Aroma Park

Aroma Park - nowe mieszkania na Białołęce

Projekt mieszkaniowy, w ramach którego YIT przywraca do świetności jeden z najważniejszych historycznych punktów na północy Warszawy – drożdżownię Henryka Bienenthala przy ul. Klasyków 10. W istniejącą zabudowę harmonijnie wpiszą się nowe, kameralne 3-piętrowe budynki, których elewacja nawiązywać będzie do industrialnej przeszłości miejsca.

Piękna architektura
Piękna architektura
Wyjątkowa historia
Wyjątkowa historia
Ujmująca natura
Ujmująca natura
Unikatowa aranżacja przestrzeni
Unikatowa aranżacja przestrzeni

Historia

Układ przestrzenny działki ma niezwykłą wartość historyczną. Nazwa "Henryków" wywodzi się od imienia właściciela gorzelni drożdzowej - przedsiębiorca Henryk Bienenthal zbudował wspomniany zakład w latach 1902-1904.

Architektura

Niepowtarzalny design wyróżnia inwestycję na mapie warszawskich projektów mieszkaniowych. W skład zespołu wchodzi m.in willa fabrykancka (obiekt przetrwał nienaruszony przez 115 lat) oraz budynek główny drożdżowni. Nad całością prowadzonych prac czuwa Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków.

Natura

Aroma Park znajduje się w samym sercu zielonej Białołęki na działce o wielkości trzech hektarów. Blisko 40% tej powierzchni stanowi zieleń oraz dojrzałe drzewostany. Inwestycja graniczy z odnowionym Parkiem Henrykowskim, do którego prowadzi bezpośrednie przejście z terenu osiedla.

Lokalizacja

Trasa do

Zrealizowane etapy

W Aroma Park znajdzie się łącznie 400 mieszkań. Aktualnie realizujemy III etap, podczas którego powstają nowe budynki, będące spójną kontynuacją dotychczasowej zabudowy. Zobacz już zrealizowane etapy inwestycji i poznaj niepowtarzalny urok tego miejsca.

Park Henrykowski

Aroma Park sąsiaduje z odnowionym Parkiem Henrykowskim, stanowiącym centrum życia kulturalnego i społecznego Białołęki. Mieszkańcy mają do dyspozycji dedykowane przejście łączące park z terenem osiedla.

Przestrzenie wspólne

Zgodnie z naszą autorską koncepcją „More Life in Yards” zaaranżowaliśmy na terenie osiedla przestrzenie wspólne z wydzielonymi strefami specjalnymi. Dzięki nim możesz beztrosko spędzić czas w sposób, jaki ci odpowiada.

Strefa ciszy

Kameralna, zielona strefa jako przestrzeń do relaksu. Możesz w niej odpocząć na hamaku, czytając książkę, wyciszyć się w strefie jogi bądź pograć w szachy z sąsiadami. Na tym obszarze znajdują się również przytulne miejsca siedzące, które idealnie sprawdzą się podczas pracy na świeżym powietrzu. Osoby pracujące mogą z powodzeniem wykorzystywać je jako przedłużenie swojego domowego biura.

Strefa wspólna

Będąca miejscem spotkań i nawiązywania sąsiedzkich relacji. Jest to część piknikowa z pielęgnowanym ogrodem, stolikami i ławeczkami. Umożliwia wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, zabawę oraz budowanie silnej społeczności lokalnej. W tej strefie możesz urządzić grilla, pograć w piłkę, porozmawiać przy kawie czy pilnować dzieci na placu zabaw.

Strefa aktywności

Miejsce przeznaczone do sportu i rozrywki. Latem Twoje dziecko będzie mogło bawić się z rówieśnikami na placu zabaw, zimą zaś – zjeżdżać z górki saneczkowej. Nawiąże pierwsze przyjaźnie oraz zdobędzie drogocenne doświadczenia. W strefie tej zlokalizowana jest również wewnętrzna, dostępna dla wszystkich mieszkańców, tężnia solankowa. Inhalacje w niej dostarczą Ci wielu niezbędnych mikroelementów oraz zwiększą siły witalne.

Kochamy naturę

Kochamy naturę, dlatego podczas realizacji naszych inwestycji zamiast wycinać drzewa – staramy się je przesadzać. Ostatnio na terenie osiedla Aroma Park nowe miejsca znalazły cztery lipy, klon oraz jesion. Łącznie to już 21 drzew, które przesadziliśmy w ramach projektu. Tydzień przygotowań, kilkadziesiąt zaangażowanych osób i efekt uwieczniony na krótkim filmie.

Dodatkowe korzyści

Korzystne obliczanie metrażu

Przy obliczaniu powierzchni mieszkania stosujemy normę PN-ISO 9836: 1997, odejmując piony oraz ścianki działowe, które można zdemontować. Opłata obejmuje jedynie metraż, który można w pełni wykorzystać.

Miejsca parkingowe

Część miejsc postojowych posiada instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym, dzięki czemu pojazd zawsze będzie gotowy do podróży.

YIT Plus

Jest to nowoczesna, ogólnodostępna usługa, która umożliwia śledzenie postępów prac na budowie, zarządzanie mieszkaniem, a także kontakt z administracją i innymi mieszkańcami osiedla. Aplikacja jest dostępna zarówno na systemy iOS, jak i Android.

Wsparcie kredytowe

Już podczas pierwszego spotkania w biurze sprzedaży oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pozyskania kredytu hipotecznego. Nasz doświadczony ekspert ds. kredytów hipotecznych przedstawi Ci dostępne możliwości oraz pomoże przygotować dokumentację, by sprawnie załatwić niezbędne formalności.

Wykończenie pod klucz

Jesteśmy jedną z niewielu firm deweloperskich na rynku, oferujących tą usługę. Współpracujemy z trzema renomowanymi pracowniami wnętrz, które w profesjonalny sposób pomogą Ci urządzić Twoje mieszkanie. Decydując się na jednego z naszych partnerów zyskujesz atrakcyjny rabat.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Aroma Park
Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-922), przy ul. Nałęczowska 33, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).
Karolina Kędzierska
Kierownik sprzedaży
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży

WSPARCIE KREDYTOWE

Małgorzata Przybysz
Ekspert ds. kredytów hipotecznych