Projekty w przygotowaniu

Nordic Sadyba

Inwestycja powstanie na warszawskiej Sadybie, przy ulicy Nałęczowskiej 33/35. Jesteśmy dumni z faktu, że udało nam się pozyskać kolejny atrakcyjny grunt na Mokotowie. Działka położona jest w historycznej części dzielnicy o nazwie Miasto-Ogród Sadyba, która od lat słynie ze swojej unikatowej zabudowy i niepowtarzalnego klimatu oficerskiej Warszawy. W tej lokalizacji przyszli mieszkańcy zyskają dostęp do ukształtowanej infrastruktury miejskiej, dogodnej komunikacji oraz licznych terenów zielonych

Podobnie jak w przypadku pozostałych inwestycji, zamierzamy postawić na najlepsze fińskie standardy budownictwa oraz aranżacji przestrzeni. Mieszkańcy będą mogli liczyć na wysoką jakość wykonania, naturalne materiały, a także na proekologiczne rozwiązania.

Rozpoczęcie budowy 281 mieszkań rozpoczniemy w czwartym kwartale 2019 roku.

 

 

Nordic Bemowo

Nordic Bemowo to najnowsza inwestycja YIT w Warszawie, w ramach której powstanie około 600 mieszkań. Jej zdecydowanym atutem jest lokalizacja. Działka leży niedaleko nowopowstającej drugiej linii metra, co zapewni mieszkańcom dogodną komunikację z centrum miasta. Jednocześnie w pobliżu znajdują się rozległe tereny zielone. 

Nordic Bemowo to projekt niezwykle ambitny i dogłębnie przemyślany, oparty o stworzenie tętniącego życiem placu miejskiego pomiędzy drogą łączącą ulicę Lazurową z ulicą Coopera. Charakteryzuje go nordycka architektura, fińskie akcenty, liczne udogodnienia dla mieszkańców, bogata zieleń oraz mnóstwo detali, które tworzą spójną całość. Wszystko to sprawi, że Nordic Bemowo będzie unikalnym projektem w tej okolicy.

Budowa rozpocznie się w 2020 roku. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia Kuryłowicz & Associates.

 

 

Smartti Mokotów

Z honorem oraz prawdziwą przyjemnością pragniemy potwierdzić informację, która z prędkością światła obiegła wszystkie media: YIT wybuduje największy co-living w Polsce. Nasza inwestycja powstanie u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej w Warszawie, a realizację blisko 1000 jednostek mieszkalnych rozpoczniemy w 2020 roku.

Smartti Mokotów zaoferuje nowocześnie urządzone i funkcjonalne jednostki mieszkalne w połączeniu z przestrzenią co-workingową oraz bogatą infrastrukturą towarzyszącą. Na terenie budynków znajdą się lokale usługowe, punkty gastronomiczne i siłownia. Nie zabraknie stref relaksacyjnych oraz czytelni, zaś na najwyższych kondygnacjach powstaną powierzchnie użytkowe. Na dachu znajdzie się plenerowa siłownia oraz boisko do gry w piłkę.

Inwestycję projektuje pracownia KAPS ARCHITEKCI.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i bądź na bieżąco

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij
Zamknij