Strony lokalne:
Corporate site:
20.06.2016
  • Aktualności

W Nordic Mokotów zapytasz architekta o wnętrza

Spotkanie z architektem podczas pierwszej wizyty w biurze sprzedaży? Z takiej opcji mogą nieodpłatnie skorzystać wszyscy zainteresowani mieszkaniami w Nordic Mokotów.

Z usług architekta mogą korzystać nie tylko osoby, które dokonały już rezerwacji lub zakupu mieszkania, ale także potencjalni klienci. Dowiedzą się w szczególności, jakich zmian dokonać w aranżacji mieszkania, tak by odpowiadało ich potrzebom.

Wybór odpowiedniego mieszkania to dla wielu osób bardzo wymagające zadanie, zwłaszcza, gdy inwestycja dopiero powstaje, a mieszkanie można zobaczyć tylko na planach i wizualizacjach. W takiej sytuacji pomoc profesjonalisty jest nieoceniona. Dlatego już potencjalnym klientom oferujemy spotkanie z architektem, który odpowie na pytania o możliwości aranżacji, jakie daje konkretna przestrzeń, a w razie potrzeby zaproponuje niestandardowe rozwiązania – mówi Ewa Gąsiorek, Dyrektor Sprzedaży w YIT.Wsparcie architekta na tak wczesnym etapie jest bardzo pozytywnie odbierane przez klientów. Wielu z nich podkreśla, że spotyka się z takim rozwiązaniem po raz pierwszy – dodaje.

Dorota Śledyńska, architekt w Nordic Mokotów, zauważa, że klientom czasem trudno ocenić czy mieszkanie, spełni ich wymagania. – Warto zapytać architekta o możliwości, jakie daje konkretna przestrzeń. Niekiedy wystarczają niewielkie modyfikacje, by stała się ona funkcjonalna z punktu widzenia danej osoby. Dopiero widząc projekt po zmianie klient zdaje sobie sprawę z potencjału, jaki można wydobyć z mieszkania dzięki łatwym do wdrożenia rozwiązaniom – wyjaśnia.

Z architektem można się spotkać od poniedziałku do piątku w biurze sprzedaży Nordic Mokotów przy Al. gen. W. Sikorskiego 9c. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza godzinami obecności architekta.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij