Nowe mieszkania na sprzedaż

YIT, największy fiński deweloper, zajmuje się projektowaniem, budowaniem i sprzedażą nowych mieszkań, biurowców oraz co-livingów. Oferujemy inwestycje mieszkaniowe zlokalizowane na Mokotowie, Białołęce i Ursynowie w Warszawie, a także w dzielnicy Młode Miasto w Gdańsku. Wszystkie nasze osiedla łączy design inspirowany fińskim stylem, wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz dbałość o unikatowo ukształtowane części wspólne z wydzielonymi strefami specjalnymi. Budynki znajdują się w otoczeniu zieleni, z dobrą komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Osiedla znajdują się w centrum bądź w spokojnej okolicy z doskonale rozwiniętą infrastrukturą miejską. Charakteryzują się funkcjonalnymi rozkładami nowych mieszkań na sprzedaż, rozwiązaniami proekologicznymi oraz miejscami parkingowymi posiadającymi instalacje do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Różnorodna oferta umożliwia zakup wymarzonego M - sprawdź, jakie to proste!

Oferujemy również szereg atrakcyjnych benefitów: wdrożenie zmian lokatorskich, wsparcie kredytowe oraz wykończenie mieszkań pod klucz.

sketch (1).png

Zmiany lokatorskie

cashback.png

Wsparcie kredytowe

living-room.png

Wykończenie pod klucz

Nie znaleziono mieszkań spełniających kryteria wyszukiwania. Zmień kryteria i spróbuj ponownie.

Wymarzone mieszkanie czeka na Ciebie!

 

Mapa projektów YIT w Polsce

Trasa do