Projekty w przygotowaniu

YIT, oprócz obecnych inwestycji na Mokotowie, Białołęce i Ursynowie w Warszawie, wciąż szuka atrakcyjnych gruntów pod budownictwo mieszkaniowe. Konsekwentnie realizuje strategię rozwoju w Polsce, rozszerzając portfolio o nowe, dogodne lokalizacje. YIT stawia na bezpieczeństwo, wysoką jakość materiałów, fiński design oraz rozwiązania smart solutions, które zapewniają komfort i gwarancję wieloletniego użytkowania.

Zachęcamy do śledzenia postępów budowy nowych osiedli oraz pozostawienia do siebie kontaktu w celu otrzymywania bieżących informacji bądź skonsultowania się w zakresie zakupu nowego mieszkania w jednej z naszych inwestycji.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij