• Aktualności
  • 26.09.2018
  • 1 wyświetleń

Drugi etap Nordic Mokotów ukończony przed terminem

Z prawdziwą dumą przekazujemy wiadomość, że realizacja II etapu Nordic Mokotów została zakończona kilka miesięcy przed założonym w harmonogramie terminem. Otrzymaliśmy już pozwolenie na użytkowanie budynku, co oznacza, że klienci, którzy kupili mieszkanie, mogą zacząć myśleć o jego urządzaniu. W czwartym kwartale tego roku rozpoczniemy jeszcze III etap tej inwestycji, w którym znajdzie się ponad 100 lokali mieszkalnych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasi klienci mogą odebrać klucze do swoich mieszkań zdecydowanie wcześniej niż zakładaliśmy. Chcemy podziękować naszemu generalnemu wykonawcy, firmie UNIBEP, za tak sprawną pracę, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości wykonania. Jesteśmy przekonani, że wszystkim będzie się tu dobrze mieszkało – mówi Dorota Śledyńska, dyrektor sprzedaży YIT w Polsce. – II etap Nordic Mokotów został sprzedany w 75%. Jest więc jeszcze szansa na zakup mieszkania na naszym osiedlu. Na klientów czekają głównie lokale dwupokojowe oraz przestronne mieszkania z antresolami. Warto podkreślić, że nabywcy nie płacą za powierzchnię pod ścianami, a jedynie za metraż, który będą mogli w pełni wykorzystać – dodaje Dorota Śledyńska.

Listę aktualnie dostępnych lokali można znaleźć TUTAJ

Nordic Mokotów to nasza pierwsza inwestycja w Polsce. W ramach obydwu ukończonych etapów oddano łącznie 216 lokali mieszkalnych. Cały projekt wyróżnia charakterystyczne dla fińskiego podejścia połączenie najlepszych standardów budownictwa, prostej elegancji oraz dbałości o środowisko naturalne. Mieszkańcy mają do dyspozycji funkcjonalną przestrzeń do życia w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, ścieżek rowerowych, placówek oświatowych, obiektów handlowo-usługowych oraz Toru Łyżwiarskiego Stegny.