• Wybór mieszkania
  • 14.09.2021
  • 700 wyświetleń

Jak kupić nowe mieszkanie online?

Szukasz wymarzonego M w Warszawie lub Gdańsku? Zależy ci na szybkim i bezpiecznym znalezieniu tego idealnego i to bez wychodzenia z domu? Zobacz, jak w prosty i wygodny sposób możesz kupić nowe mieszkanie online w projekcie YIT.

 

1. Wyszukiwarka na stronie i rezerwacje online

Poszukiwania wymarzonego M rozpocznij w zakładce z danym miastem - „Oferta mieszkań w Warszawie” lub „Oferta mieszkań w Gdańsku”. Na wybranej stronie znajdziesz wygodną wyszukiwarkę, dzięki której z łatwością wytypujesz lokale dostosowane do twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Możesz wybrać interesującą Cię inwestycje, zakres cen oraz powierzchnię i liczbę pokoi, a także przejrzeć wszystkie nasze projekty wraz z rozkładami dostępnych mieszkań. Przeglądając je, od razu widzisz, które są wolne bądź już zarezerwowane.

Dbając o Twój komfort, wprowadziliśmy możliwość dokonania bezpłatnych rezerwacji mieszkań online. Wystarczy, że przy wybranym lokalu w danej inwestycji klikniesz "Zarezerwuj" oraz wypełnisz dedykowany formularz kontaktowy. Mieszkanie zostanie zarezerwowane do 3 dni roboczych, a nasz sprzedawca w ciągu jednego dnia roboczego skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenia rezerwacji. W sytuacji, gdy wybrane mieszkanie jest już zarezerwowane, masz możliwość wpisania się na listę oczekujących - "Dołącz do kolejki". Poinformujemy Cię, gdy będziesz pierwszy.

Aby ułatwić Ci znalezienie wymarzonego M, wprowadziliśmy również dodatkowe funkcjonalności. Dzięki opcji „Dodaj do ulubionych” w kształcie serca możesz zapisać interesujące cię lokale i w dowolnym momencie do nich wrócić – schowek znajdziesz na górnym pasku po prawej stronie. Ponadto przeglądając listę mieszkań, od razu widzisz ich typ, powierzchnię, cenę oraz rzuty bez konieczności wchodzenia na daną podstronę, a tym samym nie tracisz cennego czasu na lokale, które nie są zgodne z twoimi oczekiwaniami. Co ważne, możesz ustawić ich kolejność pod względem powierzchni, piętra i ceny (rosnąco/malejąco), a także dostępności (wolny na szczycie). Jeśli klikniesz białą strzałkę na czerwonym kwadracie, zostaniesz przekierowany do szczegółowego opisu wybranego mieszkania.

 

2. Dedykowane wirtualne spacery

Kolejną funkcją umożliwiającą zakup nowego mieszkania online są wirtualne spacery. Dzięki nim obejrzysz układ lokali oraz przykładowe realizacje wnętrz, nawet jeśli fizycznie nie zostały jeszcze wybudowane. Wystarczy, że wejdziesz na stronę wybranej inwestycji i klikniesz 360° przy wybranym lokalu. Zostaniesz automatycznie przekierowany do multimedialnej prezentacji składającej się z panoramicznych zdjęć. Dzięki łatwej nawigacji przeniesiesz się do poszczególnych pomieszczeń, takich jak kuchnia, salon, łazienka, sypialnia czy pokój dziecięcy. Korzystając zaś z ikonki w dolnym lewym rogu możesz jednocześnie oglądać wnętrze i rozkład lokalu. Funkcje te umożliwią obejrzenie interesujących Cię przestrzeni w prosty i intuicyjny sposób.

 

3. Kontakt ze sprzedawcą online

Nasi doradcy, poza stacjonarnym biurem sprzedaży w Warszawie i Gdańsku, są dla Ciebie dostępni także online. Możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem chatu oraz formularza kontaktowego na stronie internetowej, a także mailowo bądź telefonicznie – dane kontaktowe wszystkich sprzedawców znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Podczas rozmowy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania i rozwieją wątpliwości, a także zaproponują dogodny termin spotkania w biurze sprzedaży, gdzie zaprezentują inwestycje oraz dostępną ofertę mieszkań. Pomogą znaleźć lokal dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

4. Dlaczego warto wybrać YIT?

Sprzedajemy nowe mieszkania w Warszawie i Gdańsku, w otoczeniu zieleni oraz dogodnej lokalizacji. Naszym działaniom, niezmiennie, przyświeca misja: Więcej życia w zrównoważonych miastach - stawiamy na działania proekologiczne, naturę oraz budowanie silnej społeczności lokalnej. Wszystkie osiedla łączy design inspirowany fińskim stylem, wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz unikatowe przestrzenie wspólne z wydzielonymi strefami specjalnymi, zaprojektowane zgodnie z autorską koncepcją YIT „More Life in Yards”. Oferujemy również szereg bezpłatnych, atrakcyjnych benefitów, w szczególności wsparcie kredytowe, zmiany lokatorskie oraz wykończenie mieszkań pod klucz. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie sprzedaży.