Strony lokalne:
Corporate site:
23.03.2017
  • Aktualności

Wizyta Prezesa YIT Corporation w Polsce

Kari Kauniskangas, prezes zarządu YIT Corporation, odwiedził Nordic Mokotów – pierwszy projekt mieszkaniowy YIT realizowany w Polsce.

Prezes Kari Kauniskangas zapoznał się z postępami prac realizowanej na warszawskim Mokotowie inwestycji oraz z potencjalnymi działkami do kupna pod kolejne projekty. Wizyta związana była z posiedzeniem zarządu YIT oraz zaplanowaną na III kwartał 2017 r. finalizacją I etapu Nordic Mokotów.

 

Pierwszy etap inwestycji fińskiego dewelopera obejmuje 125 apartamentów, od 1- do 5-pokojowych, o powierzchni od 28 do blisko 135 mkw. W ofercie znajdą się mieszkania kompaktowe, rodzinne oraz dwupoziomowe, z tarasami wyłożonymi drewnem. Dodatkowo, w wybranych apartamentach istnieje możliwość zainstalowania sauny.

 

Osiedle położone przy Al. Gen. Sikorskiego 9C osłonięte jest przez istniejący już budynek, dzięki czemu mieszkania zyskają spokojną aurę. Ponadto, z ostatnich kondygnacji, na których dostępne są również apartamenty dwupoziomowe, będzie można podziwiać panoramę Mokotowa i Warszawy.

wyślij wiadomość

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

zadzwoń

Darmowa infolinia
Karolina Kędzierska
Kierownik sprzedaży
Paweł Muchowicz
Kierownik biura sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij