• Aktualności
  • 20.06.2016

W Nordic Mokotów zapytasz architekta o wnętrza

Spotkanie z architektem podczas pierwszej wizyty w biurze sprzedaży? Z takiej opcji mogą nieodpłatnie skorzystać wszyscy zainteresowani mieszkaniami w Nordic Mokotów.

Z usług architekta mogą korzystać nie tylko osoby, które dokonały już rezerwacji lub zakupu mieszkania, ale także potencjalni klienci. Dowiedzą się w szczególności, jakich zmian dokonać w aranżacji mieszkania, tak by odpowiadało ich potrzebom.

Wybór odpowiedniego mieszkania to dla wielu osób bardzo wymagające zadanie, zwłaszcza, gdy inwestycja dopiero powstaje, a mieszkanie można zobaczyć tylko na planach i wizualizacjach. W takiej sytuacji pomoc profesjonalisty jest nieoceniona. Dlatego już potencjalnym klientom oferujemy spotkanie z architektem, który odpowie na pytania o możliwości aranżacji, jakie daje konkretna przestrzeń, a w razie potrzeby zaproponuje niestandardowe rozwiązania – mówi Ewa Gąsiorek, Dyrektor Sprzedaży w YIT.Wsparcie architekta na tak wczesnym etapie jest bardzo pozytywnie odbierane przez klientów. Wielu z nich podkreśla, że spotyka się z takim rozwiązaniem po raz pierwszy – dodaje.

Dorota Śledyńska, architekt w Nordic Mokotów, zauważa, że klientom czasem trudno ocenić czy mieszkanie, spełni ich wymagania. – Warto zapytać architekta o możliwości, jakie daje konkretna przestrzeń. Niekiedy wystarczają niewielkie modyfikacje, by stała się ona funkcjonalna z punktu widzenia danej osoby. Dopiero widząc projekt po zmianie klient zdaje sobie sprawę z potencjału, jaki można wydobyć z mieszkania dzięki łatwym do wdrożenia rozwiązaniom – wyjaśnia.

Z architektem można się spotkać od poniedziałku do piątku w biurze sprzedaży Nordic Mokotów przy Al. gen. W. Sikorskiego 9c. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza godzinami obecności architekta.