Nordic Mokotów etap I

Nasza pierwsza inwestycja w Warszawie, zlokalizowana w zielonej części Mokotowa, przy al. gen. W. Sikorskiego 9c. I etap Nordic Mokotów liczy 119 mieszkań zaprojektowanych w pełnej zgodzie z fińską filozofią designu.

Nordic Mokotów, poza znakomitą lokalizacją, wyróżnia najwyższa jakość zastosowanych materiałów. Przestronne balkony i tarasy wykonano z drewna, mieszkania zostały przygotowane do wstawienia sauny, zaś miejsca parkingowe wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych.

Budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie w listopadzie 2017 roku

Nordic Mokotów etap II

Drugi etap Nordic Mokotów to kolejnych 91 mieszkań wyróżniających się designem oraz fińskim charakterem. Kolejna faza osiedla była zarazem zwieńczeniem pierwszego budynku, bowiem obydwa etapy stworzyły finalnie wspólną bryłę, w której łącznie powstało 216 lokali.

Drugi etap Nordic Mokotów otrzymał pozwolenie na użytkowanie we wrześniu 2018 roku. Stało się to na kilka miesięcy przed zakładanym terminem.

 

Aroma Park etap I

Projekt mieszkaniowy, w ramach którego YIT przywraca do świetności jeden z najważniejszych historycznych punktów na północy Warszawy – drożdżownię Henryka Bienenthala przy ul. Klasyków 10. 

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstał kameralny budynek, w którym znajduje się 78 mieszkań. Pozwolenie na użytkowanie otrzymaliśmy we wrześniu 2019 roku

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij