14.03.2017
  • Aktualności

YIT na Targach Północnych

W miniony weekend 11 i 12 marca odwiedzający Halę BOS (Białołęka) mogli poznać projekty realizowane w Warszawie przez YIT. Targi Północne, których mecenasem było YIT Polska, stanowiły doskonałą okazję do rozmowy o fińskich standardach w budownictwie.

Goście targów poznali zalety pierwszej inwestycji firmy – Nordic Mokotów – która jest realizowana przy Al. gen. W. Sikorskiego 9c. Uzyskali także więcej informacji o Aroma Park, projekcie mieszkaniowym, w ramach którego YIT przywróci do świetności jeden z najważniejszych zabytków północnej Warszawy – dawną drożdżownię Henryka Bienenthala.

Na odwiedzających stoisko firmy czekały także specjalne promocje.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą YIT podczas kolejnych imprez targowych oraz w biurze sprzedaży Nordic Mokotów. Godziny otwarcia biura:

  • pn.- pt.: 9:00-19:00
  • sob.: 10:00-15:00

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij