Local sites:
Corporate site:
2017-04-23
  • Aktualności

Dzień Otwarty Nordic Mokotów

Kolorowy dzień otwarty w Nordic Mokotów! Specjalnie przygotowane oferty cenowe na mieszkania dla dorosłych, kreatywne zabawy dla najmłodszych, studio Radia Kolor dla wszystkich – tak wyglądał dzień otwarty w Nordic Mokotów, naszej pierwszej inwestycji mieszkaniowej w Polsce.

Pierwszych gości powitaliśmy w biurze sprzedaży przy al. gen. Sikorskiego 9c w sobotę (22 kwietnia) już przed godz. 10, a ostatnich odwiedzających pożegnaliśmy o godz. 16:00. Dorośli poznali nie tylko szczegóły inwestycji, ale przede wszystkim skorzystali z ofert specjalnych. Dzieci natomiast spędziły czas na doskonałej zabawie, m.in. malując doniczki pod okiem animatorek oraz układając klocki i domino w rozmiarze XXL!

Ponadto, w trakcie dnia otwartego zaprezentowaliśmy naszym gościom makietę projektu Nordic Mokotów, a każdy odwiedzający mógł ocenić postęp prac elewacyjnych w ramach
I etapu inwestycji.

Podczas całego wydarzenia z biura sprzedaży Nordic Mokotów nadawało Radio Kolor.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i do zobaczenia w trakcie kolejnych wydarzeń!

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij