Strony lokalne:
Corporate site:
30.11.2016
  • Aktualności

Targi Mieszkaniowe na stadionie PGE Narodowy

YIT w Polsce zaprezentowało swoją ofertę w trakcie 57. warszawskiej edycji targów mieszkaniowych „Nowy DOM Nowe MIESZKANIE”. Wydarzenie odbyło się 26-27 listopada na stadionie PGE Narodowy.

Na odwiedzających stoisko YIT czekały świąteczne promocje oraz duża porcja informacji na temat apartamentów w Nordic Mokotów.

Goście targów byli zaciekawieni niecodziennymi możliwościami, jakie oferuje Nordic Mokotów – w tym dostosowaniem mieszkań do instalacji sauny i specjalnymi miejscami parkingowymi, które pozwalają ładować samochody elektryczne i hybrydowe.

Jak zawsze duże wrażenie na odwiedzających robiły drewniane tarasy, które powstaną na najwyższych piętrach inwestycji.

Zachęcamy do odwiedzania stoiska YIT podczas kolejnych imprez targowych oraz do wizyty w biurze sprzedaży Nordic Mokotów przy al. gen. W. Sikorskiego 9c w Warszawie.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij