Strony lokalne:
Corporate site:
04.10.2017
  • Aktualności

YIT organizatorem Capital Markets Day 2017 w Helsinkach!

Capital Markets Day to coroczne wydarzenie dla analityków i inwestorów koncernu YIT Group. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie strategii oraz kluczowych obszarów działalności Grupy.

Tegoroczna konferencja odbyła się 28 września w Helsinkach. Przedmiotem debaty były, m.in. miejski design, smart city oraz najnowsze trendy w rozwoju europejskich miast. W trakcie konferencji zaprezentowano również wyniki finansowe oraz aktualny status Grupy na poszczególnych rynkach zarówno w Europie, jak też Rosji.

Gośćmi specjalnymi, a zarazem prelegentami byli prezes Zarządu YIT Group Kari Kauniskangas, dyrektor finansowy Esa Neuvonen oraz wiceprezesi Zarządu Pii Raulo oraz Juha Kostiainen. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami naszych ekspertów oraz wynikami finansowymi Grupy.

Kolejny Capital Markets Day już za rok! 

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij