YIT jako marka międzynarodowa i największa firma budowlana w Finlandii ma świadomość swojego wpływu na środowisko, otoczenie oraz społeczeństwo. Dlatego też podzieliliśmy nasze działania na 3 kategorie:

#YITzrównoważonemiasta

#YITdobrysąsiad

#YITtransparentnafirma

W ramach powyższych obszarów działamy z myślą o środowisku oraz przyszłości naszej planety. Stworzyliśmy autorską koncepcję More Life in Yards, dzięki której na naszych osiedlach kreujemy przestrzenie wspólne dla przyszłych mieszkańców. Na naszych budowach skrupulatnie przestrzegamy zasad BHP, dbając o bezpieczeństwo pracowników.

Codziennie stawiamy sobie nowe cele, aby dalej doskonalić naszą firmę, branżę oraz produkty.

Serdecznie zachęcamy do obserwowania naszych działań na bieżąco, poprzez kanały social media oraz naszą stronę www.

                          

imagejn23z.pngREDUKUJEMY EMISJĘ DWUTLENKU WĘGLA O 50% DO 2030 R.

ikony-1080x1080-9_22-v8.jpgCHRONIMY ISTNIEJĄCE DRZEWA

ikony-1080x1080-9_22-v10.jpgWDRAŻAMY AUTORSKĄ KONCEPCJĘ "MORE LIFE IN YARDS"

ikony-1080x1080-9_22-v5.jpgDBAMY O ŚRODOWISKO

Obszary naszych działań

Nasze działania

 • DOSTĘP DO CIEPŁA SYSTEMOWEGO

  Dbając o komfort życia mieszkańców osiedla Aroma Park, podłączyliśmy Henryków do miejskiej sieci ciepłowniczej. Przy współpracy z Veolia Energia Warszawa wybudowaliśmy 864 metry rurociągu ciepłowniczego na odcinku od ul. Mehoffera 72/74 do ul. Klasyków 10. Z ciepła systemowego będą mogli korzystać także okoliczni mieszkańcy. Przejście na ogrzewanie miejskie pozwoli ograniczyć tzw. niską emisję oraz emisję CO2 do atmosfery, co wpłynie na poprawę jakości powietrza na Białołęce.

 • TROSKA O FLORĘ

  Kochamy naturę dlatego podczas realizacji inwestycji, zamiast wycinać drzewa - staramy się je przesadzać. Wiemy jak ważną rolę, odgrywają m.in. przy osłabianiu efektu tzw. miejskiej wyspy ciepła czy nawilżeniu zapylonego powietrza w mieście. Mając to na uwadze, w ramach projektu Aroma Park przesadziliśmy łącznie 21 drzew. Do akcji zatrudniliśmy profesjonalną firmę, która udziela gwarancji przyjęcia się drzew w nowym miejscu oraz dba o rośliny przez następne lata.

 • BLISKO NATURY

  Chcąc umożliwić naszym mieszkańcom kontakt z naturą, projektujemy i budujemy inwestycje w otoczeniu licznych terenów zielonych.  Blisko 40% powierzchni działki Aroma Park stanowi zieleń i dojrzałe drzewostany, teren sąsiaduje również z odnowionym Parkiem Henrykowskim. Na osiedlu Parkur Residence zaś powstanie prywatny park kieszonkowy. Naszym celem jest tworzenie dodatkowej przestrzeni do rozwoju przyrody i różnorodności biologicznej.

 • DBAŁOŚĆ O WSPÓLNOTĘ

  Zgodnie z naszą autorską koncepcją ,,More Life in Yards" na terenie wszystkich inwestycji aranżujemy unikatowe przestrzenie wspólne. Ich standardowym wyposażeniem jest bujna roślinność, plac zabaw, ławeczki oraz betonowe chodniki. Przestrzenie te projektujemy z myślą o realnych potrzebach lokalnej społeczności, dlatego części z nich nie zagospodarowujemy, by wspólnota mieszkaniowa mogła sama zdecydować o jej przeznaczeniu. 

 • WSZYSTKO POD RĘKĄ

  Uwielbiamy inteligentne rozwiązania ułatwiające codzienne życie, dlatego stworzyliśmy aplikację YIT Plus. To nowoczesna, ogólnodostępna usługa, która umożliwia śledzenie postępów prac na budowie, zarządzanie mieszkaniem, a także kontakt z administracją i innymi mieszkańcami osiedla. Dzięki niej użytkownicy mogą być na bieżąco z tablicą ogłoszeń. Aplikacja jest dostępna zarówno na systemy iOS, jak i Android.