• Aktualności
  • 21.06.2017

Zbuduj z nami swoją karierę

Uruchamiamy rekrutację na płatne praktyki skierowane do studentek i studentów studiów magisterskich. Kandydaci mogą aplikować do jednego z trzech działów naszej firmy: finansowego, technicznego oraz sprzedaży i marketingu.

Program praktyk YIT w Polsce skierowany jest do tych, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę i umiejętności zawodowe w firmie deweloperskiej. Kandydaci mogą aplikować na praktyki w jednym z trzech obszarów firmy: finansowym, technicznym lub sprzedaży i marketingu. We wszystkich działach mile widziane są umiejętności analityczne, dobra znajomość języka angielskiego, chęć podejmowania wyzwań oraz zaangażowanie w pracę zespołową.

 

W trakcie programu, praktykanci nie tylko poszerzą wiedzę nt. branży deweloperskiej, ale również w obszarze rachunkowości przedsiębiorstw. Poznają mechanizm obsługi klienta i sprzedaży, a także zagadnienia projektowo-budowlane. Praktyki będzie można odbyć w lipcu i w sierpniu 2017 r. w naszej siedzibie w samym centrum Warszawy, przy ul. Twardej 18 lub w biurze sprzedaży na Mokotowie.

 

W naszej rodzimej Finlandii współpracujemy z czołowymi uniwersytetami, które cieszą się opinią najlepszych w Europie. Studenci samodzielnie mogą kształtować swoją ścieżkę naukową, a wiedzę praktyczną zdobywają u fińskich przedsiębiorców. Czas zabawy przypada na Święto Wiosny, czyli Vappu, które już od XVIII wieku zdominowali studenci Akademii w Turku, a następnie Uniwersytetu w Helsinkach. Symbolem tego święta są białe czapki z daszkiem oraz kolorowe kombinezony, ozdobione często naszywkami fińskich firm, współpracujących z daną uczelnią czy wydziałem.

 

W YIT szukamy najlepszych, dlatego współpracujemy już Politechniką Warszawską i Szkołą Główną Handlową.

 

Jeśli jesteś gotów dołączyć do zespołu YIT Polska, wystarczy wysłać dokumenty na adres mailowy: biuro@yit.pl.  Czekamy na twoje zgłoszenie :)