apartamenty tripla

Tripla, Finlandia

PASILA stanie się nowym sercem Helsinek oraz ważnym węzłem komunikacyjnym. Do 2040 r. przewiduje się dwukrotny wzrost liczby mieszkańców oraz miejsc pracy. Inwestycja rozpoczyna się budową projektu Tripla, który będzie obejmować powierzchnię biurową, apartamenty oraz hotel, a także galerię handlową oraz parking.
Powierzchnia pod wynajem dla blisko 250 najemców wynosi ponad 85.000 m². Powstanie również parking dla 2 500 samochodów. Otwarcie obiektu planowane jest w okresie bożonarodzeniowym w 2019 r., równocześnie z inauguracją nowej stacji Pasila.

apartamenty merenkulkijanranta

Merenkulkijanranta, Finlandia

Pomiar zużycia wody i energii elektrycznej. Automatycznie sterowany system chłodzenia oraz ogrzewania podłogowego. Wykorzystanie wody morskiej w celu generowania energii chłodzenia oraz systemu ogrzewania wody. Redukcja przenikania cieplnego. Okna z większymi możliwościami izolacyjnymi. Prawidłowy wybór, rozmieszczenie oraz wykorzystanie urządzeń i systemów.

apartamenty Paldiski

Kruunuvuorenranta, Finlandia

Kompleks Kruunuvuorenrant w nadmorskiej dzielnicy Helsinek składa się z nowoczesnych budynków mieszkalnych oraz domów położonych tuż przy nabrzeżu. Osiedle, oprócz niesamowitej panoramy, oferuje także różnorodność usług. W pobliżu znajdują się m.in. szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodek zdrowia oraz biblioteki.

apartamenty Paldiski

Vallilan Konepaja, Finlandia

Vallilan Konepaja to połączenie nowej architektury ze stylem przemysłowym. Dzięki wyjątkowej inżynierii miejsce zyskało romantyczną oraz nostalgiczną aurę. Kompleks znajduje się na zachodnim krańcu dzielnicy Pasila, która stanowi centrum życia miejskiego.

apartamenty Byty Villinki

Byty Villinki, Słowacja

Luksusowe apartamenty w Bratysławie, z wyjątkowym widokiem. Dwie europejskie metropolie – stolica Słowacji i pobliski Wiedeń – zapewniają mieszkańcom liczne atrakcje. Sąsiedni park oraz dolina to idealne miejsca do relaksu oraz aktywności na świeżym powietrzu. Dopełnieniem znakomitej lokalizacji jest wysokiej jakości infrastruktura.

apartamenty Paldiski

Stein2, Słowacja

Stein2 to nowoczesne osiedle przy Starym Mieście w Bratysławie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. sklepy, szkoły, parki, a także kościoły oraz ośrodek zdrowia. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do wielu miejsc w Bratysławie.

apartamenty Paldiski

Troja, Czechy

Troja to czeska inwestycja położna w dzielnicy Praga 8. Kompleks składa się z 83 apartamentów oraz 73 miejsc parkingowych.

apartamenty Paldiski

Braník, Czechy

Osiedle Braník znajduje się w dzielnicy Praga 4, na prawym brzegu Wełtawy. Inwestycja obejmuje 107 mieszkań oraz 130 miejsc parkingowych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom zminimalizowane zostało zużycie energii.

apartamenty piliamiestis

Piliamiestis, Litwa

Piliamiestis to projekt realizowanym na Starym Mieście w Kownie. W ramach inwestycji powstanie ponad 400 mieszkań z widokiem na rzekę oraz historyczny zamek. W pobliżu powstaną także parki biznesowe oraz powierzchnie biurowe.

apartamenty priedes

Priedes, Łotwa

Priedes jest położone w spokojnej i cichej okolicy, w pobliżu lasu sosnowego w Rydze. Oferuje dogodny dojazd do centrum, a w bliskiej odległości zlokalizowane są ważne miejskie obiekty i instytucje. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się nowoczesny plac zabaw. Kontakt z naturą sprzyja odpoczynkowi, a zielona okolica inwestycji to doskonałe miejsce do uprawiania sportu.

apartamenty Paldiski

Paldiski, Estonia

Paldiski to ekskluzywny kompleks mieszkaniowy w historycznej dzielnicy w centrum Tallina. Do dyspozycji mieszkańców pozostają garaże podziemne i strzeżony parking przy samym budynku. Plac zabaw i park, które znajdują się w pobliżu, pozwalają wypocząć i aktywnie spędzić czas. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum.

apartamenty Paldiski

Nowy Noginsk, Rosja

Kompleks mieszkalny Nowy Noginsk będzie się składał z sześciu 17-piętrowych budynków. Inwestycja oferuje jedno-, dwu- oraz trzypokojowe apartamenty, a także parking dla 550 samochodów.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij