Strony lokalne:
Corporate site:

Projekty w przygotowaniu

Nordic Bemowo

Nordic Bemowo to najnowsza inwestycja YIT w Warszawie, w ramach której powstanie około 600 mieszkań. Jej zdecydowanym atutem jest lokalizacja. Działka leży niedaleko nowopowstającej drugiej linii metra, co zapewni mieszkańcom dogodną komunikację z centrum miasta. Jednocześnie w pobliżu znajdują się rozległe tereny zielone. 

Nordic Bemowo to projekt niezwykle ambitny i dogłębnie przemyślany, oparty o stworzenie tętniącego życiem placu miejskiego pomiędzy drogą łączącą ulicę Lazurową z ulicą Coopera. Charakteryzuje go nordycka architektura, fińskie akcenty, liczne udogodnienia dla mieszkańców, bogata zieleń oraz mnóstwo detali, które tworzą spójną całość. Wszystko to sprawi, że Nordic Bemowo będzie unikalnym projektem w tej okolicy.

Budowa rozpocznie się w pierwszym kwartale 2020 roku. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia Kuryłowicz & Associates.

 

 

Smartti Mokotów

Z dumą oraz prawdziwą przyjemnością pragniemy potwierdzić informację, która z prędkością światła obiegła wszystkie media: YIT wybuduje największy co-living w Polsce. Nasza inwestycja powstanie u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej w Warszawie, a realizację blisko 1000 jednostek mieszkalnych rozpoczniemy w czwartym kwartale 2019 roku.

Smartti Mokotów zaoferuje nowocześnie urządzone i funkcjonalne jednostki mieszkalne w połączeniu z przestrzenią co-workingową oraz bogatą infrastrukturą towarzyszącą. Na terenie budynków znajdą się lokale usługowe, punkty gastronomiczne i siłownia. Nie zabraknie stref relaksacyjnych oraz czytelni, zaś na najwyższych kondygnacjach powstaną powierzchnie użytkowe. Na dachu znajdzie się plenerowa siłownia oraz boisko do gry w piłkę.

Inwestycję projektuje pracownia KAPS ARCHITEKCI.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i bądź na bieżąco

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

wyślij wiadomość

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

zadzwoń

Darmowa infolinia
Karolina Kędzierska
Kierownik sprzedaży
Paweł Muchowicz
Kierownik biura sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij