Strony lokalne:
Corporate site:
28.03.2017
  • Aktualności

„Jak budują Finowie” – wywiad w Bankier.tv

Tomasz Konarski, prezes zarządu YIT w Polsce, był gościem Bankier.tv. W wywiadzie opowiedział m.in. o fińskim sposobie budowania i planach firmy w Polsce.

W wywiadzie Tomasz Konarski potwierdził, że YIT dobrze rozumie Europę Środkową i Wschodnią. Firma działa w Rosji, krajach bałtyckich oraz w Polsce, Czechach i na Słowacji, dlatego dobrze rozumie lokalne wymogi i zna preferencje klientów.

Szanując specyfikę polskiego rynku, firma łączy w swoich inwestycjach rozwiązania bliskie Polakom i to, co w Finlandii najlepsze. Mieszkania są zatem projektowane w taki sposób, aby były jak najbliższe natury. Charakterystyczny jest np. szklany balkon, który Finom zapewnia bliski kontakt z otoczeniem.

Tomasz Konarski opowiedział także o planach firmy na kolejne miesiące, związanych nie tylko z Warszawą, ale także Trójmiastem, Wrocławiem i Krakowem. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu i poznania szczegółów.

Zachęcamy do obejrzenia materiału, który jest dostępny na stronie bankier.tv

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij