Strony lokalne:
Corporate site:

Misja i wizja

Wizja Być o krok naprzód. Z troską o ludzi.

Misja Tworzenie lepszych miejsc do życia.

Wartości • Troska • Krok naprzód • Współpraca • Wydajność

Strategia 2015-2017:

Wzrost oparty na samorozwoju oraz współpracy projektowej; rola operacji finansowych

W segmencie mieszkaniowym YIT dąży do wzrostu opartego na samodzielnie wypracowanych projektach. Rozwój środowiska operacyjnego zależny jest zarówno od wielkości, jak i geograficzych uwarunkowań start-up'ów mieszkaniowych. W segmencie tym sukces zależy od posiadania atrakcyjnych i korzystnych cenowo produktów, połączonych z doskonałą obsługą klienta.

W segmencie działek biznesowych oraz infrastruktury głównym celem jest zwiększenie udziału w projektach, w których wypracowana przez YIT wartość dodana dla klientów jest wysoka. Kluczową rolę odgrywają tu koncepcje, projekty w ramach współpracy oraz specjalne ekspertyzy. Uruchomienie projektu Tripa w helsińskiej dzielnicy Central Pasila znacząco wpłynie na przychody firmy w 2016 roku. Aby wyrównać cykliczność, Europa Środkowo-Wschodnia stanie się trzecim filarem geograficznym, równolegle z Finlandią oraz Rosją.

Znaczenie finansowej przestrzeni operacyjnej brane jest pod uwagę w kontekście zmian zachodzących w środowisku pracy. Działania prowadzone w celu poprawy efektywności kapitału są zgodne z trwającym programem uwolnienia kapitału. Przepływ środków pieniężnych uzyskanych poprzez zwiększenie efektywności kapitału wyniósł 250 mln euro i zostanie wykorzystany do zredukowania zadłużenia. W Rosji obrót kapitału ulegnie dalszej poprawie, co przyczyni się do zmniejszenia zainwestowanych kwot.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij