Strony lokalne:
Corporate site:
10.06.2017
  • Aktualności

YIT na Fińskim Pikniku Letnim

10 czerwca warszawski Wilanów zamienił się w prawdziwą stolicę Finlandii. To właśnie wtedy odbył się Finland 100 Summer Picnic, organizowany przez Fińskie Stowarzyszenie Biznesu przy Skandynawsko-Polskiej Izbie Gospodarczej. Jako firma o fińskim rodowodzie, YIT było sponsorem głównym wydarzenia.

Piknik letni był doskonałą okazją do wspólnego świętowania 100-lecia niepodległości Finlandii. Aktywny rodzinny wypoczynek na świeżym powietrzu, dobre jedzenie i gry towarzyskie – właśnie tak spędzają czas wolny Finowie. Podczas pikniku można było nauczyć się gry w golfa, spróbować swoich sił w fińskich rzutkach mökkitikka. Pod naszym patronatem odbyły się również zawody w mölkky, czyli w plenerowej grze towarzyskiej, w której liczy się celność rzutu, przemyślana taktyka oraz odrobina szczęścia i dobrego humoru.Dziękujemy wszystkim za udział!

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij