28.03.2017
  • Aktualności

„Jak budują Finowie” – wywiad w Bankier.tv

Tomasz Konarski, prezes zarządu YIT w Polsce, był gościem Bankier.tv. W wywiadzie opowiedział m.in. o fińskim sposobie budowania i planach firmy w Polsce.

W wywiadzie Tomasz Konarski potwierdził, że YIT dobrze rozumie Europę Środkową i Wschodnią. Firma działa w Rosji, krajach bałtyckich oraz w Polsce, Czechach i na Słowacji, dlatego dobrze rozumie lokalne wymogi i zna preferencje klientów.

Szanując specyfikę polskiego rynku, firma łączy w swoich inwestycjach rozwiązania bliskie Polakom i to, co w Finlandii najlepsze. Mieszkania są zatem projektowane w taki sposób, aby były jak najbliższe natury. Charakterystyczny jest np. szklany balkon, który Finom zapewnia bliski kontakt z otoczeniem.

Tomasz Konarski opowiedział także o planach firmy na kolejne miesiące, związanych nie tylko z Warszawą, ale także Trójmiastem, Wrocławiem i Krakowem. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu i poznania szczegółów.

Zachęcamy do obejrzenia materiału, który jest dostępny na stronie bankier.tv

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij