23.03.2017
  • Aktualności

Wizyta Prezesa YIT Corporation w Polsce

Kari Kauniskangas, prezes zarządu YIT Corporation, odwiedził Nordic Mokotów – pierwszy projekt mieszkaniowy YIT realizowany w Polsce.

Prezes Kari Kauniskangas zapoznał się z postępami prac realizowanej na warszawskim Mokotowie inwestycji oraz z potencjalnymi działkami do kupna pod kolejne projekty. Wizyta związana była z posiedzeniem zarządu YIT oraz zaplanowaną na III kwartał 2017 r. finalizacją I etapu Nordic Mokotów.

 

Pierwszy etap inwestycji fińskiego dewelopera obejmuje 125 apartamentów, od 1- do 5-pokojowych, o powierzchni od 28 do blisko 135 mkw. W ofercie znajdą się mieszkania kompaktowe, rodzinne oraz dwupoziomowe, z tarasami wyłożonymi drewnem. Dodatkowo, w wybranych apartamentach istnieje możliwość zainstalowania sauny.

 

Osiedle położone przy Al. Gen. Sikorskiego 9C osłonięte jest przez istniejący już budynek, dzięki czemu mieszkania zyskają spokojną aurę. Ponadto, z ostatnich kondygnacji, na których dostępne są również apartamenty dwupoziomowe, będzie można podziwiać panoramę Mokotowa i Warszawy.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij