JAK KUPIĆ MIESZKANIE W PROJEKCIE YIT?

Od wymarzonego mieszkania na jednym z naszych osiedli dzieli Cię zaledwie parę kroków. W pierwszej kolejności odbędziesz konsultację z naszym przedstawicielem, który pomoże Ci wybrać lokum dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Po dokonaniu wyboru nastąpią kolejne etapy sprzedaży: wstępna rezerwacja, podpisanie umowy rezerwacyjnej oraz deweloperskiej.

Rezerwacja online

Na naszej stronie internetowej możesz bezpłatnie zarezerwować wybrane mieszkanie poprzez kliknięcie „Zarezerwuj” oraz wypełnienie dedykowanego formularza kontaktowego. Lokal zostanie zarezerwowany do 3 dni roboczych, najpóźniej w ciągu następnego dnia roboczego skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenia zamówienia. W sytuacji, gdy wybrane mieszkanie jest już zarezerwowane, masz możliwość wpisania się na listę oczekujących - "Dołącz do kolejki". Poinformujemy Cię, gdy będziesz pierwszy.

Jeśli w ciągu 2 dni roboczych nie uda nam się z Tobą skontaktować, mamy prawo do jednostronnego anulowania Twojej rezerwacji.

Rezerwacja wstępna

Jest to bezpłatna rezerwacja mieszkania na 3 dni. W tym czasie możesz obejrzeć lokal, jeśli jest już wybudowany bądź przyjrzeć się bliżej wybranej inwestycji. Po tym okresie podpiszesz umowę rezerwacyjną.

Umowa rezerwacyjna

Umowa zawierana na 14 dni, dająca Ci pierwszeństwo w zakupie zarezerwowanego mieszkania. W ciągu 3 dni od jej podpisania dokonasz pierwszej wpłaty w wysokości 5 000 zł. Jeśli zmienisz zdanie i anulujesz rezerwację – odzyskasz wpłacone środki w całości.

Umowa deweloperska

Umowę tą podpiszesz w ciągu 14 dni trwania umowy rezerwacyjnej oraz dokonasz wpłaty 10% ceny mieszkania w ciągu 7 dni roboczych. Uprzednio wpłacone 5 000 zł przechodzi na poczet pierwszej raty. Kolejne wpłaty uzależnione są od postępu prac na budowie, dokładny harmonogram otrzymasz jako załącznik do umowy. Ostatnią ratę wpłacisz w ciągu 14 dni od otrzymania zawiadomienia o zakończeniu prac budowlanych. Po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie będziemy mogli umówić Cię na termin odbioru technicznego mieszkania.

Oferujemy również bezpłatne wsparcie w zakresie doradztwa kredytowego oraz aranżacji mieszkania. Współpracujemy z trzema renomowanymi pracowniami architektury, które pomogą Ci stylowo urządzić Twoje wnętrze. Zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie sprzedaży.