Local sites:
Corporate site:

Inwestycje w Europie

Tripla, Finlandia

PASILA stanie się nowym sercem Helsinek oraz ważnym węzłem komunikacyjnym. Do 2040 r. przewiduje się dwukrotny wzrost liczby mieszkańców oraz miejsc pracy. Inwestycja rozpoczyna się budową projektu Tripla, który będzie obejmować powierzchnię biurową, apartamenty oraz hotel, a także galerię handlową oraz parking.
Powierzchnia pod wynajem dla blisko 250 najemców wynosi ponad 85.000 m². Powstanie również parking dla 2 500 samochodów. Otwarcie obiektu planowane jest w okresie bożonarodzeniowym w 2019 r., równocześnie z inauguracją nowej stacji Pasila.

Więcej

Merenkulkijanranta, Finlandia

Pomiar zużycia wody i energii elektrycznej. Automatycznie sterowany system chłodzenia oraz ogrzewania podłogowego. Wykorzystanie wody morskiej w celu generowania energii chłodzenia oraz systemu ogrzewania wody. Redukcja przenikania cieplnego. Okna z większymi możliwościami izolacyjnymi. Prawidłowy wybór, rozmieszczenie oraz wykorzystanie urządzeń i systemów.

Więcej

Kruunuvuorenranta, Finlandia

Kompleks Kruunuvuorenrant w nadmorskiej dzielnicy Helsinek składa się z nowoczesnych budynków mieszkalnych oraz domów położonych tuż przy nabrzeżu. Osiedle, oprócz niesamowitej panoramy, oferuje także różnorodność usług. W pobliżu znajdują się m.in. szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodek zdrowia oraz biblioteki.

Więcej

Vallilan Konepaja, Finlandia

Vallilan Konepaja to połączenie nowej architektury ze stylem przemysłowym. Dzięki wyjątkowej inżynierii miejsce zyskało romantyczną oraz nostalgiczną aurę. Kompleks znajduje się na zachodnim krańcu dzielnicy Pasila, która stanowi centrum życia miejskiego.

Więcej

Byty Villinki, Słowacja

Luksusowe apartamenty w Bratysławie, z wyjątkowym widokiem. Dwie europejskie metropolie – stolica Słowacji i pobliski Wiedeń – zapewniają mieszkańcom liczne atrakcje. Sąsiedni park oraz dolina to idealne miejsca do relaksu oraz aktywności na świeżym powietrzu. Dopełnieniem znakomitej lokalizacji jest wysokiej jakości infrastruktura.

Więcej

Stein2, Słowacja

Stein2 to nowoczesne osiedle przy Starym Mieście w Bratysławie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. sklepy, szkoły, parki, a także kościoły oraz ośrodek zdrowia. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do wielu miejsc w Bratysławie.

Więcej

Troja, Czechy

Troja to czeska inwestycja położna w dzielnicy Praga 8. Kompleks składa się z 83 apartamentów oraz 73 miejsc parkingowych.

Więcej

Braník, Czechy

Osiedle Braník znajduje się w dzielnicy Praga 4, na prawym brzegu Wełtawy. Inwestycja obejmuje 107 mieszkań oraz 130 miejsc parkingowych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom zminimalizowane zostało zużycie energii.

Więcej

Piliamiestis, Litwa

Piliamiestis to projekt realizowanym na Starym Mieście w Kownie. W ramach inwestycji powstanie ponad 400 mieszkań z widokiem na rzekę oraz historyczny zamek. W pobliżu powstaną także parki biznesowe oraz powierzchnie biurowe.

Więcej

Priedes, Łotwa

Priedes jest położone w spokojnej i cichej okolicy, w pobliżu lasu sosnowego w Rydze. Oferuje dogodny dojazd do centrum, a w bliskiej odległości zlokalizowane są ważne miejskie obiekty i instytucje. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się nowoczesny plac zabaw. Kontakt z naturą sprzyja odpoczynkowi, a zielona okolica inwestycji to doskonałe miejsce do uprawiania sportu.

Więcej

Paldiski, Estonia

Paldiski to ekskluzywny kompleks mieszkaniowy w historycznej dzielnicy w centrum Tallina. Do dyspozycji mieszkańców pozostają garaże podziemne i strzeżony parking przy samym budynku. Plac zabaw i park, które znajdują się w pobliżu, pozwalają wypocząć i aktywnie spędzić czas. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum.

Więcej

Nowy Noginsk, Rosja

Kompleks mieszkalny Nowy Noginsk będzie się składał z sześciu 17-piętrowych budynków. Inwestycja oferuje jedno-, dwu- oraz trzypokojowe apartamenty, a także parking dla 550 samochodów.

Więcej

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij