Projekty w przygotowaniu

Nordic Bemowo

Nordic Bemowo to najnowsza inwestycja YIT w Warszawie, w ramach której powstanie około 600 mieszkań. Jej zdecydowanym atutem jest lokalizacja. Działka leży niedaleko nowopowstającej drugiej linii metra, co zapewni mieszkańcom dogodną komunikację z centrum miasta. Jednocześnie w pobliżu znajdują się rozległe tereny zielone. 

Nordic Bemowo to projekt niezwykle ambitny i dogłębnie przemyślany, oparty o stworzenie tętniącego życiem placu miejskiego pomiędzy drogą łączącą ulicę Lazurową z ulicą Coopera. Charakteryzuje go nordycka architektura, fińskie akcenty, liczne udogodnienia dla mieszkańców, bogata zieleń oraz mnóstwo detali, które tworzą spójną całość. Wszystko to sprawi, że Nordic Bemowo będzie unikalnym projektem w tej okolicy.

Budowa rozpocznie się w 2020 roku. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia Kuryłowicz & Associates.

 

 

Smartti Mokotów

Nasz projekt powstanie u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej w Warszawie, a jego realizację rozpoczniemy w 2020 roku.

Inwestycję projektuje pracownia KAPS ARCHITEKCI.

Gdańsk, dzień dobry!

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że już niedługo zagościmy w najpiękniejszym mieście na północy kraju - pozyskaliśmy bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 1,55 ha, zlokalizowaną w pobliżu historycznego centrum Gdańska, w sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności. Zrealizujemy w tym miejscu swój pierwszy w Polsce projekt typu mixed-use. Inwestycja o powierzchni użytkowej blisko 40 000 m2 powstanie w kilku etapach.

Więcej szczegółów już wkrótce.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i bądź na bieżąco

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij