Aroma Park III

Gotowe do odbioru
Liczba mieszkań:

90

Dostępne mieszkania:

1

Więcej szczegółów

Nowe mieszkania na Białołęce - Aroma Park etap III

1.png

Projekt pracowni KAPS Architekci, generalnym wykonawcą Unibep S.A.

2.png

4 kondygnacje naziemne i podziemny parking

4.png

131 miejsc postojowych, część wyposażona w instalacje do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych

3.png

Budowa zakończona

Historia

Układ przestrzenny działki ma niezwykłą wartość historyczną. Nazwa "Henryków" wywodzi się od imienia właściciela gorzelni drożdzowej - przedsiębiorca Henryk Bienenthal zbudował wspomniany zakład w latach 1902-1904.

Architektura

Niepowtarzalny design wyróżnia inwestycję na mapie warszawskich projektów mieszkaniowych. W skład zespołu wchodzi m.in willa fabrykancka (obiekt przetrwał nienaruszony przez 115 lat) oraz budynek główny drożdżowni. Nad całością prowadzonych prac czuwa Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków.

Natura

Aroma Park powstaje na działce o wielkości trzech hektarów. Blisko 40% tej powierzchni stanowi zieleń oraz dojrzałe drzewostany. Inwestycja sąsiaduje również z odnowionym Parkiem Henrykowskim, do którego prowadzi bezpośrednie przejście z terenu osiedla.

Lokalizacja

Aroma Park

Historia, design, natura.
 • Piękna architektura
 • Park Henrykowski
 • 40% zieleni
 • Historyczne budynki
Zobacz więcej
Trasa do

Harmonogram prac

    Skontaktuj się z nami

    Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

    Aroma Park III
    Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-922), przy ul. Nałęczowska 33, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).