Strony lokalne:
Corporate site:
18.12.2016
  • Aktualności

Fińskie tradycje w Warszawie

W siedzibie Towarzystwa Polska-Finlandia (TPF) odbyło się Pikkujoulu (tzw. Małe Święta). Gościem specjalnym wydarzenia była Ambasador Finlandii, Hanna Lehtinen. Podczas tego tradycyjnego, fińskiego spotkania, nie mogło zabraknąć upominków od YIT.

Pikkujoulu to dla Finów okazja do spotkania i wspólnej zabawy przed właściwymi Świętami. W Warszawie o kultywowanie tej fińskiej tradycji dba Towarzystwo Polska-Finlandia. W tym roku stowarzyszenie zaprosiło Finów i miłośników Finlandii do domku na osiedlu Jazdów.

W trakcie spotkania można było skosztować fińskich smakołyków (m.in. pierogów karelskich, joulutorttu – fińskich ciasteczek świątecznych, piernika oraz kanapek z tatarem z łososia), a także posłuchać świątecznych piosenek w wykonaniu zespołu Hiipivät Kissat. Gościom bardzo smakowało grzane wino z przyprawami i bakaliami, zwane przez Finów Glögg, które jest nieodłącznym elementem fińskich Świąt.

Jedną z atrakcji wieczoru była loteria fantowa. Jej uczestnicy mogli wygrać m.in. upominki od YIT. Wsparcie dla organizatorów Pikkujoulu to jeden z elementów promowania przez YIT fińskiej tradycji i kultury w Polsce.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij