04.10.2017
  • Aktualności

YIT organizatorem Capital Markets Day 2017 w Helsinkach!

Capital Markets Day to coroczne wydarzenie dla analityków i inwestorów koncernu YIT Group. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie strategii oraz kluczowych obszarów działalności Grupy.

Tegoroczna konferencja odbyła się 28 września w Helsinkach. Przedmiotem debaty były, m.in. miejski design, smart city oraz najnowsze trendy w rozwoju europejskich miast. W trakcie konferencji zaprezentowano również wyniki finansowe oraz aktualny status Grupy na poszczególnych rynkach zarówno w Europie, jak też Rosji.

Gośćmi specjalnymi, a zarazem prelegentami byli prezes Zarządu YIT Group Kari Kauniskangas, dyrektor finansowy Esa Neuvonen oraz wiceprezesi Zarządu Pii Raulo oraz Juha Kostiainen. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami naszych ekspertów oraz wynikami finansowymi Grupy.

Kolejny Capital Markets Day już za rok! 

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij