ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Niskoemisyjne plyty.jpg

Naszym działaniom, niezmiennie, przyświeca misja: Więcej życia w zrównoważonych miastach. Ludność coraz bardziej skupia się na atrakcyjnym otoczeniu, bogatej infrastrukturze handlowo-usługowej oraz dobrej jakości transporcie publicznym. Dążymy zatem do rozwijania przestrzeni miejskiej, uwzględniając zarówno potrzeby ludzkie, jak i środowiskowe. Stawiamy na działania proekologiczne, naturę oraz unikatowe przestrzenie wspólne.

ikony-1080x1080-9_22-v6.jpg

REDUKUJEMY EMISJĘ DWUTLENKU WĘGLA DO 2030 R.

ikony-1080x1080-9_22-v8.jpg

DBAMY O ISTNIEJĄCE DRZEWA

ikony-1080x1080-9_22-v10.jpg

WDRAŻAMY KONCEPCJĘ "MORE LIFE IN YARDS"

ikony-1080x1080-9_22-v5.jpg

DBAMY O ŚRODOWISKO

DOSTĘP DO CIEPŁA SYSTEMOWEGO

Dbając o komfort życia mieszkańców osiedla Aroma Park, podłączyliśmy Henryków do miejskiej sieci ciepłowniczej. Przy współpracy z Veolia Energia Warszawa wybudowaliśmy 864 metry rurociągu ciepłowniczego na odcinku od ul. Mehoffera 72/74 do ul. Klasyków 10. Z ciepła systemowego będą mogli korzystać także okoliczni mieszkańcy. Przejście na ogrzewanie miejskie pozwoli ograniczyć tzw. niską emisję oraz emisję CO2 do atmosfery, co wpłynie na poprawę jakości powietrza na Białołęce.

TROSKA O FLORĘ

Kochamy naturę dlatego podczas realizacji inwestycji zamiast wycinać drzewa - staramy się je przesadzać. Wiemy jak ważną rolę odgrywają m.in. przy osłabianiu efektu tzw. miejskiej wyspy ciepła czy nawilżeniu zapylonego powietrza w mieście. Mając to na uwadze, w ramach projektu Aroma Park przesadziliśmy łącznie 21 drzew. Do akcji zatrudniliśmy profesjonalną firmę, która udziela gwarancji przyjęcia się drzew w nowym miejscu oraz dba o rośliny przez następne lata.

BLISKO NATURY

Chcąc umożliwić naszym mieszkańcom kontakt z naturą, projektujemy i budujemy inwestycje w otoczeniu licznych terenów zielonych.  Blisko 40% powierzchni działki Aroma Park stanowi zieleń i dojrzałe drzewostany, teren sąsiaduje również z odnowionym Parkiem Henrykowskim. Na osiedlu Parkur Residence zaś powstanie prywatny park kieszonkowy. Naszym celem jest tworzenie dodatkowej przestrzeni do rozwoju przyrody i różnorodności biologicznej.

DBAŁOŚĆ O WSPÓLNOTĘ

Zgodnie z naszą autorską koncepcją "More Life in Yards" na terenie wszystkich inwestycji aranżujemy unikatowe przestrzenie wspólne. Ich standardowym wyposażeniem jest bujna roślinność, plac zabaw, ławeczki oraz betonowe chodniki. Przestrzenie te projektujemy z myślą o realnych potrzebach lokalnej społeczności, dlatego części z nich nie zagospodarowujemy, by wspólnota mieszkaniowa mogła sama zdecydować o jej przeznaczeniu. 

WSZYSTKO POD RĘKĄ

Uwielbiamy inteligentne rozwiązania ułatwiające codzienne życie, dlatego stworzyliśmy aplikację YIT Plus. To nowoczesna, ogólnodostępna usługa, która umożliwia śledzenie postępów prac na budowie, zarządzanie mieszkaniem, a także kontakt z administracją i innymi mieszkańcami osiedla. Dzięki niej użytkownicy mogą być na bieżąco z tablicą ogłoszeń. Aplikacja jest dostępna zarówno na systemy iOS, jak i Android.