WYKOŃCZENIE MIESZKAŃ POD KLUCZ

Zdecydowałeś się na zakup mieszkania Twoich marzeń i teraz czekasz na odbiór kluczy. Jest to odpowiedni czas, by stopniowo zacząć urządzać swoje cztery kąty. Możesz zrobić to sam albo skorzystać z usług profesjonalistów, dzięki czemu zaoszczędzisz czas oraz otrzymasz propozycje dostosowane do Twoich możliwości finansowych. Jesteśmy jedną z niewielu firm deweloperskich na rynku, które oferują usługę wykończenia mieszkania pod klucz. Współpracujemy z renomowanymi pracowniami wnętrz na terenie Warszawy tj. Deer Design i Grast&MTB oraz w Gdańsku z KODO, które w profesjonalny sposób pomogą Ci urządzić Twoje mieszkanie. Decydując się na jednego z naszych partnerów zyskujesz dodatkowe benefity.

MIESZKANIE POD KLUCZ A STAN DEWELOPERSKI

Pod pojęciem „stan deweloperski” rozumie się nieruchomości, w których rozprowadzone są wszystkie instalacje oraz wykonane tynki i wylewki. Mieszkanie posiada tylko wygipsowane ściany, drzwi wejściowe oraz podłączoną wodę i prąd. Lokal jest przygotowany do malowania, układania podłóg i wykończenia łazienki. Decydując się na zakup nowego mieszkania w standardzie deweloperskim przed wprowadzeniem się należy przeprowadzić remont. Natomiast wykończenie mieszkania pod klucz oznacza przygotowanie wnętrza do wniesienia mebli i zamieszkania. Jest to pomalowanie ścian, położenie podłóg, wykończenie łazienki i kuchni, wstawienie drzwi wewnętrznych oraz podłączenie instalacji.

WYKOŃCZENIE MIESZKANIA POD KLUCZ - CZY WARTO?

Decydując się na taką usługę nie musisz zajmować się zakupem materiałów budowlanych oraz szukaniem fachowej ekipy remontowej. Masz gwarancję, że nie przekroczysz budżetu, a mieszkanie będzie gotowe w określonym terminie. Zaoszczędzisz czas, który możesz wykorzystać m.in. na zwiedzenie okolicy, poznanie sąsiadów czy załatwienie potrzebnych formalności.

Co więcej, materiały użyte do wykończenia wnętrz są znacznie tańsze ze względu na dodatkowe ulgi dla firm oraz zakupy hurtowe - wpływa to na ostateczny koszt usługi. W ogólnym rozrachunku opłata za wykończenie mieszkania pod klucz wychodzi korzystniej niż samodzielne kupowanie materiałów i wynajmowanie ekipy. Jest doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie oszczędność, fachową pomoc oraz indywidualne podejście do klienta.

ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE I WYBIERZ DOGODNY PAKIET

YIT współpracuje z najlepszymi pracowniami projektowania wnętrz na terenie Warszawy, tj. Grast&MTB, Deer Design oraz Gdańska z KODO. Firmy gwarantują profesjonalny serwis na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, łącząc swoje wieloletnie doświadczenie i pasję z jego oczekiwaniami i wymaganiami. Swoje działania opierają na dialogu, uważnym słuchaniu i otwarciu na pomysły interesanta. Prezentują odmienny, unikatowy styl zatem z pewnością realizacje którejś z nich wpiszą się w Twoje preferencje, a zarazem określony budżet.

Pracownie oferują kilka pakietów wykończenia mieszkania pod klucz w przystępnych cenach. Oczywiście nazewnictwo, zakres prac oraz koszt różnią się w zależności od konkretnej pracowni, dlatego przed podjęciem decyzji warto przejrzeć wszystkie oferty, by dobrać odpowiedni program.

Pakiet podstawowy zawiera proste i przemyślane rozwiązania na każdą kieszeń, jednocześnie oferując dobrą jakość oraz spełnienie wszystkich Twoich potrzeb i wymagań. Dzięki temu urządzisz wymarzone mieszkanie przy niewygórowanych cenach. Natomiast w przypadku pakietu o podwyższonym standardzie uzyskujesz dostęp do szerszego wachlarza usług i produktów oraz wyselekcjonowanych materiałów i oryginalnych rozwiązań. Pakiet premium zaś pozwoli Ci na maksymalne dostosowanie mieszkania do oczekiwań, dzięki czemu w pełni odzwierciedli Twój indywidualny styl i charakter oraz umożliwi stworzenie całkowicie unikalnego i niepowtarzalnego wnętrza. Co ważne, koszt programów może również zostać wyceniony indywidualnie.

KIEDY NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ Z PROJEKTANTEM WNĘTRZ

Pracownię warto wybrać jeszcze podczas realizacji inwestycji, tj. minimum 6 miesięcy przed odbiorem mieszkania. Jest to konieczne, gdyż projektowanie wnętrz to złożony i długoterminowy proces, składający się z przygotowania projektu, a następnie jego realizacji. Zatem, jeśli chcesz uzyskać oczekiwany efekt i mieszkanie gotowe na czas – zgłoś się wcześniej.

Gdy już wybierzesz interesującą Cię firmę, zostaniesz umówiony na spotkanie z jej przedstawicielem w celu omówienia szczegółów. Podczas rozmowy konsultant przedstawi Ci ofertę wraz z przedziałami cenowymi oraz pomoże dobrać pakiet pod Twój budżet. Zwieńczeniem spotkania będzie ustalenie warunków współpracy, przygotowanie wstępnego kosztorysu i projektu, a następnie podpisanie umowy. Po załatwieniu niezbędnych formalności nastąpi rozpoczęcie prac projektowych i wykończeniowych. Teraz będziesz już tylko czekał na odebranie kluczy do wymarzonego M.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PARTNERA YIT

Jeśli zdecydowałeś się na zakup nowego mieszkania na jednym z naszych osiedli, możesz skorzystać z atrakcyjnego rabatu na usługę wykończenia wnętrza pod klucz. Wybrana przez Ciebie pracownia, w Warszawie tj. Deer Design bądź Grast&MTB, a w Gdańsku KODO, pomoże Ci wybrać najlepszy pakiet spośród oferowanych oraz dostosuje lokal pod Twoje oczekiwania i potrzeby. Aby uzyskać zniżkę w wybranej przez siebie pracowni powołaj się na YIT.