Strony lokalne:
Corporate site:
31.08.2017
  • Aktualności

YIT na targach Murator EXPO na Torwarze!

9-10 września zapraszamy na targi Murator EXPO w Warszawie. Naszego stoiska szukajcie pod numerem 75/76. W trakcie wydarzenia zaprezentujemy dwie inwestycje mieszkaniowe – Nordic Mokotów oraz Aroma Park. Dla odwiedzających przygotowaliśmy oferty specjalne.

Nordic Mokotów to pierwszy fiński projekt mieszkaniowy w Polsce, który aspiruje, by stać się wizytówką nordyckiego stylu życia. Apartamenty powstają u zbiegu al. Generała W. Sikorskiego i ul. Pory w Warszawie. Atutem inwestycji jest lokalizacja. Okolica, w której powstaje Nordic Mokotów charakteryzuje się korzystnym dojazdem zarówno do centrum, jak i na lotnisko Chopina. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowo-usługowe, szkoły i przedszkola, obiekty rekreacyjne, a także ścieżki rowerowe. Z okien z kolei można podziwiać zieloną przestrzeń Mokotowa, a z wyższych pięter panoramę i centrum Warszawy. Pierwszy etap inwestycji dobiega końca, a lokatorzy wprowadzą się do swoich mieszkań jeszcze w tym roku. Jednocześnie, we wrześniu rusza budowa etapu drugiego.

Aroma Park to projekt mieszkaniowy, w ramach którego przywrócimy do świetności jeden z najważniejszych zabytków na północy Warszawy – drożdżownię Henryka Bienenthala przy ul. Klasyków 10. Zabudowa drożdżowni zostanie zrewitalizowana, dzięki czemu zabytkowa tkanka odzyska swój dawny blask. W istniejącą zabudowę harmonijnie wpiszą się nowe kameralne, 3-piętrowe budynki z garażami podziemnymi, których elewacja będzie nawiązywać do industrialnej przeszłości miejsca. Przedsprzedaż mieszkań ruszyła w kwietniu 2017. 

Po więcej szczegółów zapraszamy na targi – do zobaczenia! 

wyślij wiadomość

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

zadzwoń

Darmowa infolinia
Karolina Kędzierska
Kierownik sprzedaży
Paweł Muchowicz
Kierownik biura sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij