Strony lokalne:
Corporate site:
21.06.2017
  • Aktualności

Zbuduj z nami swoją karierę

Uruchamiamy rekrutację na płatne praktyki skierowane do studentek i studentów studiów magisterskich. Kandydaci mogą aplikować do jednego z trzech działów naszej firmy: finansowego, technicznego oraz sprzedaży i marketingu.

Program praktyk YIT w Polsce skierowany jest do tych, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę i umiejętności zawodowe w firmie deweloperskiej. Kandydaci mogą aplikować na praktyki w jednym z trzech obszarów firmy: finansowym, technicznym lub sprzedaży i marketingu. We wszystkich działach mile widziane są umiejętności analityczne, dobra znajomość języka angielskiego, chęć podejmowania wyzwań oraz zaangażowanie w pracę zespołową.

 

W trakcie programu, praktykanci nie tylko poszerzą wiedzę nt. branży deweloperskiej, ale również w obszarze rachunkowości przedsiębiorstw. Poznają mechanizm obsługi klienta i sprzedaży, a także zagadnienia projektowo-budowlane. Praktyki będzie można odbyć w lipcu i w sierpniu 2017 r. w naszej siedzibie w samym centrum Warszawy, przy ul. Twardej 18 lub w biurze sprzedaży na Mokotowie.

 

W naszej rodzimej Finlandii współpracujemy z czołowymi uniwersytetami, które cieszą się opinią najlepszych w Europie. Studenci samodzielnie mogą kształtować swoją ścieżkę naukową, a wiedzę praktyczną zdobywają u fińskich przedsiębiorców. Czas zabawy przypada na Święto Wiosny, czyli Vappu, które już od XVIII wieku zdominowali studenci Akademii w Turku, a następnie Uniwersytetu w Helsinkach. Symbolem tego święta są białe czapki z daszkiem oraz kolorowe kombinezony, ozdobione często naszywkami fińskich firm, współpracujących z daną uczelnią czy wydziałem.

 

W YIT szukamy najlepszych, dlatego współpracujemy już Politechniką Warszawską i Szkołą Główną Handlową.

 

Jeśli jesteś gotów dołączyć do zespołu YIT Polska, wystarczy wysłać dokumenty na adres mailowy: biuro@yit.pl.  Czekamy na twoje zgłoszenie :)

wyślij wiadomość

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

zadzwoń

Darmowa infolinia
Karolina Kędzierska
Kierownik sprzedaży
Paweł Muchowicz
Kierownik biura sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij