10.06.2017
  • Aktualności

YIT na Fińskim Pikniku Letnim

10 czerwca warszawski Wilanów zamienił się w prawdziwą stolicę Finlandii. To właśnie wtedy odbył się Finland 100 Summer Picnic, organizowany przez Fińskie Stowarzyszenie Biznesu przy Skandynawsko-Polskiej Izbie Gospodarczej. Jako firma o fińskim rodowodzie, YIT było sponsorem głównym wydarzenia.

Piknik letni był doskonałą okazją do wspólnego świętowania 100-lecia niepodległości Finlandii. Aktywny rodzinny wypoczynek na świeżym powietrzu, dobre jedzenie i gry towarzyskie – właśnie tak spędzają czas wolny Finowie. Podczas pikniku można było nauczyć się gry w golfa, spróbować swoich sił w fińskich rzutkach mökkitikka. Pod naszym patronatem odbyły się również zawody w mölkky, czyli w plenerowej grze towarzyskiej, w której liczy się celność rzutu, przemyślana taktyka oraz odrobina szczęścia i dobrego humoru.Dziękujemy wszystkim za udział!

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij