21.11.2017
  • Aktualności

YIT sponsorem "Finland 100 - Independence Day's Night"

100. rocznica odzyskania niepodległości przez Finlandię, to doskonała okazja, by jeszcze bardziej zacieśnić relacje biznesowe – szczególnie wśród przedsiębiorców związanych ze Skandynawią. Jedną z nich jest spotkanie organizowane przez Fińskie Stowarzyszenie Biznesu, które odbędzie się 6 grudnia w STIXX Bar & Grill na Placu Europejskim w Warszawie. YIT jest głównym sponsorem wydarzenia.

Sto lat niepodległości, to dla Finlandii niewątpliwy powód do dumy. Wszystko zaczęło się 6 grudnia 1917 roku, gdy fiński parlament zatwierdził Deklarację Niepodległości. Od tamtej pory kraj ten nieustannie się rozwija, zarówno gospodarczo, jak i kulturowo. Jest to widoczne nie tylko w granicach samej Finlandii.

Nowoczesne podejście do biznesu przekłada się również na prowadzone przez nas inwestycje w Polsce.  Za przykład może stanowić pierwsze osiedle mieszkaniowa YIT w Warszawie. Miejsca parkingowe w Nordic Mokotów wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych, a wybrane mieszkania zostały przygotowane do wstawienia sauny. – mówi Ewa Gąsiorek, dyrektor marketingu i sprzedaży w YIT.

 

I etap Nordic Mokotów został już ukończony, a budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Budowa oraz przedsprzedaż II etapu już trwa. W ofercie YIT są również kameralne mieszkania w Aroma Park – drugiej inwestycji mieszkaniowej YIT w Warszawie. 

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij