ZAKUP MIESZKANIA W INWESTYCJI YIT

Od wymarzonego mieszkania na jednym z naszych osiedli dzieli Cię zaledwie parę kroków. W pierwszej kolejności odbędziesz konsultację z naszym przedstawicielem, który pomoże Ci wybrać lokum dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Po dokonaniu wyboru nastąpi kolejny etap sprzedaży, czyli podpisanie umowy deweloperskiej.

Rezerwacja online

Na naszej stronie internetowej możesz bezpłatnie zarezerwować wybrane mieszkanie - wystarczy, że klikniesz okienko "Zarezerwuj". Następnie, najpóźniej w ciągu następnego dnia roboczego skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności mieszkania a tym samym Twojej rezerwacji. W sytuacji, gdy wybrane mieszkanie jest już zarezerwowane, masz możliwość wpisania się na listę oczekujących - "Dołącz do kolejki". Poinformujemy Cię, gdy będziesz pierwszy.

Umowa deweloperska

Umowa zawierana w kancelarii notarialnej. W ciągu 7 dni od podpisania musisz dokonać wpłaty pierwszej raty w wysokości 10% ceny kontraktu. Kolejne wpłaty uzależnione są od postępu prac na budowie, dokładny harmonogram otrzymasz w biurze sprzedaży. Ostatnią ratę wpłacisz w ciągu 7 dni od otrzymania zawiadomienia o zakończeniu prac budowlanych. Po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie będziemy mogli umówić Cię na termin odbioru technicznego mieszkania.

Oferujemy również bezpłatne wsparcie w zakresie doradztwa kredytowego oraz aranżacji mieszkania. Współpracujemy z renomowanymi pracowniami, które pomogą Ci stylowo urządzić Twoje wnętrze. Zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie sprzedaży.