Strony lokalne:
Corporate site:
21.11.2017
  • Aktualności

YIT sponsorem "Finland 100 - Independence Day's Night"

100. rocznica odzyskania niepodległości przez Finlandię, to doskonała okazja, by jeszcze bardziej zacieśnić relacje biznesowe – szczególnie wśród przedsiębiorców związanych ze Skandynawią. Jedną z nich jest spotkanie organizowane przez Fińskie Stowarzyszenie Biznesu, które odbędzie się 6 grudnia w STIXX Bar & Grill na Placu Europejskim w Warszawie. YIT jest głównym sponsorem wydarzenia.

Sto lat niepodległości, to dla Finlandii niewątpliwy powód do dumy. Wszystko zaczęło się 6 grudnia 1917 roku, gdy fiński parlament zatwierdził Deklarację Niepodległości. Od tamtej pory kraj ten nieustannie się rozwija, zarówno gospodarczo, jak i kulturowo. Jest to widoczne nie tylko w granicach samej Finlandii.

Nowoczesne podejście do biznesu przekłada się również na prowadzone przez nas inwestycje w Polsce.  Za przykład może stanowić pierwsze osiedle mieszkaniowa YIT w Warszawie. Miejsca parkingowe w Nordic Mokotów wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych, a wybrane mieszkania zostały przygotowane do wstawienia sauny. – mówi Ewa Gąsiorek, dyrektor marketingu i sprzedaży w YIT.

 

I etap Nordic Mokotów został już ukończony, a budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Budowa oraz przedsprzedaż II etapu już trwa. W ofercie YIT są również kameralne mieszkania w Aroma Park – drugiej inwestycji mieszkaniowej YIT w Warszawie. 

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij