Strony lokalne:
Corporate site:
18.10.2016
  • Aktualności

YIT na Południowych Targach Nieruchomości

Deweloper YIT był oficjalnym partnerem Południowych Targów Nieruchomości, które odbyły się w dniach 15-16 października w Arenie Ursynów. Na odwiedzających stoisko YIT czekała specjalna oferta promocyjna.

Południowe Targi Nieruchomości to pierwsza impreza targowa, która skupia inwestycje budowlane z południowej części Warszawy oraz okolic. Firma YIT zaprezentowała gościom targów swój pierwszy projekt realizowany w Polsce – Nordic Mokotów. Atuty inwestycji – dogodna lokalizacja, ekologiczne rozwiązania i nawiązania do fińskiej architektury – cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij