Strony lokalne:
Corporate site:

Aroma Park II

Oddanie do użytkowania 05/2020
Liczba mieszkań:

69

Dostępne mieszkania:

42

Więcej szczegółów

Nowe mieszkania na Białołęce - Aroma Park etap II

  • icon_architecture_22.01.2018.png

  • icon_history_22.01.2018.png

  • icon_nature_22.01.2018.png

Mieszkania z duszą

Historia

Układ przestrzenny działki ma niezwykłą wartość historyczną. Nazwa "Henryków" wywodzi się od imienia właściciela gorzelni drożdzowej - przedsiębiorca Henryk Bienenthal zbudował wspomniany zakład w latach 1902-1904. Po II wojnie światowej, do 2012 roku, działała na tym terenie Fabryka Substancji Zapachowych "Pollena-Aroma".

Architektura

Niepowtarzalny design wyróżnia inwestycję na mapie warszawskich projektów mieszkaniowych. W skład zespołu wchodzi m.in willa fabrykancka (obiekt przetrwał nienaruszony przez 115 lat) oraz budynek główny drożdżowni. Nad całością prowadzonych prac czuwa Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków.

Natura

Aroma Park powstaje na działce o o wielkości trzech hektarów. Blisko 40% tej powiechni stanowi zieleń oraz dojrzałe drzewostany. Inwestycja sąsiaduje również z odnowionym Parkiem Henrykowskim, do którego prowadzić będzie bezpośrednie przejście z terenu osiedla.

Zielona Białołęka

Białołołęka - dzielnica Warszawy położona w prawobrzeżnej części miasta. Uznawana za jeden z najszybciej rozwijających się obszarów stolicy, od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród mieszkańców. Świadczy o tym również liczba ludności, która przekroczyła już 100 tysięcy osób.

Tereny zielone, ścieżki rowerowe, nowe drogi i ekodotacje. Parki, historyczna zabudowa oraz dobra komunikacja. Najnowocześniejsza w Warszawie galeria handlowa. Atrakcyjne ceny mieszkań. - Te wszystkie elementy sprawiają, że Białołęka stała się świetnym miejscem do życia, rekreacji czy inwestycji.

I właśnie na Białołęce powstaje Aroma Park. Oddajemy w Twoje ręce unikatową przestrzeń, łączącą wszystkie powyższe atrybuty, zamkniętą w zachwycającej architekturze. 

Koncepcja aranżacji aroma park

Aroma Park od samego początku projektowaliśmy w zgodzie z koncepcją wspólnej i komfortowej przestrzeni. W tym celu wykreowaliśmy ideę opartą na powołaniu do życia określonych stref, tworzących jednolitą tkankę naszej pięcioetapowej inwestycji.

Lokalizacja

Aroma Park

Historia, design, natura.
  • Piękna architektura
  • Park Henrykowski
  • 40% zieleni
  • Historyczne budynki
Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Zadzwoń

Darmowa infolinia
Paweł Muchowicz
Kierownik biura sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij