Local sites:
Corporate site:
2017-03-28
  • Aktualności

„Jak budują Finowie” – wywiad w Bankier.tv

Tomasz Konarski, prezes zarządu YIT w Polsce, był gościem Bankier.tv. W wywiadzie opowiedział m.in. o fińskim sposobie budowania i planach firmy w Polsce.

W wywiadzie Tomasz Konarski potwierdził, że YIT dobrze rozumie Europę Środkową i Wschodnią. Firma działa w Rosji, krajach bałtyckich oraz w Polsce, Czechach i na Słowacji, dlatego dobrze rozumie lokalne wymogi i zna preferencje klientów.

Szanując specyfikę polskiego rynku, firma łączy w swoich inwestycjach rozwiązania bliskie Polakom i to, co w Finlandii najlepsze. Mieszkania są zatem projektowane w taki sposób, aby były jak najbliższe natury. Charakterystyczny jest np. szklany balkon, który Finom zapewnia bliski kontakt z otoczeniem.

Tomasz Konarski opowiedział także o planach firmy na kolejne miesiące, związanych nie tylko z Warszawą, ale także Trójmiastem, Wrocławiem i Krakowem. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu i poznania szczegółów.

Zachęcamy do obejrzenia materiału, który jest dostępny na stronie bankier.tv

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij