Talarowa Park

Oddanie do użytkowania 10/2025
Liczba mieszkań:

128

Dostępne mieszkania:

114

Więcej szczegółów

Talarowa Park - nowe mieszkania na Tarchominie

v6.jpgStylowa architektura

v5.jpgBliskość terenów zielonych 

v13.jpgZrównoważone rozwiązania

v2.jpgWiele zieleni na terenie osiedla

Makieta 3D

wyszukiwarka-3D-1800x400-talatowa.jpg

Komfort miasta, spokój natury

Jakościowe rozwiązania 

 

Tworząc Talarowa Park, pomyśleliśmy o wielu elementach: doskonałej lokalizacji, bliskości natury i perfekcyjnym wykonaniu. Sięgamy wyłącznie po rozwiązania wysokiej jakości – tak, by zyskać pewność, że w pełni odpowiedzą na Twoje oczekiwania. Wybierane przez nas stylowe materiały odzwierciedlają filozofię fińskiego designu łącząc w sobie estetykę oraz funkcjonalność.

 

 

 

Z klimatem naturalnie 

Las Anecin i tereny zielone w okolicy sprawiają, że w tym miejscu łatwo jest złapać oddech. Uwielbiasz długie spacery z psem, samotne wędrówki lub radosne przechadzki z rodziną? To miejsce Cię zachwyci.

Bliskie sąsiedztwo lasu to nie wszystko – Talarowa Park przyciągnie miłośników natury również swoją wyjątkową architekturą. Na elewacji pojawią się elementy o fakturze jasnego drewna dębowego, a klimatu miejsca dopełni elegancka płytka klinkierowa.

 

 

 

Raj dla zieleni

Talarowa Park to miejsce, w którym przyroda traktowana będzie z należnym jej szacunkiem. Zachowana zostanie część z drzew rosnących na terenie inwestycji, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli od pierwszych chwil cieszyć się cieniem w upalne dni. Cały teren inwestycji wspaniale zazieleni się dzięki starannie dobranym gatunkom bylin, drzew i krzewów. Na naszą szczególną uwagę zasłużyły rodzime gatunki. Co ważne, do ich podlewania zostanie wykorzystana retencjonowana woda deszczowa. Nie zabraknie również domków dla owadów.

Każdy sposób jest dobry, by zazielenić Talarowa Park jeszcze bardziej. Na fragmentach elewacji pojawi się bluszcz, a na dachach budynków i wiatach parkingowych będą rosły rozchodniki, wspomagające oczyszczanie powietrza, regulację temperatury i zatrzymywanie wód powierzchniowych.

 

Lokalizacja

Trasa do

ESG

 • 15 minutowe miasto

  15 minutowe miasto

  Samochodowe ładowarki elektryczne

  Samochodowe ładowarki elektryczne

   
  Fotowoltaika na dachu

  Fotowoltaika na dachu

  Tereny zielone w okolicy

  Tereny zielone w okolicy

 • Prefabrykowane elementy

  Prefabrykowane elementy

  Światła LED z czujnikami ruchu w częściach wspólnych

  Światła LED z czujnikami ruchu w częściach wspólnych

  Kontenery do segregacji śmieci

  Kontenery do segregacji śmieci

  Wspólne przestrzenie

  Wspólne przestrzenie 

Galeria

Harmonogram prac

    Napisz do nas

    Dowiedz się więcej o wybranej inwestycji. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz umówimy się na spotkanie. W biurze lub on-line.

    Talarowa Park
    Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-922), przy ul. Nałęczowska 33, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).
    Karolina Kędzierska
    Kierownik sprzedaży
    Jolanta Komar
    Specjalista ds. sprzedaży
    Mariusz Warakomski
    Specjalista ds. sprzedaży

    WSPARCIE KREDYTOWE

    Małgorzata Przybysz
    Ekspert ds. kredytów hipotecznych