ZMIANY LOKATORSKIE

Kupując mieszkanie w jednej z naszych inwestycji, masz możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich. Dzięki tej usłudze zaoszczędzisz czas na niepotrzebny remont, a także nie stracisz gwarancji deweloperskiej. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem (w biurze bądź online) i zobacz, jak możesz dostosować mieszkanie do swoich potrzeb.

Bezpłatna konsultacja

Ekspert pomoże Ci przygotować koncepcję zmian zgodnie z twoimi potrzebami oraz oceni możliwość realizacji twojego projektu. Doradzi, jak zoptymalizować i spersonalizować układ mieszkania, unikając przy tym kosztownych, a czasem nawet niemożliwych do wykonania przeróbek.

Wycena zmian lokatorskich

Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia wyceny. Co ważne, płacisz jedynie za pracę architektów oraz generalnego wykonawcy (w zależności od dokonywanych zmian). Nie pobieramy opłaty za naszą usługę.

Wdrożenie zmian

Ostatnim krokiem jest zawarcie umowy w formie załącznika o wykonanie zmian lokatorskich. Nie jest to akt notarialny, zatem nie ponosisz dodatkowych kosztów. Po dokonaniu wszystkich formalności przekażemy twój projekt Generalnemu wykonawcy. Teraz już tylko czekasz na odbiór mieszkania.

PRZYKŁADOWY ZAKRES ZMIAN

MOŻLIWE
Usytuowanie drzwi wewnętrznych
Przeniesienie ścian działowych
Rozmieszczenie grzejników
Zmiana punktów wodno-kanalizacyjnych w łazience i kuchni
Zmiana lokalizacji punktów oświetleniowych, wyłączników, gniazd elektrycznych i teletechnicznych
Zmiana lokalizacji odbiorników mediów i sprzętu gospodarczego
NIEMOŻLIWE
Usytuowanie drzwi zewnętrznych
Przeniesienie ścian nośnych
Ingerencja w lokale sąsiednie
Naruszenie elewacji (okien i drzwi na taras / balkon)
Przesunięcie pionów instalacyjnych (wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacji)
Naruszenie konstrukcji budynku