YIT Plus - interfejs użytkownika dla domu i okolicy

YIT Plus to nowoczesna usługa umożliwiająca monitorowanie Twojego domu lub mieszkania. Logując się do serwisu, otrzymasz nazwę użytkownika i hasło dla YIT Plus. Zarządzanie informacjami o mieszkaniu, poznawanie swoich sąsiadów oraz otrzymywanie najważniejszych informacji nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Przejdź do usługi: YIT Plus »

 Usługa jest łatwa w obsłudze
na telefonie i na tablecie.

Wygodny dostęp online do informacji o inwestycji

Usługa zapewnia dostęp do wszystkich dokumentów związanych z Twoim domem w dowolnym momencie. Instrukcje obsługi, zawiadomienia o zebraniach wspólnoty mieszkanioweji inne dokumenty są bezpiecznie przechowywane w jednym miejscu i są zawsze dla Ciebie dostępne. Nie musisz już sortować i archiwizować.

Skontaktuj się z firmą administrującą budynek

Bardzo proste staje się wysyłanie powiadomień do właściciela nieruchomości lub firmy administrującej budynek. Szablony formularzy powodują, że przesyłanie zgłoszeń (np. o przepalonej żarówce na korytarzu) staje się proste.

Elektroniczna tablica wyświetlająca wiadomości z Twojego sąsiedztwa

Elektroniczna tablica ogłoszeń jest aktualizowana przez całą społeczność. Można tam znaleźć ogłoszenia/zawiadomienia od wspólnoty mieszkańców oraz informacje od innych mieszkańców. Tablica dostarcza aktualne informacje o wydarzeniach z sąsiedztwa. Możesz również organizować własne wydarzenia. YIT Plus jest doskonałą platformą do informowania swoich sąsiadów i poznawanie innych mieszkańców.

Aktualności z placu budowy oraz oferty firm partnerskich

Gdy Twój dom jest jeszcze w budowie, możesz monitorować rozwój sytuacji i na bieżąco monitorować etap realizacji swojego nowego domu. YIT Plus oferuje również zniżki na usługi swoich partnerów. Spójrz na atrakcyjne oferty kierowane do właścicieli domów.