Strony lokalne:
Corporate site:

Zasady biznesu

Misja, wizja oraz wartości YIT są podstawą naszej działalności oraz metod pracy. Koncentrujemy się na długoterminowym sukcesie, co oznacza, iż nie dążymy do dobrych okresowych wyników finansowych za wszelką cenę. Aby osiągnąć sukces szanujemy interesariuszy, tworząc wartość zarówno dla klientów, akcjonariuszy, jak i dla pracowników.

Naruszenie zasad jest niezwłocznie badane

Każdy pracownik YIT jest zobowiązany do zgłaszania wszelkich zachowań niezgodnych z zasadami biznesu firmy. Dodatkowo, we wszystkich krajach w których działa YIT, pracują osoby odpowiedzialne za proces zgłaszania naruszeń. Od lat wykorzystujemy platformę, zarządzaną przez stronę trzecią, która pozwala naszym pracownikom na poufne zgłaszanie naruszeń, a w razie potrzeby – anonimowe raportowanie niezgodnych z zasadami działań. Raport można zgłaszać online lub telefonicznie w 15 językach. Każde naruszenie jest dokładnie oraz niezwłocznie badane, a w razie konieczności podejmowane są odpowiednie działania.

Przykładowe Zasady Biznesu YIT 

  • Marketing naszych produktów oraz usług jest zawsze precyzyjny oraz zgodny z prawdą
  • Każdy pracownik ma prawo do bezpiecznego środowiska pracy
  • Nie wykorzystujemy oraz nie ujawniamy poufnych informacji w zabroniony sposób
  • Nie praktykujemy oraz nie tolerujemy jakiejkolwiek formy korupcji, wymuszeń bądź łapówek, zwalczając jednocześnie owe praktyki
  • YIT wspiera otwartą oraz sprawiedliwą konkurencję na wszystkich rynkach
  • Nie finansujemy partii, ugrupowań politycznych oraz polityków

Zasady Biznesu YIT w języku angielskim oraz fińskim są dostępne pod adresem:

YIT Business Principles (EN)

YIT:n liiketoimintaperiaatteet (FI)

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij