Local sites:
Corporate site:
2016-06-06
  • Aktualności

Nordic Mokotów z generalnym wykonawcą

YIT wybrało generalnego wykonawcę projektu Nordic Mokotów, swojej pierwszej inwestycji w Polsce.

Generalnym wykonawcą, wyłonionym w trybie przetargu, zostało Przedsiębiorstwo Budowlane UNIMAX Sp. z o. o. Firma przeprowadzi realizację projektu w pełnym zakresie robót wykonawczych, polegających na budowie zespołu budynków mieszkalnych, zagospodarowaniu terenu, wykonaniu przyłączy mediów i całej infrastruktury technicznej oraz drogowej, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania nowej inwestycji.

– W ramach naszych projektów w Polsce chcemy nawiązać współpracę z lokalnymi partnerami, którzy zagwarantują wysoką jakość wykonania robót budowlanych oraz terminowość realizacji naszych projektów. Jestem przekonana, że powierzając wykonanie inwestycji Nordic Mokotów firmie Unimax, dokonujemy najlepszego wyboru z punktu widzenia naszych klientów – zapewnia Joanna Lewandowska, Dyrektor Techniczny YIT w Polsce.

Strategia naszej firmy jest oparta na długofalowej współpracy z solidnymi i wiarygodnymi partnerami. Przyjęliśmy z dużą satysfakcją decyzję o wyborze PB UNIMAX na generalnego wykonawcę pierwszej inwestycji YIT w Polsce. Mamy świadomość okazanego zaufania. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania inwestora bazując na posiadanym, wieloletnim doświadczeniu z dotychczasowych realizacji projektów mieszkaniowych – mówi Artur Ciołek, Prezes Zarządu PB UNIMAX.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij