Projekty w przygotowaniu

Nordic Bemowo

Nordic Bemowo to najnowsza inwestycja YIT w Warszawie, w ramach której powstanie około 600 mieszkań. Jej zdecydowanym atutem jest lokalizacja. Działka leży niedaleko nowopowstającej drugiej linii metra, co zapewni mieszkańcom dogodną komunikację z centrum miasta. Jednocześnie w pobliżu znajdują się rozległe tereny zielone. 

Nordic Bemowo to projekt niezwykle ambitny i dogłębnie przemyślany, oparty o stworzenie tętniącego życiem placu miejskiego pomiędzy drogą łączącą ulicę Lazurową z ulicą Coopera. Charakteryzuje go nordycka architektura, fińskie akcenty, liczne udogodnienia dla mieszkańców, bogata zieleń oraz mnóstwo detali, które tworzą spójną całość. Wszystko to sprawi, że Nordic Bemowo będzie unikalnym projektem w tej okolicy.

Budowa rozpocznie się w 2020 roku. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia Kuryłowicz & Associates.

 

 

Dom Mehoffera

Dom Mehoffera powstanie przy skrzyżowaniu ulic Mehoffera i Światowida na warszawskim Tarchominie. Zbudujemy tu 13-kondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 129 mieszkań oraz dwa lokale usługowe.

Dom Mehoffera będzie kolejnym ciekawym projektem w naszym portfolio. Chcemy połączyć w nim to, co najlepsze w fińskim budownictwie z akcentami twórczości znanego malarza Józefa Mehoffera. Jesteśmy przekonani, że stworzymy w tym miejscu bardzo przyjazną przestrzeń do życia

Rozpoczęcie budowy planowane jest na koniec 2019 roku. Projekt przygotowała pracownia Brit Plan.

 

Smartti Mokotów

Nasz projekt powstanie u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej w Warszawie, a jego realizację rozpoczniemy w 2020 roku.

Inwestycję projektuje pracownia KAPS ARCHITEKCI.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i bądź na bieżąco

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij