Strony lokalne:
Corporate site:
28.08.2017
  • Aktualności

Nordic Mokotów: zapraszamy do apartamentu pokazowego!

Design w prawdziwie fińskim stylu, najwyższa jakość wykonania, stonowane kolory, naturalne materiały oraz prawdziwa sauna – tym wyróżnia się mieszkanie pokazowe w naszej inwestycji Nordic Mokotów.

Jasny, dwustronny apartament o powierzchni niemal 67 m2 znajduje się na 3. piętrze i składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni z dostępem do kameralnego balkonu umożliwiającego swobodne przejście między pomieszczeniami, garderoby oraz łazienki z sauną fińską. Cały utrzymany jest w stonowanej kolorystyce. Królują w nim szarości, biele oraz naturalne drewno, a całości dopełnia podłoga z bielonego dębu. Dzięki temu, łatwiej nadać mieszkaniu odpowiedni charakter, w zależności od dobranych dodatków. W mieszkaniach Nordic Mokotów ważną rolę odgrywa również światło, które swobodnie wpada do wnętrz przez duże okna.

Meble w kuchni w kolorze złamanej bieli wykonane są na wymiar przez pracownię stolarską, aby zapewnić jak największą funkcjonalność. Na podłodze znajdują się oryginalne płytki w kształcie heksagonów.

W łazience zdecydowaliśmy się na typowo skandynawskie rozwiązania, które przywodzą na myśl fiński styl życia. Jej serce stanowi sucha sauna fińska z lipowego drewna. Dzięki przeszkleniu, wpisuje się w łazienkę optycznie powiększając jej przestrzeń.

Skandynawski styl to także umiłowanie natury i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Tarasy wyróżniają się drewnianą podłogą oraz podsufitką. Dzięki wygodnym meblom i otoczeniu roślin, są przedłużeniem salonu i sprzyjają odpoczynkowi. To właśnie z tarasu apartamentu pokazowego rozpościera się widok na południowy zachód, czyli samo Centrum Warszawy.

Jeśli chcesz znaleźć swoje mieszkanie marzeń w Nordic Mokotów i zaczerpnąć inspiracji, odwiedzając apartament pokazowy, skontaktuj się z nami

Tymczasem, już teraz zapraszamy Cię na wirtualny spacer po apartamencie pokazowym Nordic Mokotów! Kliknij w link i rozpoczniij zwiedzanie: KLIK 

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij