Strony lokalne:
Corporate site:

Projekty w przygotowaniu

Parkur Residence

Parkur Residence to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu toru wyścigów konnych Służewiec. Charakteryzuje je najwyższej jakości, elegancki design oraz aranżacja przestrzeni wspólnych zgodnie z autorską koncepcją YIT „More Life in Yards” – w taki sposób, aby sprzyjały one integracji z innymi mieszkańcami oraz spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Wizytówką projektu są tarasy na dachach budynków mieszkalnych zapewniające zachwycające widoki na Warszawę, a także prywatny park kieszonkowy, w którym każdy znajdzie miejsce na relaks w otoczeniu bogatej zieleni.

Podobnie jak w przypadku innych inwestycji YIT w Polsce, Parkur Residence zostanie zrealizowany zgodnie z najlepszymi fińskimi standardami budownictwa, z naciskiem na funkcjonalne, innowacyjne i proekologiczne rozwiązania oraz duży udział terenów zielonych w przestrzeniach wspólnych.

Sprzedaż mieszkań rozpocznie się w pierwszej połowie 2019 r.

Smartti Mokotów

Z dumą oraz prawdziwą przyjemnością pragniemy potwierdzić informację, która z prędkością światła obiegła wszystkie media: YIT wybuduje największy co-living w Polsce. Nasza inwestycja powstanie u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej w Warszawie, a realizację blisko 1000 jednostek mieszkalnych rozpoczniemy w czwartym kwartale 2019 roku.

Smartti Mokotów zaoferuje nowocześnie urządzone i funkcjonalne jednostki mieszkalne w połączeniu z przestrzenią co-workingową oraz bogatą infrastrukturą towarzyszącą. Na terenie budynków znajdą się lokale usługowe, punkty gastronomiczne i siłownia. Nie zabraknie stref relaksacyjnych oraz czytelni, zaś na najwyższych kondygnacjach powstaną powierzchnie użytkowe. Na dachu znajdzie się plenerowa siłownia oraz boisko do gry w piłkę.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i bądź na bieżąco

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

wyślij wiadomość

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

zadzwoń

Darmowa infolinia
Karolina Kędzierska
Kierownik sprzedaży
Paweł Muchowicz
Kierownik biura sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij