Local sites:
Corporate site:
2017-03-23
  • Aktualności

Wizyta Prezesa YIT Corporation w Polsce

Kari Kauniskangas, prezes zarządu YIT Corporation, odwiedził Nordic Mokotów – pierwszy projekt mieszkaniowy YIT realizowany w Polsce.

Prezes Kari Kauniskangas zapoznał się z postępami prac realizowanej na warszawskim Mokotowie inwestycji oraz z potencjalnymi działkami do kupna pod kolejne projekty. Wizyta związana była z posiedzeniem zarządu YIT oraz zaplanowaną na III kwartał 2017 r. finalizacją I etapu Nordic Mokotów.

 

Pierwszy etap inwestycji fińskiego dewelopera obejmuje 125 apartamentów, od 1- do 5-pokojowych, o powierzchni od 28 do blisko 135 mkw. W ofercie znajdą się mieszkania kompaktowe, rodzinne oraz dwupoziomowe, z tarasami wyłożonymi drewnem. Dodatkowo, w wybranych apartamentach istnieje możliwość zainstalowania sauny.

 

Osiedle położone przy Al. Gen. Sikorskiego 9C osłonięte jest przez istniejący już budynek, dzięki czemu mieszkania zyskają spokojną aurę. Ponadto, z ostatnich kondygnacji, na których dostępne są również apartamenty dwupoziomowe, będzie można podziwiać panoramę Mokotowa i Warszawy.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij