YIT Plus - interfejs użytkownika dla domu i okolicy

YIT Plus to nowoczesna usługa umożliwiająca monitorowanie Twojego domu lub mieszkania. Logując się do serwisu, otrzymasz nazwę użytkownika i hasło dla YIT Plus. Zarządzanie informacjami o mieszkaniu, poznawanie swoich sąsiadów oraz otrzymywanie najważniejszych informacji nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Przejdź do usługi: YIT Plus »

 Usługa jest łatwa w obsłudze
na telefonie i na tablecie.

Wygodny dostęp online do informacji o inwestycji

Usługa zapewnia dostęp do wszystkich dokumentów związanych z Twoim domem w dowolnym momencie. Instrukcje obsługi, zawiadomienia o zebraniach wspólnoty mieszkanioweji inne dokumenty są bezpiecznie przechowywane w jednym miejscu i są zawsze dla Ciebie dostępne. Nie musisz już sortować i archiwizować.

Skontaktuj się z firmą administrującą budynek

Bardzo proste staje się wysyłanie powiadomień do właściciela nieruchomości lub firmy administrującej budynek. Szablony formularzy powodują, że przesyłanie zgłoszeń (np. o przepalonej żarówce na korytarzu) staje się proste.

Elektroniczna tablica wyświetlająca wiadomości z Twojego sąsiedztwa

Elektroniczna tablica ogłoszeń jest aktualizowana przez całą społeczność. Można tam znaleźć ogłoszenia/zawiadomienia od wspólnoty mieszkańców oraz informacje od innych mieszkańców. Tablica dostarcza aktualne informacje o wydarzeniach z sąsiedztwa. Możesz również organizować własne wydarzenia. YIT Plus jest doskonałą platformą do informowania swoich sąsiadów i poznawanie innych mieszkańców.

Aktualności z placu budowy oraz oferty firm partnerskich

Gdy Twój dom jest jeszcze w budowie, możesz monitorować rozwój sytuacji i na bieżąco monitorować etap realizacji swojego nowego domu. YIT Plus oferuje również zniżki na usługi swoich partnerów. Spójrz na atrakcyjne oferty kierowane do właścicieli domów.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij