Strony lokalne:
Corporate site:
31.08.2017
  • Aktualności

YIT na targach Murator EXPO na Torwarze!

9-10 września zapraszamy na targi Murator EXPO w Warszawie. Naszego stoiska szukajcie pod numerem 75/76. W trakcie wydarzenia zaprezentujemy dwie inwestycje mieszkaniowe – Nordic Mokotów oraz Aroma Park. Dla odwiedzających przygotowaliśmy oferty specjalne.

Nordic Mokotów to pierwszy fiński projekt mieszkaniowy w Polsce, który aspiruje, by stać się wizytówką nordyckiego stylu życia. Apartamenty powstają u zbiegu al. Generała W. Sikorskiego i ul. Pory w Warszawie. Atutem inwestycji jest lokalizacja. Okolica, w której powstaje Nordic Mokotów charakteryzuje się korzystnym dojazdem zarówno do centrum, jak i na lotnisko Chopina. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowo-usługowe, szkoły i przedszkola, obiekty rekreacyjne, a także ścieżki rowerowe. Z okien z kolei można podziwiać zieloną przestrzeń Mokotowa, a z wyższych pięter panoramę i centrum Warszawy. Pierwszy etap inwestycji dobiega końca, a lokatorzy wprowadzą się do swoich mieszkań jeszcze w tym roku. Jednocześnie, we wrześniu rusza budowa etapu drugiego.

Aroma Park to projekt mieszkaniowy, w ramach którego przywrócimy do świetności jeden z najważniejszych zabytków na północy Warszawy – drożdżownię Henryka Bienenthala przy ul. Klasyków 10. Zabudowa drożdżowni zostanie zrewitalizowana, dzięki czemu zabytkowa tkanka odzyska swój dawny blask. W istniejącą zabudowę harmonijnie wpiszą się nowe kameralne, 3-piętrowe budynki z garażami podziemnymi, których elewacja będzie nawiązywać do industrialnej przeszłości miejsca. Przedsprzedaż mieszkań ruszyła w kwietniu 2017. 

Po więcej szczegółów zapraszamy na targi – do zobaczenia! 

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij