20.06.2016
  • Aktualności

W Nordic Mokotów zapytasz architekta o wnętrza

Spotkanie z architektem podczas pierwszej wizyty w biurze sprzedaży? Z takiej opcji mogą nieodpłatnie skorzystać wszyscy zainteresowani mieszkaniami w Nordic Mokotów.

Z usług architekta mogą korzystać nie tylko osoby, które dokonały już rezerwacji lub zakupu mieszkania, ale także potencjalni klienci. Dowiedzą się w szczególności, jakich zmian dokonać w aranżacji mieszkania, tak by odpowiadało ich potrzebom.

Wybór odpowiedniego mieszkania to dla wielu osób bardzo wymagające zadanie, zwłaszcza, gdy inwestycja dopiero powstaje, a mieszkanie można zobaczyć tylko na planach i wizualizacjach. W takiej sytuacji pomoc profesjonalisty jest nieoceniona. Dlatego już potencjalnym klientom oferujemy spotkanie z architektem, który odpowie na pytania o możliwości aranżacji, jakie daje konkretna przestrzeń, a w razie potrzeby zaproponuje niestandardowe rozwiązania – mówi Ewa Gąsiorek, Dyrektor Sprzedaży w YIT.Wsparcie architekta na tak wczesnym etapie jest bardzo pozytywnie odbierane przez klientów. Wielu z nich podkreśla, że spotyka się z takim rozwiązaniem po raz pierwszy – dodaje.

Dorota Śledyńska, architekt w Nordic Mokotów, zauważa, że klientom czasem trudno ocenić czy mieszkanie, spełni ich wymagania. – Warto zapytać architekta o możliwości, jakie daje konkretna przestrzeń. Niekiedy wystarczają niewielkie modyfikacje, by stała się ona funkcjonalna z punktu widzenia danej osoby. Dopiero widząc projekt po zmianie klient zdaje sobie sprawę z potencjału, jaki można wydobyć z mieszkania dzięki łatwym do wdrożenia rozwiązaniom – wyjaśnia.

Z architektem można się spotkać od poniedziałku do piątku w biurze sprzedaży Nordic Mokotów przy Al. gen. W. Sikorskiego 9c. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza godzinami obecności architekta.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij