30.11.2016
  • Aktualności

Targi Mieszkaniowe na stadionie PGE Narodowy

YIT w Polsce zaprezentowało swoją ofertę w trakcie 57. warszawskiej edycji targów mieszkaniowych „Nowy DOM Nowe MIESZKANIE”. Wydarzenie odbyło się 26-27 listopada na stadionie PGE Narodowy.

Na odwiedzających stoisko YIT czekały świąteczne promocje oraz duża porcja informacji na temat apartamentów w Nordic Mokotów.

Goście targów byli zaciekawieni niecodziennymi możliwościami, jakie oferuje Nordic Mokotów – w tym dostosowaniem mieszkań do instalacji sauny i specjalnymi miejscami parkingowymi, które pozwalają ładować samochody elektryczne i hybrydowe.

Jak zawsze duże wrażenie na odwiedzających robiły drewniane tarasy, które powstaną na najwyższych piętrach inwestycji.

Zachęcamy do odwiedzania stoiska YIT podczas kolejnych imprez targowych oraz do wizyty w biurze sprzedaży Nordic Mokotów przy al. gen. W. Sikorskiego 9c w Warszawie.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij