apartamenty tripla

Tripla, Finlandia

PASILA stanie się nowym sercem Helsinek oraz ważnym węzłem komunikacyjnym. Do 2040 r. przewiduje się dwukrotny wzrost liczby mieszkańców oraz miejsc pracy. Inwestycja rozpoczyna się budową projektu Tripla, który będzie obejmować powierzchnię biurową, apartamenty oraz hotel, a także galerię handlową oraz parking.
Powierzchnia pod wynajem dla blisko 250 najemców wynosi ponad 85.000 m². Powstanie również parking dla 2 500 samochodów. Otwarcie obiektu planowane jest w okresie bożonarodzeniowym w 2019 r., równocześnie z inauguracją nowej stacji Pasila.

Więcej

apartamenty merenkulkijanranta

Merenkulkijanranta, Finlandia

Pomiar zużycia wody i energii elektrycznej. Automatycznie sterowany system chłodzenia oraz ogrzewania podłogowego. Wykorzystanie wody morskiej w celu generowania energii chłodzenia oraz systemu ogrzewania wody. Redukcja przenikania cieplnego. Okna z większymi możliwościami izolacyjnymi. Prawidłowy wybór, rozmieszczenie oraz wykorzystanie urządzeń i systemów.

Więcej

apartamenty Paldiski

Kruunuvuorenranta, Finlandia

Kompleks Kruunuvuorenrant w nadmorskiej dzielnicy Helsinek składa się z nowoczesnych budynków mieszkalnych oraz domów położonych tuż przy nabrzeżu. Osiedle, oprócz niesamowitej panoramy, oferuje także różnorodność usług. W pobliżu znajdują się m.in. szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodek zdrowia oraz biblioteki.

Więcej

apartamenty Paldiski

Vallilan Konepaja, Finlandia

Vallilan Konepaja to połączenie nowej architektury ze stylem przemysłowym. Dzięki wyjątkowej inżynierii miejsce zyskało romantyczną oraz nostalgiczną aurę. Kompleks znajduje się na zachodnim krańcu dzielnicy Pasila, która stanowi centrum życia miejskiego.

Więcej

apartamenty Byty Villinki

Byty Villinki, Słowacja

Luksusowe apartamenty w Bratysławie, z wyjątkowym widokiem. Dwie europejskie metropolie – stolica Słowacji i pobliski Wiedeń – zapewniają mieszkańcom liczne atrakcje. Sąsiedni park oraz dolina to idealne miejsca do relaksu oraz aktywności na świeżym powietrzu. Dopełnieniem znakomitej lokalizacji jest wysokiej jakości infrastruktura.

Więcej

apartamenty Paldiski

Stein2, Słowacja

Stein2 to nowoczesne osiedle przy Starym Mieście w Bratysławie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. sklepy, szkoły, parki, a także kościoły oraz ośrodek zdrowia. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do wielu miejsc w Bratysławie.

Więcej

apartamenty Paldiski

Troja, Czechy

Troja to czeska inwestycja położna w dzielnicy Praga 8. Kompleks składa się z 83 apartamentów oraz 73 miejsc parkingowych.

Więcej

apartamenty Paldiski

Braník, Czechy

Osiedle Braník znajduje się w dzielnicy Praga 4, na prawym brzegu Wełtawy. Inwestycja obejmuje 107 mieszkań oraz 130 miejsc parkingowych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom zminimalizowane zostało zużycie energii.

Więcej

apartamenty piliamiestis

Piliamiestis, Litwa

Piliamiestis to projekt realizowanym na Starym Mieście w Kownie. W ramach inwestycji powstanie ponad 400 mieszkań z widokiem na rzekę oraz historyczny zamek. W pobliżu powstaną także parki biznesowe oraz powierzchnie biurowe.

Więcej

apartamenty priedes

Priedes, Łotwa

Priedes jest położone w spokojnej i cichej okolicy, w pobliżu lasu sosnowego w Rydze. Oferuje dogodny dojazd do centrum, a w bliskiej odległości zlokalizowane są ważne miejskie obiekty i instytucje. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się nowoczesny plac zabaw. Kontakt z naturą sprzyja odpoczynkowi, a zielona okolica inwestycji to doskonałe miejsce do uprawiania sportu.

Więcej

apartamenty Paldiski

Paldiski, Estonia

Paldiski to ekskluzywny kompleks mieszkaniowy w historycznej dzielnicy w centrum Tallina. Do dyspozycji mieszkańców pozostają garaże podziemne i strzeżony parking przy samym budynku. Plac zabaw i park, które znajdują się w pobliżu, pozwalają wypocząć i aktywnie spędzić czas. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum.

Więcej

apartamenty Paldiski

Nowy Noginsk, Rosja

Kompleks mieszkalny Nowy Noginsk będzie się składał z sześciu 17-piętrowych budynków. Inwestycja oferuje jedno-, dwu- oraz trzypokojowe apartamenty, a także parking dla 550 samochodów.

Więcej

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij
Zamknij