• Aktualności
  • 31.08.2017

YIT na targach Murator EXPO na Torwarze!

9-10 września zapraszamy na targi Murator EXPO w Warszawie. Naszego stoiska szukajcie pod numerem 75/76. W trakcie wydarzenia zaprezentujemy dwie inwestycje mieszkaniowe – Nordic Mokotów oraz Aroma Park. Dla odwiedzających przygotowaliśmy oferty specjalne.

Nordic Mokotów to pierwszy fiński projekt mieszkaniowy w Polsce, który aspiruje, by stać się wizytówką nordyckiego stylu życia. Apartamenty powstają u zbiegu al. Generała W. Sikorskiego i ul. Pory w Warszawie. Atutem inwestycji jest lokalizacja. Okolica, w której powstaje Nordic Mokotów charakteryzuje się korzystnym dojazdem zarówno do centrum, jak i na lotnisko Chopina. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowo-usługowe, szkoły i przedszkola, obiekty rekreacyjne, a także ścieżki rowerowe. Z okien z kolei można podziwiać zieloną przestrzeń Mokotowa, a z wyższych pięter panoramę i centrum Warszawy. Pierwszy etap inwestycji dobiega końca, a lokatorzy wprowadzą się do swoich mieszkań jeszcze w tym roku. Jednocześnie, we wrześniu rusza budowa etapu drugiego.

Aroma Park to projekt mieszkaniowy, w ramach którego przywrócimy do świetności jeden z najważniejszych zabytków na północy Warszawy – drożdżownię Henryka Bienenthala przy ul. Klasyków 10. Zabudowa drożdżowni zostanie zrewitalizowana, dzięki czemu zabytkowa tkanka odzyska swój dawny blask. W istniejącą zabudowę harmonijnie wpiszą się nowe kameralne, 3-piętrowe budynki z garażami podziemnymi, których elewacja będzie nawiązywać do industrialnej przeszłości miejsca. Przedsprzedaż mieszkań ruszyła w kwietniu 2017. 

Po więcej szczegółów zapraszamy na targi – do zobaczenia!