Strony lokalne:
Corporate site:
06.06.2016
  • Aktualności

Nordic Mokotów z generalnym wykonawcą

YIT wybrało generalnego wykonawcę projektu Nordic Mokotów, swojej pierwszej inwestycji w Polsce.

Generalnym wykonawcą, wyłonionym w trybie przetargu, zostało Przedsiębiorstwo Budowlane UNIMAX Sp. z o. o. Firma przeprowadzi realizację projektu w pełnym zakresie robót wykonawczych, polegających na budowie zespołu budynków mieszkalnych, zagospodarowaniu terenu, wykonaniu przyłączy mediów i całej infrastruktury technicznej oraz drogowej, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania nowej inwestycji.

– W ramach naszych projektów w Polsce chcemy nawiązać współpracę z lokalnymi partnerami, którzy zagwarantują wysoką jakość wykonania robót budowlanych oraz terminowość realizacji naszych projektów. Jestem przekonana, że powierzając wykonanie inwestycji Nordic Mokotów firmie Unimax, dokonujemy najlepszego wyboru z punktu widzenia naszych klientów – zapewnia Joanna Lewandowska, Dyrektor Techniczny YIT w Polsce.

Strategia naszej firmy jest oparta na długofalowej współpracy z solidnymi i wiarygodnymi partnerami. Przyjęliśmy z dużą satysfakcją decyzję o wyborze PB UNIMAX na generalnego wykonawcę pierwszej inwestycji YIT w Polsce. Mamy świadomość okazanego zaufania. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania inwestora bazując na posiadanym, wieloletnim doświadczeniu z dotychczasowych realizacji projektów mieszkaniowych – mówi Artur Ciołek, Prezes Zarządu PB UNIMAX.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij