DLACZEGO YIT?

YIT jest największym fińskim deweloperem i jedną z najbardziej znaczących firm budowlanych w Europie Północnej. Projektujemy i budujemy mieszkania, co-livingi, biurowce oraz całe przestrzenie. Specjalizujemy się również w wymagającym budownictwie infrastrukturalnym. Oferujemy zakup mieszkania w otoczeniu zieleni i dogodnej lokalizacji.

W Polsce funkcjonujemy od 2015 roku. Zainwestowaliśmy w wyjątkowe osiedla na Mokotowie, Białołęce i Ursynowie w Warszawie oraz wciąż poszukujemy atrakcyjnych gruntów pod budownictwo mieszkaniowe. Wkrótce zadomowimy się także w Gdańsku, w pobliżu Europejskiego Centrum Solidarności, gdzie zbudujemy nasz pierwszy w Polsce obiekt typu mixed-use.

Wszystkie nasze inwestycje posiadają dedykowane rzuty mieszkań oraz możliwość spaceru 3D na stronie internetowej. Dzięki nowoczesnej technologii VR możesz obejrzeć układ lokali i ich przykładowe realizacje przy zachowaniu rzeczywistych proporcji poszczególnych pomieszczeń. Pozwoli Ci to na wyobrażenie sobie modelowej aranżacji wnętrz wraz z dodatkami i dekoracjami oraz podjęcie ostatecznej decyzji. YIT oferuje również wsparcie kredytowe oraz wykończenia mieszkań pod klucz. Zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie sprzedaży.

stabilizer.png

STABILNOŚĆ

Międzynarodowa firma o ponad 100-letniej tradycji

 

window.png

FIŃSKI DESIGN

Funkcjonalność, wysokiej jakości materiały, minimalizm i dbałość o środowisko

sydney-opera-house.png

SMART

Monitorowanie mieszkań w YIT Plus app

shield.png

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Monitorowanie mieszkań, zdalne zarządzanie oświetleniem, automatyczne systemy alarmowe

bank.png

WSPARCIE KREDYTOWE

Bezpłatne wsparcie Eksperta ds. kredytów hipotecznych

interior-design.png

WYKOŃCZENIE MIESZKAŃ POD KLUCZ

Projektowanie wnętrz z renomowanymi pracowniami - Decoroom, Deer Design, Grast&MTB

POZNAJ NAS BLIŻEJ

ZAPEWNIAMY STABILNOŚĆ

Jesteśmy międzynarodową firmą o ponad 100-letniej tradycji. Działamy w 10 krajach w Europie i zatrudniamy najlepszych specjalistów. Koncentrujemy się na długoterminowym sukcesie, co oznacza, iż nie dążymy do dobrych okresowych wyników finansowych za wszelką cenę. Aby osiągnąć sukces szanujemy partnerów, tworząc wartość zarówno dla klientów, akcjonariuszy, jak i dla pracowników. Wszystkie inwestycje realizujemy w oparciu o środki własne, zatem nie musisz obawiać się o naszą stabilność finansową. Projekty oddajemy zgodnie z wcześniej określonym terminem oraz oferujemy korzystne obliczanie metrażu tzn. nie ponosisz opłat za piony i ścianki działowe. Stawiamy na wysoką jakość, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

INSPIRUJE NAS FIŃSKI DESIGN

Projektując osiedla stawiamy na funkcjonalność, naturalne materiały, neutralne kolory, niewymuszony minimalizm i dbałość o środowisko. Wzorując się na fińskim designie wykorzystujemy wyłącznie naturalne materiały, tj. drewno, zwłaszcza brzozę i sosnę, często uzupełnianymi innymi roślinami drzewnymi, takimi jak jodła, jesion lub dąb. Często meble i akcesoria wykonujemy z metalu, skóry i szkła oraz uzupełniamy je naturalnymi tkaninami (bawełną, lnem, wełną) i futrami. Znajdujemy kompromis między estetyką a praktycznością, co przyczynia się do stworzenia komfortowego i harmonijnego wnętrza.

Wykorzystujemy charakterystyczne elementy, tj. drewniane okna, wysoką jakość materiałów (certyfikowane farby tworzące gładkie, niepylące powierzchnie) oraz nowoczesne akcenty, takie jak przeszklone balkony czy mosiężne, ceglane okładziny ścienne w holach. W aranżacji wnętrz maksymalnie stosujemy biały kolor, który odbija światło i optycznie powiększa przestrzeń.

Zgodnie z autorską koncepcją YIT „More Life in Yards” aranżujemy również kilka stref wspólnych np. relaksu, aktywności czy socjalną. Można w nich odpocząć, urządzić piknik, grilla oraz spędzić aktywnie czas na boisku, placu zabaw czy w piaskownicy. Przestrzeń ta sprzyja integrowaniu się i nawiązywaniu relacji z sąsiadami.

STOSUJEMY ROZWIĄZANIA SMART

Kochamy inteligentne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie dlatego stworzyliśmy aplikację YIT Plus. Jest to nowoczesna, cyfrowa usługa, dzięki której będziesz mógł śledzić postępy prac na budowie i zadawać nam nurtujące Cię pytania bez konieczności wychodzenia z domu. Po zakupie nowego mieszkania aplikacja posłuży Ci do kontaktu z administratorami budynku i sąsiadami, zarządzania wszystkimi dokumentami oraz monitorowania zużycia wody i prądu.

W ramach Smart Home oferujemy dopasowane do potrzeb i oczekiwań system kluczowych instalacji, takich jak ogrzewanie, oświetlenie oraz czujniki zalania, dymu i ruchu. Ponadto część miejsc postojowych wyposażyliśmy w instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym, a także umożliwiamy naładowanie urządzeń mobilnych w przestrzeni wspólnej.

STAWIAMY NA KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Dokonując zakupu mieszkania w jednej z naszych inwestycji otrzymujesz dostęp do nowoczesnych technologii z obszaru Smart Home. Umożliwiają one monitorowanie mieszkań, zdalne zarządzanie oświetleniem oraz aktywowanie automatycznych systemów alarmowych za pomocą głosu lub przy użyciu odcisku palca. Dzięki ich prostej i intuicyjnej obsłudze bez problemu sobie poradzisz, nawet jeśli wcześniej nie miałeś z nimi do czynienia.

W YIT dbamy o bezpieczeństwo również poprzez kontrolę dostępu, wideodomofon, drzwi wyposażone w atestowany system antywłamaniowy oraz całodobową ochronę. Kamery rozmieszczamy w taki sposób, aby zapewniać monitoring całego osiedla, gwarantując jednocześnie prywatność mieszkańcom. Wzmacniamy także okna na parterach budynków, by zabezpieczyć je przed włamaniem.