DLACZEGO YIT?

YIT jest największym fińskim deweloperem i jedną z najbardziej znaczących firm budowlanych w Europie Północnej. Projektujemy i budujemy mieszkania, co-livingi, biurowce oraz całe przestrzenie. Specjalizujemy się również w wymagającym budownictwie infrastrukturalnym. Oferujemy zakup mieszkania w otoczeniu zieleni i dogodnej lokalizacji.

W Polsce funkcjonujemy od 2015 roku. Zainwestowaliśmy w wyjątkowe projekty na terenie Warszawy, Gdańska oraz Krakowa.

Wszystkie nasze inwestycje posiadają dedykowane rzuty mieszkań oraz możliwość spaceru 3D na stronie internetowej. Dzięki nowoczesnej technologii możesz obejrzeć układ lokali i ich przykładowe realizacje przy zachowaniu rzeczywistych proporcji poszczególnych pomieszczeń. Pozwoli Ci to na wyobrażenie sobie modelowej aranżacji wnętrz wraz z dodatkami i dekoracjami oraz podjęcie ostatecznej decyzji. YIT oferuje również wsparcie kredytowe oraz wykończenia mieszkań pod klucz. Zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie sprzedaży.

stabilizer.png

STABILNOŚĆ

Międzynarodowa firma o ponad 100-letniej tradycji

 

window.png

FIŃSKI DESIGN

Funkcjonalność, wysokiej jakości materiały, minimalizm i dbałość o środowisko

sydney-opera-house.png

SMART

Monitorowanie mieszkań w YIT Plus app

shield.png

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Monitorowanie mieszkań, zdalne zarządzanie oświetleniem, automatyczne systemy alarmowe

bank.png

WSPARCIE KREDYTOWE

Bezpłatne wsparcie Eksperta ds. kredytów hipotecznych

interior-design.png

WYKOŃCZENIE MIESZKAŃ POD KLUCZ

Projektowanie wnętrz z renomowanymi pracowniami - Decoroom, Deer Design, Grast&MTB

POZNAJ NAS BLIŻEJ

ZAPEWNIAMY STABILNOŚĆ

Jesteśmy międzynarodową firmą o ponad 110-letniej tradycji. Działamy w 8 krajach w Europie i zatrudniamy najlepszych specjalistów. Koncentrujemy się na długoterminowym sukcesie, co oznacza, iż nie dążymy do dobrych okresowych wyników finansowych za wszelką cenę. Aby osiągnąć sukces szanujemy partnerów, tworząc wartość zarówno dla klientów, akcjonariuszy, jak i dla pracowników. Wszystkie inwestycje realizujemy w oparciu o środki własne, zatem nie musisz obawiać się o naszą stabilność finansową. Projekty oddajemy zgodnie z wcześniej określonym terminem oraz oferujemy korzystne obliczanie metrażu tzn. nie ponosisz opłat za piony i ścianki działowe. Stawiamy na wysoką jakość, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

INSPIRUJE NAS FIŃSKI DESIGN

Projektując osiedla stawiamy na funkcjonalność, naturalne materiały, niewymuszony minimalizm i dbałość o środowisko.

Wzorując się na fińskim designie wykorzystujemy szereg rozwiązań i materiałów inspirowanych zasadami z północy. Znajdujemy kompromis między estetyką a praktycznością, co przyczynia się do stworzenia harmonijnej i komfortowej przestrzeni dla każdego użytkownika.

Wykorzystujemy wysoką jakość materiałów zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych w taki sposób, aby jakość i funkcjonalność stawiane były na równi z estetyką. Dbałość o składowe w postaci: nowoczesnych akcentów takich, jak przeszklone balkony, czy strukturalne okładziny w holach wejściowych, praca nad detalami oraz wykończeniem, czy chociażby zachowanie klimatu miejsca poprzez konserwację i eksponowanie historycznych elementów odnalezionych podczas projektowania i budowy – ostatecznie przyczyniają się do stworzenia wyjątkowego produktu, którym są nasze osiedla. 

Zgodnie z autorską koncepcją YIT „More Life in Yards” aranżujemy wspólne strefy integracji sąsiedzkiej. Miejsca relaksu, sportu czy aktywności socjalnej są nieodłącznymi elementami towarzyszącymi naszym osiedlom, zapewniając mieszkańcom możliwość odpoczynku i rozrywki. 

STOSUJEMY ROZWIĄZANIA SMART

Kochamy inteligentne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie dlatego stworzyliśmy aplikację YIT Plus. Jest to nowoczesna, cyfrowa usługa, dzięki której będziesz mógł śledzić postępy prac na budowie i zadawać nam nurtujące Cię pytania bez konieczności wychodzenia z domu. Po zakupie nowego mieszkania aplikacja posłuży Ci do kontaktu z administratorami budynku i sąsiadami, zarządzania wszystkimi dokumentami oraz monitorowania zużycia wody i prądu.

W ramach Smart Home oferujemy dopasowane do potrzeb i oczekiwań system kluczowych instalacji, takich jak ogrzewanie, oświetlenie oraz czujniki zalania, dymu i ruchu. Ponadto część miejsc postojowych wyposażyliśmy w instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym, a także umożliwiamy naładowanie urządzeń mobilnych w przestrzeni wspólnej.

STAWIAMY NA KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Dokonując zakupu mieszkania w jednej z naszych inwestycji otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa poprzez szereg rozwiązań, takich jak kontrola dostępu, wideodomofon, drzwi wyposażone w atestowany system antywłamaniowy oraz pomieszczenie ochrony.

Kamery monitoringu rozmieszczamy w taki sposób, aby zapewnić nadzór całego osiedla, gwarantując jednocześnie prywatność mieszkańcom. Wzmacniamy także okna na parterach budynków, by zabezpieczyć je przed włamaniem.