06.06.2016
  • Aktualności

Nordic Mokotów z generalnym wykonawcą

YIT wybrało generalnego wykonawcę projektu Nordic Mokotów, swojej pierwszej inwestycji w Polsce.

Generalnym wykonawcą, wyłonionym w trybie przetargu, zostało Przedsiębiorstwo Budowlane UNIMAX Sp. z o. o. Firma przeprowadzi realizację projektu w pełnym zakresie robót wykonawczych, polegających na budowie zespołu budynków mieszkalnych, zagospodarowaniu terenu, wykonaniu przyłączy mediów i całej infrastruktury technicznej oraz drogowej, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania nowej inwestycji.

– W ramach naszych projektów w Polsce chcemy nawiązać współpracę z lokalnymi partnerami, którzy zagwarantują wysoką jakość wykonania robót budowlanych oraz terminowość realizacji naszych projektów. Jestem przekonana, że powierzając wykonanie inwestycji Nordic Mokotów firmie Unimax, dokonujemy najlepszego wyboru z punktu widzenia naszych klientów – zapewnia Joanna Lewandowska, Dyrektor Techniczny YIT w Polsce.

Strategia naszej firmy jest oparta na długofalowej współpracy z solidnymi i wiarygodnymi partnerami. Przyjęliśmy z dużą satysfakcją decyzję o wyborze PB UNIMAX na generalnego wykonawcę pierwszej inwestycji YIT w Polsce. Mamy świadomość okazanego zaufania. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania inwestora bazując na posiadanym, wieloletnim doświadczeniu z dotychczasowych realizacji projektów mieszkaniowych – mówi Artur Ciołek, Prezes Zarządu PB UNIMAX.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij