Local sites:
Corporate site:
2017-04-28
  • Aktualności

Aroma Park z projektantem - Rusza przedsprzedaż mieszkań

Pracownia KAPS Architekci zaprojektuje Aroma Park, naszą nową inwestycję mieszkaniową. W ramach projektu przywrócimy dawny blask jednemu z najważniejszych zabytków północnej Warszawy – zabytkowej drożdżowni Henryka Bienenthala z lat 1902-1904.

Projekt został wkomponowany w wyjątkowe miejsce na mapie Białołęki. Teren z XIX wiecznym rodowodem zawiera budynki historyczne o przeznaczeniu przemysłowym, wzniesione z cegły ceramicznej. Planowana inwestycja musi więc w naturalny sposób szanować to dziedzictwo. Ceglane elewacje i sylwety nowych budynków będą charakteryzować się prostą formą i oszczędnym operowaniem detalem, przez co łatwo wkomponują się w otoczenie – wyjaśnia Maciej Parysek, architekt z pracowni projektowej KAPS Architekci. Zagospodarowanie terenu zakłada wykorzystanie parkowego charakteru i podkreślenie historycznego dziedzictwa miejsca. Planowana jest aranżacja parku tematycznego wyposażonego w odrestaurowane elementy urządzeń przemysłowych, które zostaną wyeksponowane na terenie inwestycji graniczącej z Parkiem Henrykowskim – dodaje.

 

W ramach I etapu Aroma Park powstanie 79 mieszkań o średniej powierzchni 51 m2 (ponad 4 tys. m2 PUM). Budynki będą posiadać 4 kondygnacje naziemne i jedną podziemną, z 95 miejscami postojowymi, gotowymi do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych – informuje Joanna Lewandowska, Dyrektor Techniczny polskiego oddziału YIT. Uzyskaliśmy bardzo atrakcyjną strukturę mieszkań: 12 mieszkań 1-pokojowych o powierzchni od 27 m2 do 35 m2 , 32 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 37 m2 do 56 m2, 32 mieszkania 3-pokojowe o powierzchni od 58 m2 do 77 m2 oraz 3 mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 94 m2 – dodaje.

 

O Aroma Park

 

Aroma Park to nowy projekt, w ramach którego YIT przywróci do świetności jeden z najważniejszych zabytków na północy Warszawy – drożdżownię Henryka Bienenthala. Historyczna zabudowa zostanie zrewitalizowana, dzięki czemu zabytkowa tkanka odzyska swój dawny blask. W istniejącą zabudowę harmonijnie wpiszą się nowe kameralne, 3-piętrowe budynki z garażami podziemnymi, których elewacja będzie nawiązywać do industrialnej przeszłości miejsca. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Klasyków 10 i będzie realizowana w 5 etapach. Rozpoczęcie prac budowlanych pierwszego etapu inwestycji planowane jest na IV kwartał 2017 roku. W kwietniu ruszyła przedsprzedaż, w cenach od 5 900 zł za m2.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij