Nordic Mokotów etap I

Nasza pierwsza inwestycja w Warszawie, zlokalizowana w zielonej części Mokotowa, przy al. gen. W. Sikorskiego 9c. I etap Nordic Mokotów liczy 119 mieszkań zaprojektowanych w pełnej zgodzie z fińską filozofią designu.

Nordic Mokotów, poza znakomitą lokalizacją, wyróżnia najwyższa jakość zastosowanych materiałów. Przestronne balkony i tarasy wykonano z drewna, mieszkania zostały przygotowane do wstawienia sauny, zaś miejsca parkingowe wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych.

Nordic Mokotów etap II

Drugi etap Nordic Mokotów to kolejnych 91 mieszkań wyróżniających się designem oraz fińskim charakterem. Kolejna faza osiedla była zarazem zwieńczeniem pierwszego budynku, bowiem obydwa etapy stworzyły finalnie wspólną bryłę, w której łącznie powstało 216 lokali.

Drugi etap Nordic Mokotów otrzymał pozwolenie na użytkowanie we wrześniu 2018 roku. Stało się to na kilka miesięcy przed zakładanym terminem.

 

Aroma Park etap I

Projekt mieszkaniowy, w ramach którego YIT przywraca do świetności jeden z najważniejszych historycznych punktów na północy Warszawy – drożdżownię Henryka Bienenthala przy ul. Klasyków 10. 

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstał kameralny budynek, w którym znajduje się 78 mieszkań. Pozwolenie na użytkowanie otrzymaliśmy we wrześniu 2019 roku

Aroma Park etap II

Efektem budowy drugiego etapu osiedla Aroma Park są dwa klimatyczne budynki, w których łącznie znalazło się 69 mieszkań. Za realizację prac ponownie odpowiedzialna była firma UNIBEP S.A.

Drugi etap to również rozwinięcie idei przyświęcającej nam od samego początku. Idei łączącej wyjątkową historię, piękną naturę oraz niepowtarzalny design, którą zamierzamy kontynuować podczas realizacji kolejnych faz inwestycji. Autorem koncepcji jest pracownia KAPS Architekci.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij