Strony lokalne:
Corporate site:

Odpowiedzialność biznesu

Podstawy naszej działalności

Nasza działalność jest prowadzona w zgodzie z ustawodawstwem krajów, na terenie których jesteśmy obecni. Respektujemy także zasady zawarte w fińskim Kodeksie Ładu Korporacyjnego. Kierujemy się również Zasadami Biznesu YIT (YIT Business Principles), wspólnymi wartościami oraz zasadami przywództwa przestrzeganymi w całej organizacji.

Organizacja

Zarządzanie oraz wdrażanie zasad odpowiedzialnego biznesu jest kluczowym elementem naszej działalności. Za implementację reguł na poszczególnych rynkach odpowiedzialni są lokalni menedżerowie najwyższego szczebla. Aby ułatwić proces wdrażania tych zasad, stworzyliśmy narzędzia oraz modele operacyjne określające cele rozwojowe, których realizacja monitorowana jest przy użyciu konkretnych wskaźników.

Certyfikaty i systemy zarządzania

W naszej działalności wykorzystujemy kilka systemów certyfikacji zależnie od rynku, na którym obowiązują. Certyfikaty wymienione poniżej nie są stosowane w Rosji w takim stopniu jak w innych krajach:

  • Zarówno certyfikat jakości ISO 9001, jak i certyfikat systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS 18001 obejmują wszystkie działania w krajach, w których obecna jest YIT (przyczyniające się do 74 procent naszych rocznych przychodów w 2014 roku i 72 procent w 2013 roku), z wyjątkiem Rosji
  • Zarządzenie środowiskowe ISO 14001 objęło 22 proc. naszych przychodów w 2014 roku (2013: 22%). Certyfikat uwierzytelnia nasze przedsięwzięcia w trzech krajach bałtyckich, na Słowacji oraz w Finlandii.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij