Strony lokalne:
Corporate site:

Misja i wizja

Wizja Być o krok naprzód. Z troską o ludzi.

Misja Tworzenie lepszych miejsc do życia.

Wartości • Troska • Krok naprzód • Współpraca • Wydajność

Strategia 2018-2021:

Wzrost oparty na samorozwoju oraz współpracy projektowej; rola operacji finansowych

W segmencie mieszkaniowym YIT dąży do wzrostu opartego na samodzielnie wypracowanych projektach. Rozwój środowiska operacyjnego zależny jest zarówno od wielkości, jak i geograficzych uwarunkowań start-up'ów mieszkaniowych. W segmencie tym sukces zależy od posiadania atrakcyjnych i korzystnych cenowo produktów, połączonych z doskonałą obsługą klienta.

W segmencie działek biznesowych oraz infrastruktury głównym celem jest zwiększenie udziału w projektach, w których wypracowana przez YIT wartość dodana dla klientów jest wysoka. Kluczową rolę odgrywają tu koncepcje, projekty w ramach współpracy oraz specjalne ekspertyzy. Uruchomienie projektu Tripa w helsińskiej dzielnicy Central Pasila znacząco wpłynie na przychody firmy w 2016 roku. Aby wyrównać cykliczność, Europa Środkowo-Wschodnia stanie się trzecim filarem geograficznym, równolegle z Finlandią oraz Rosją.

Znaczenie finansowej przestrzeni operacyjnej brane jest pod uwagę w kontekście zmian zachodzących w środowisku pracy. Działania prowadzone w celu poprawy efektywności kapitału są zgodne z trwającym programem uwolnienia kapitału. Przepływ środków pieniężnych uzyskanych poprzez zwiększenie efektywności kapitału wyniósł 250 mln euro i zostanie wykorzystany do zredukowania zadłużenia. W Rosji obrót kapitału ulegnie dalszej poprawie, co przyczyni się do zmniejszenia zainwestowanych kwot.

wyślij wiadomość

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

zadzwoń

Darmowa infolinia
Karolina Kędzierska
Kierownik sprzedaży
Paweł Muchowicz
Kierownik biura sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij