Nordic Mokotów

Pierwsza zrealizowana inwestycja w Warszawie, zlokalizowana w zielonej części Mokotowa, przy al. gen. W. Sikorskiego 9c. Osiedle wyróżnia znakomita lokalizacja, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz przestronne, drewniane balkony i tarasy. Od 2016 roku w trzech etapach powstało blisko 340 mieszkań o różnych metrażach – od kawalerek po dwupoziomowe lokale o powierzchni ponad 100 m2. Część z nich została przygotowana do wstawienia sauny, a niektóre miejsca parkingowe wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Mieszkańcy mają do dyspozycji funkcjonalną przestrzeń do życia w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, ścieżek rowerowych, placówek oświatowych, obiektów handlowo-usługowych oraz Toru Łyżwiarskiego Stegny. Nordic Mokotów jest inwestycją, która w naturalny sposób nawiązuje do ekologicznych rozwiązań i nordyckiego designu.

Etap I

Liczba mieszkań: 119

Pozwolenie na użytkowanie: listopad 2017

IMG_20200730_121904.jpg

Etap II

Liczba mieszkań: 97

Pozwolenie na użytkowanie: wrzesień 2018

IMG_20200730_122559.jpg

Etap III

Liczba mieszkań: 124

Pozwolenie na użytkowanie: sierpień 2020

IMG_0127.JPG

Aroma Park

Osiedle powstające od 2018 roku na działce o powierzchni blisko 3 ha, położonej przy ulicy Klasyków 10 na warszawskiej Białołęce. Znajduje się na obszarze dawnej gorzelni drożdżowej Henryka Bienenthala i w unikatowy sposób łączy wyjątkową historię, piękną architekturę oraz harmonijne otoczenie natury. Teren inwestycji graniczy również z odnowionym Parkiem Henrykowskim, stanowiącym centrum życia społecznego i kulturalnego na Białołęce. W pięciu etapach powstanie blisko 400 mieszkań. Część miejsc parkingowych zostało wyposażonych w instalacje do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych.

W zespół budowlany starej drożdżowni wchodzą portiernia, budynek produkcyjny, willa fabrykancka wraz z otoczeniem oraz dawny magazyn spirytusu. W istniejącą zabudowę harmonijnie wpisują  się nowe, kameralne 3-piętrowe budynki, których elewacja nawiązuje do industrialnej przeszłości miejsca, a zarazem eleganckiego fińskiego designu. Kluczowymi walorami osiedla są zachowany aspekt historyczny oraz otoczenie natury, stanowiące ok. 40% powierzchni działki.

Etap I

Liczba mieszkań: 78

Pozwolenie na użytkowanie: sierpień 2019

Aroma Park I (1) 850x620.jpg

Etap II

Liczba mieszkań: 69

Pozwolenie na użytkowanie: grudzień 2019

aroma-park-19 850x620.jpg

Parkur Residence

Inwestycja położona w bezpośrednim sąsiedztwie toru wyścigów konnych Służewiec przy ul. Kłubuckiej 25 w Warszawie. Charakteryzuje się eleganckim designem inspirowanym fińskim stylem oraz malowniczym widokiem na panoramę miasta z ogólnodostępnego ogrodu na dachu. W ramach projektu powstanie ponad 400 mieszkań, a całość zostanie zrealizowana w trzech etapach.  Do dyspozycji będą zarówno kawalerki, jak też większe, ponad 90-metrowe mieszkania rodzinne.

Na terenie osiedla powstał prywatny park kieszonkowy oraz unikatowe strefy wspólne z boiskiem do gry w koszykówkę, placem zabaw, miejscem do grilowania, a także polaną piknikową. Pojawiły się również elementy małej architektury, takie jak ławki z punktami do zasilania urządzeń mobilnych.

Etap I

Liczba mieszkań: 132

Pozwolenie na użytkowanie: grudzień 2020

33.jpg