10.06.2017
  • Aktualności

Dni Warszawy: YIT na Pikniku Mieszkaniowym!

10 i 11 czerwca braliśmy udział w Pikniku Mieszkaniowym na Polach Mokotowskich. Na odwiedzających czekały specjalne promocje na apartamenty w naszych inwestycjach mieszkaniowych.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach tegorocznych Dni Warszawy. Celem pikniku było przekonanie odwiedzających, że Warszawa jest świetnym miejscem do życia, pracy i mieszkania!

 

Nas można było znaleźć w Strefie Mieszkaniowej, gdzie przekonywaliśmy, że zakup mieszkania nie musi być taki trudny. Na odwiedzających stoisko YIT czekały super oferty specjalne oraz garść informacji nt. naszych inwestycji mieszkaniowych – Nordic Mokotów i Aroma Park.

 

W trakcie pikniku odbyło się mnóstwo atrakcji, m.in. Strefa Smaku, która kusiła pysznościami z najlepszych warszawskich restauracji. Nie zabrakło również dobrego kina, a na dzieciaków czekały gry i zabawy w Strefie Młodego Warszawiaka. Było rodzinnie, ciepło i przyjaźnie.

 

Dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stanowisko w ten słoneczny, wiosenny dzień.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij