Strony lokalne:
Corporate site:
16.05.2017
  • Aktualności

Prezes YIT na konferencji Eurobuild

17 maja w Hotelu Intercontinental w Warszawie odbyła się 3. Konferencja Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych. Prelegentem panelu dyskusyjnego „Gruntowe eldorado” był m.in. Tomasz Konarski, Prezes YIT w Polsce.

Dyskusja w trakcie debaty dotyczyła sytuacji na rynku nieruchomości oraz ofert sprzedaży i kupna w dobie kryzysu. Prelegenci rozważali, zmieniający się krajobraz gospodarki, a także omówili prognozy dla Polski oraz innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Była to już trzecia edycja konferencji, zorganizowanej przez magazyn Eurobuild.

Źródło zdjęcia: http://investment.eurobuildconferences.com

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij