Strony lokalne:
Corporate site:
23.03.2017
  • Aktualności

Wizyta Prezesa YIT Corporation w Polsce

Kari Kauniskangas, prezes zarządu YIT Corporation, odwiedził Nordic Mokotów – pierwszy projekt mieszkaniowy YIT realizowany w Polsce.

Prezes Kari Kauniskangas zapoznał się z postępami prac realizowanej na warszawskim Mokotowie inwestycji oraz z potencjalnymi działkami do kupna pod kolejne projekty. Wizyta związana była z posiedzeniem zarządu YIT oraz zaplanowaną na III kwartał 2017 r. finalizacją I etapu Nordic Mokotów.

 

Pierwszy etap inwestycji fińskiego dewelopera obejmuje 125 apartamentów, od 1- do 5-pokojowych, o powierzchni od 28 do blisko 135 mkw. W ofercie znajdą się mieszkania kompaktowe, rodzinne oraz dwupoziomowe, z tarasami wyłożonymi drewnem. Dodatkowo, w wybranych apartamentach istnieje możliwość zainstalowania sauny.

 

Osiedle położone przy Al. Gen. Sikorskiego 9C osłonięte jest przez istniejący już budynek, dzięki czemu mieszkania zyskają spokojną aurę. Ponadto, z ostatnich kondygnacji, na których dostępne są również apartamenty dwupoziomowe, będzie można podziwiać panoramę Mokotowa i Warszawy.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij