23.04.2017
  • Aktualności

Dzień Otwarty Nordic Mokotów

Kolorowy dzień otwarty w Nordic Mokotów! Specjalnie przygotowane oferty cenowe na mieszkania dla dorosłych, kreatywne zabawy dla najmłodszych, studio Radia Kolor dla wszystkich – tak wyglądał dzień otwarty w Nordic Mokotów, naszej pierwszej inwestycji mieszkaniowej w Polsce.

Pierwszych gości powitaliśmy w biurze sprzedaży przy al. gen. Sikorskiego 9c w sobotę (22 kwietnia) już przed godz. 10, a ostatnich odwiedzających pożegnaliśmy o godz. 16:00. Dorośli poznali nie tylko szczegóły inwestycji, ale przede wszystkim skorzystali z ofert specjalnych. Dzieci natomiast spędziły czas na doskonałej zabawie, m.in. malując doniczki pod okiem animatorek oraz układając klocki i domino w rozmiarze XXL!

Ponadto, w trakcie dnia otwartego zaprezentowaliśmy naszym gościom makietę projektu Nordic Mokotów, a każdy odwiedzający mógł ocenić postęp prac elewacyjnych w ramach
I etapu inwestycji.

Podczas całego wydarzenia z biura sprzedaży Nordic Mokotów nadawało Radio Kolor.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i do zobaczenia w trakcie kolejnych wydarzeń!

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij