Local sites:
Corporate site:
21.11.2017
  • Aktualności

YIT sponsorem "Finland 100 - Independence Day's Night"

100. rocznica odzyskania niepodległości przez Finlandię, to doskonała okazja, by jeszcze bardziej zacieśnić relacje biznesowe – szczególnie wśród przedsiębiorców związanych ze Skandynawią. Jedną z nich jest spotkanie organizowane przez Fińskie Stowarzyszenie Biznesu, które odbędzie się 6 grudnia w STIXX Bar & Grill na Placu Europejskim w Warszawie. YIT jest głównym sponsorem wydarzenia.

Sto lat niepodległości, to dla Finlandii niewątpliwy powód do dumy. Wszystko zaczęło się 6 grudnia 1917 roku, gdy fiński parlament zatwierdził Deklarację Niepodległości. Od tamtej pory kraj ten nieustannie się rozwija, zarówno gospodarczo, jak i kulturowo. Jest to widoczne nie tylko w granicach samej Finlandii.

Nowoczesne podejście do biznesu przekłada się również na prowadzone przez nas inwestycje w Polsce.  Za przykład może stanowić pierwsze osiedle mieszkaniowa YIT w Warszawie. Miejsca parkingowe w Nordic Mokotów wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych, a wybrane mieszkania zostały przygotowane do wstawienia sauny. – mówi Ewa Gąsiorek, dyrektor marketingu i sprzedaży w YIT.

 

I etap Nordic Mokotów został już ukończony, a budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Budowa oraz przedsprzedaż II etapu już trwa. W ofercie YIT są również kameralne mieszkania w Aroma Park – drugiej inwestycji mieszkaniowej YIT w Warszawie. 

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij