Portowa Zabłocie

Oddanie do użytkowania 11/2025
Liczba mieszkań:

156

Dostępne mieszkania:

125

Więcej szczegółów

Portowa Zabłocie - nowe mieszkania w Krakowie

3.jpgWysokiej jakości materiały

Dzielnica_Kultury_zabłocie.jpgZnakomita lokalizacja

v13.jpgZrównoważone rozwiązania

v6.jpgFiński design

Makieta 3D

wyszukiwarka-1800x400.jpg

Twoja wygodna przyszłość

Przemyślane w każdym calu

 

Butikowa inwestycja Portowa Zabłocie jest dowodem na to, że nawet budynek zlokalizowany na postindustrialnym terenie może harmonijnie wkomponować się w miejski krajobraz. Projekt nawiązuje do historycznego, ceglanego budynku sąsiadującej, dawnej chłodni portowej. Szara cegła i szlachetny tynk o betonowej strukturze, w połączeniu z ciepłymi, drewnianymi elementami w loggiach i stolarce okiennej, nadadzą mu wyjątkowy charakter. Niepowtarzalny urok inwestycji można dostrzec też w jej detalach. Wysokiej jakości materiały zostaną tu wykorzystane do stworzenia samonośnych szklanych balustrad, rozrzeźbionego narożnika czy do wyróżnienia przestrzeni usługowej, która będzie charakteryzować się grafitową okładziną z klinkieru.

 

 

Zabłocie, czyli dzielnica kultury

 

Fabryka Emalia Oskara Schindlera, MOCAK – Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie, Centrum Sztuki Współczesnej Wiewiórka oraz Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka są tu na wyciągnięcie ręki. Lokalizacja jest idealna dla osób złaknionych kulturalnych wrażeń i gotowych odkrywać Kraków w każdym wymiarze. Estetyczne wrażenia czają się tu na każdym kroku dzięki muralom, które zdobią wiele budynków w tej dzielnicy. Przekonaj się, jak przyjemnie jest żyć w otoczeniu kultury.

 

 

Przestrzeń pełna życia

 

Tętniąca życiem okolica to nie wszystko. Na dziedzińcu inwestycji Portowa Zabłocie zaprojektowana została duża strefa społeczna z pokaźnym stołem. Wszyscy mieszkańcy mogą korzystać z niej według własnego upodobania. Na lubiących sport będzie czekał podest, idealny do uprawiania rozmaitych aktywności oraz ławki zbudowane według indywidualnego projektu, które także mogą pełnić funkcję miejsc do ćwiczeń. Dla osób, które lubią aktywnie się przemieszczać, przygotujemy wiatę na rowery oraz stojaki rowerowe.

 

 

Lokalizacja

Trasa do

ESG

 • 15 minutowe miasto

  15 minutowe miasto

  Prefabrykowane elementy

  Prefabrykowane elementy

  Inwestycja brownfield

  Inwestycja brownfield

  Samochodowe ładowarki elektryczne

  Samochodowe ładowarki elektryczne

   
 • Kontenery do segregacji śmieci

  Kontenery do segregacji śmieci

  Trzyszybowe okna

  Trzyszybowe okna

  Wspólne przestrzenie

  Wspólne przestrzenie 

  Zbiornik retencyjny na wodę

  Zbiornik retencyjny na wodę

Galeria

Harmonogram prac

    Napisz do nas

    Dowiedz się więcej o wybranej inwestycji. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz umówimy się na spotkanie. W biurze lub on-line.

    Portowa Zabłocie
    Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-922), przy ul. Nałęczowska 33, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).
    Weronika Moździoch
    Specjalista ds. sprzedaży
    Adam Trzeciak
    Kierownik Biura Sprzedaży