Strony lokalne:
Corporate site:
23.04.2017
  • Aktualności

Dzień Otwarty Nordic Mokotów

Kolorowy dzień otwarty w Nordic Mokotów! Specjalnie przygotowane oferty cenowe na mieszkania dla dorosłych, kreatywne zabawy dla najmłodszych, studio Radia Kolor dla wszystkich – tak wyglądał dzień otwarty w Nordic Mokotów, naszej pierwszej inwestycji mieszkaniowej w Polsce.

Pierwszych gości powitaliśmy w biurze sprzedaży przy al. gen. Sikorskiego 9c w sobotę (22 kwietnia) już przed godz. 10, a ostatnich odwiedzających pożegnaliśmy o godz. 16:00. Dorośli poznali nie tylko szczegóły inwestycji, ale przede wszystkim skorzystali z ofert specjalnych. Dzieci natomiast spędziły czas na doskonałej zabawie, m.in. malując doniczki pod okiem animatorek oraz układając klocki i domino w rozmiarze XXL!

Ponadto, w trakcie dnia otwartego zaprezentowaliśmy naszym gościom makietę projektu Nordic Mokotów, a każdy odwiedzający mógł ocenić postęp prac elewacyjnych w ramach
I etapu inwestycji.

Podczas całego wydarzenia z biura sprzedaży Nordic Mokotów nadawało Radio Kolor.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i do zobaczenia w trakcie kolejnych wydarzeń!

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij