Local sites:
Corporate site:
2017-03-14
  • Aktualności

YIT na Targach Północnych

W miniony weekend 11 i 12 marca odwiedzający Halę BOS (Białołęka) mogli poznać projekty realizowane w Warszawie przez YIT. Targi Północne, których mecenasem było YIT Polska, stanowiły doskonałą okazję do rozmowy o fińskich standardach w budownictwie.

Goście targów poznali zalety pierwszej inwestycji firmy – Nordic Mokotów – która jest realizowana przy Al. gen. W. Sikorskiego 9c. Uzyskali także więcej informacji o Aroma Park, projekcie mieszkaniowym, w ramach którego YIT przywróci do świetności jeden z najważniejszych zabytków północnej Warszawy – dawną drożdżownię Henryka Bienenthala.

Na odwiedzających stoisko firmy czekały także specjalne promocje.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą YIT podczas kolejnych imprez targowych oraz w biurze sprzedaży Nordic Mokotów. Godziny otwarcia biura:

  • pn.- pt.: 9:00-19:00
  • sob.: 10:00-15:00

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij