Strony lokalne:
Corporate site:
30.01.2017
  • Aktualności

Szlachetna Karta dla pracowników YIT

Pracownicy YIT otrzymali z okazji Świąt szczególną, Szlachetną Kartę Podarunkową.

W 2016 roku Edenred wraz ze Szlachetną Paczką wydał limitowaną edycję kart podarunkowych. Dzięki karcie pracownicy YIT zyskali możliwość wsparcia potrzebujących rodzin.

– Cieszymy się, że mogliśmy zaproponować naszym pracownikom prezent, dzięki któremu mogą także pomagać. Takie działanie jest bliskie firmie YIT, wspierającej ideę społecznie odpowiedzialnych działań biznesu. Mamy nadzieję, że nasza „cegiełka” sprawiła radość osobom, do których trafiły „szlachetne paczki” – mówi Ewa Gąsiorek, dyrektor sprzedaży i marketingu YIT w Polsce.

„Szlachetna Paczka” to realizowany od kilkunastu lat ogólnopolski projekt Stowarzyszenia Wiosna. W ramach projektu wsparcie uzyskują rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Paczki dla rodzin są przygotowywane przez prywatnych darczyńców. W 2016 roku wartość ich pomocy wyniosła ponad 47 mln zł.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij