06.06.2016
  • Aktualności

Nordic Mokotów z generalnym wykonawcą

YIT wybrało generalnego wykonawcę projektu Nordic Mokotów, swojej pierwszej inwestycji w Polsce.

Generalnym wykonawcą, wyłonionym w trybie przetargu, zostało Przedsiębiorstwo Budowlane UNIMAX Sp. z o. o. Firma przeprowadzi realizację projektu w pełnym zakresie robót wykonawczych, polegających na budowie zespołu budynków mieszkalnych, zagospodarowaniu terenu, wykonaniu przyłączy mediów i całej infrastruktury technicznej oraz drogowej, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania nowej inwestycji.

– W ramach naszych projektów w Polsce chcemy nawiązać współpracę z lokalnymi partnerami, którzy zagwarantują wysoką jakość wykonania robót budowlanych oraz terminowość realizacji naszych projektów. Jestem przekonana, że powierzając wykonanie inwestycji Nordic Mokotów firmie Unimax, dokonujemy najlepszego wyboru z punktu widzenia naszych klientów – zapewnia Joanna Lewandowska, Dyrektor Techniczny YIT w Polsce.

Strategia naszej firmy jest oparta na długofalowej współpracy z solidnymi i wiarygodnymi partnerami. Przyjęliśmy z dużą satysfakcją decyzję o wyborze PB UNIMAX na generalnego wykonawcę pierwszej inwestycji YIT w Polsce. Mamy świadomość okazanego zaufania. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania inwestora bazując na posiadanym, wieloletnim doświadczeniu z dotychczasowych realizacji projektów mieszkaniowych – mówi Artur Ciołek, Prezes Zarządu PB UNIMAX.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij