WSPARCIE KREDYTOWE

Zakup mieszkania to ważna decyzja, często związana z pozyskaniem kredytu hipotecznego i koniecznością załatwienia wielu formalności. W YIT zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego już podczas pierwszego spotkania w biurze sprzedaży możesz liczyć na bezpłatne wsparcie naszego Eksperta ds. kredytów hipotecznych. Ekspert przedstawi Ci dostępne możliwości oraz pomoże przygotować niezbędną dokumentację, by w efekcie sprawnie przeprowadzić Cię przez cały proces finansowania nowego mieszkania. Twoja rola? Kilka podpisów pod najkorzystniejszą dla siebie opcją.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Na pierwszą wizytę u Eksperta ds. kredytów hipotecznych powinieneś przynieść komplet dokumentów. Są to: potwierdzenie osiąganych dochodów, miesięczne koszty utrzymania gospodarstwa domowego, projekt umowy z deweloperem oraz harmonogram płatności za mieszkanie. Ekspert musi wiedzieć, kiedy zgodnie z harmonogramem kończy się Twój wkład własny i zaczyna wypłata kredytu. Podczas pierwszego spotkania szczegółowo przedstawi Ci kolejne etapy współpracy z nim i bankiem, a także wspólnie oszacujecie Twoje możliwości finansowe i wyliczycie zdolność kredytową. Zwieńczeniem spotkania będzie określenie przybliżonej kwoty kredytu.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

U Eksperta ds. kredytów hipotecznych porównasz najkorzystniejsze warunki kredytów hipotecznych, zapoznasz się z symulacjami kredytowymi oraz wybierzesz ofertę odpowiednią dla Ciebie. Uzyskasz również pomoc w przygotowaniu dokumentacji i wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Pamiętaj, że Ekspert posiada dostęp do licznych opcji kredytowych oferowanych przez banki, dlatego korzystając z jego usług możesz liczyć na aktualne oferty dostosowane do Twoich preferencji i możliwości finansowych. Pozostaw finansowanie swojego nowego mieszkania specjaliście, a będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. Uzyskasz kompleksową obsługę, pomoc i wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego.

WSPARCIE FINANSOWE

Korzystając z usługi naszego Eksperta ds. kredytów hipotecznych otrzymujesz finansowanie z kredytu hipotecznego do 90% wartości nieruchomości. Potrzebujesz zatem niewielkiego wkładu własnego, aby sfinalizować transakcję zakupu nowego lokalu. Posiadając zdolność kredytową możesz w każdej chwili nabyć nieruchomość i spłacać ją przez określony czas. Co ważne, jeśli nie otrzymasz kredytu hipotecznego za pośrednictwem naszego Eksperta - otrzymasz pełny zwrot wpłaconych środków własnych. Nie poniesiesz żadnych strat finansowych.

W PEŁNI DOSTOSOWANA OFERTA

Nasz doświadczony Ekspert ds. kredytów hipotecznych do każdego klienta podchodzi indywidualnie, obiektywnie dopasowując warunki do sytuacji. Stara się znaleźć rozwiązanie jak najbardziej dostosowane do Twoich potrzeb. Sam organizuje niezbędne dokumenty dotyczące nabywanego mieszkania, dzięki czemu nie musisz poświęcać czasu na ich kompletowanie. Zajmie się również bezpośrednią komunikacją między bankiem a deweloperem oraz pomoże Ci w przygotowaniu wniosku o kredyt i wszelkich formalnościach. Z jego pomocą możesz uzyskać dodatkowe środki na wykończenie mieszkania pod klucz, a do czasu zakończenia prac korzystać z karencji w spłacie. Koniecznie spytaj Eksperta o indywidualne warunki cenowe.

Masz pytania? Zastanawiasz się nad pierwszym krokiem? Nasz ekspert jest do Twojej dyspozycji.
Małgorzata Przybysz
Ekspert ds. kredytów hipotecznych