Local sites:
Corporate site:
2016-11-30
  • Aktualności

Targi Mieszkaniowe na stadionie PGE Narodowy

YIT w Polsce zaprezentowało swoją ofertę w trakcie 57. warszawskiej edycji targów mieszkaniowych „Nowy DOM Nowe MIESZKANIE”. Wydarzenie odbyło się 26-27 listopada na stadionie PGE Narodowy.

Na odwiedzających stoisko YIT czekały świąteczne promocje oraz duża porcja informacji na temat apartamentów w Nordic Mokotów.

Goście targów byli zaciekawieni niecodziennymi możliwościami, jakie oferuje Nordic Mokotów – w tym dostosowaniem mieszkań do instalacji sauny i specjalnymi miejscami parkingowymi, które pozwalają ładować samochody elektryczne i hybrydowe.

Jak zawsze duże wrażenie na odwiedzających robiły drewniane tarasy, które powstaną na najwyższych piętrach inwestycji.

Zachęcamy do odwiedzania stoiska YIT podczas kolejnych imprez targowych oraz do wizyty w biurze sprzedaży Nordic Mokotów przy al. gen. W. Sikorskiego 9c w Warszawie.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij