Strony lokalne:
Corporate site:
10.06.2017
  • Aktualności

Dni Warszawy: YIT na Pikniku Mieszkaniowym!

10 i 11 czerwca braliśmy udział w Pikniku Mieszkaniowym na Polach Mokotowskich. Na odwiedzających czekały specjalne promocje na apartamenty w naszych inwestycjach mieszkaniowych.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach tegorocznych Dni Warszawy. Celem pikniku było przekonanie odwiedzających, że Warszawa jest świetnym miejscem do życia, pracy i mieszkania!

 

Nas można było znaleźć w Strefie Mieszkaniowej, gdzie przekonywaliśmy, że zakup mieszkania nie musi być taki trudny. Na odwiedzających stoisko YIT czekały super oferty specjalne oraz garść informacji nt. naszych inwestycji mieszkaniowych – Nordic Mokotów i Aroma Park.

 

W trakcie pikniku odbyło się mnóstwo atrakcji, m.in. Strefa Smaku, która kusiła pysznościami z najlepszych warszawskich restauracji. Nie zabrakło również dobrego kina, a na dzieciaków czekały gry i zabawy w Strefie Młodego Warszawiaka. Było rodzinnie, ciepło i przyjaźnie.

 

Dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stanowisko w ten słoneczny, wiosenny dzień.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij