przyrody Košíře-Motol, tworząc w ten sposób naturalne przejście między naturą a miastem. Aby każdy mógł cieszyć się bliskością zieleni, wszystkie apartamenty posiadają własny ogródek frontowy, balkon lub taras.

apartamenty SUOMI Hloubětín

SUOMI Hloubětín, Czechy

Nowopowstająca dzielnica mieszkaniowa położona w dynamicznie rozwijającej się części Pragi. Jej ogromnym atutem jest doskonała lokalizacja, funkcjonalne budynki inspirowane skandynawską architekturą oraz dostęp do lokali użytkowych. Inwestycja zlokalizowana jest przy atrakcyjnym szlaku biegnącym wzdłuż rzeki Rokytki, mającej szerokie zastosowania rekreacyjno-sportowe.

apartamenty Zwirn

ZWIRN, Słowacja

Projekt opiera się na bogatej historii dawnego obszaru przemysłowego czarnej fabryki. Reprezentuje topową architekturę miejską, nawiązującą do przemysłowej historii tego miejsca. Nowe bloki mieszkalne idealnie wpasowują się w otaczające budynki oraz umożliwiają stworzenie wysokiej jakości przestrzeni publicznych.

apartamenty NUPPU

NUPPU, Słowacja

Inwestycja zakłada przekształcenie dawnego obszaru przemysłowego w wielofunkcyjną dzielnicę z mieszkaniami i biurami. Każdy apartamentowiec posiada własny klub, który można wykorzystać na lokalny turniej w grach planszowych czy spotkanie przy kawie. NUPPU udostępnia również stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

apartamenty Raitininkų sodas

Raitininkų sodas, Litwa

Osiedle otoczone jest dziedzińcem z drewnianym tarasem, ogrodem i zielonymi strefami wypoczynku. Z przestronnych balkonów można podziwiać piękną panoramę Wilna oraz okoliczny ogród. Na dachu budynków umieszczono elektrownie słoneczne.

apartamenty Naujoji Rivjera

Naujoji Rivjera, Litwa

Nowoczesny kompleks mieszkalny realizowany w Wilnie w centralnej części miasta w pobliżu rzeki Wilii. Podczas realizacji projektu skupiono się na harmonijnym otoczeniu domu, dziedzińcu, komfortowym układzie mieszkań oraz zaawansowanych rozwiązaniach technicznych zapewniających izolację akustyczną, energooszczędność i wysoką jakość powietrza.

apartamenty Dom Dzirciemsa

Dom Dzirciemsa, Łotwa

Wyróżniający się wysoką energooszczędnością budynek znajduje się w jednej z najbardziej urokliwych i zielonych dzielnic Rygi - Dzirciems, Pardaugava. Projekt oferuje rezerwację mieszkań w otoczeniu natury i bogato rozwiniętej infrastruktury. W celu ograniczenia zużycia ciepła, dużą uwagę zwrócono na efektywność energetyczną.

apartamenty Annas Parks

Annas Parks, Łotwa

Kompleks apartamentów niedaleko Rygi, łączący skandynawską jakość i komfort w otoczeniu natury. Budynki powstały w oparciu o wysokiej jakości rozwiązania techniczne oraz zadbaną infrastrukturę. Mieszkańcy inwestycji mogą się cieszyć ciszą i spokojem lasu oraz zapachem rosnących w okolicy sosen.

apartamenty Mäepealse elamukvartal

Mäepealse elamukvartal, Estonia

Nowoczesne i kompleksowe środowisko mieszkalne znajdujące się w cichej i spokojnej okolicy Tallina. Inwestycja posiada unikatowe rozwiązanie jakim jest podzielenie piętra apartamentowca na dwa poziomy o różnej wysokości, aby zapewnić mieszkańcom więcej prywatności.

apartamenty Paldiski

Paldiski, Estonia

Ekskluzywny kompleks mieszkaniowy w historycznej dzielnicy w centrum Tallina. Do dyspozycji mieszkańców pozostają garaże podziemne i strzeżony parking przy samym budynku. Plac zabaw i park, które znajdują się w pobliżu, pozwalają wypocząć i aktywnie spędzić czas. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum.