Strony lokalne:
Corporate site:
14.03.2017
  • Aktualności

YIT na Targach Północnych

W miniony weekend 11 i 12 marca odwiedzający Halę BOS (Białołęka) mogli poznać projekty realizowane w Warszawie przez YIT. Targi Północne, których mecenasem było YIT Polska, stanowiły doskonałą okazję do rozmowy o fińskich standardach w budownictwie.

Goście targów poznali zalety pierwszej inwestycji firmy – Nordic Mokotów – która jest realizowana przy Al. gen. W. Sikorskiego 9c. Uzyskali także więcej informacji o Aroma Park, projekcie mieszkaniowym, w ramach którego YIT przywróci do świetności jeden z najważniejszych zabytków północnej Warszawy – dawną drożdżownię Henryka Bienenthala.

Na odwiedzających stoisko firmy czekały także specjalne promocje.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą YIT podczas kolejnych imprez targowych oraz w biurze sprzedaży Nordic Mokotów. Godziny otwarcia biura:

  • pn.- pt.: 9:00-19:00
  • sob.: 10:00-15:00

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij