07.06.2018
  • Aktualności

Forum Rynku Nieruchomości 2018 za nami

W dniach 7-8 czerwca 2018 roku odbyła się kolejna już edycja Forum Rynku Nieruchomości. Jest to jedna z najważniejszych konferencji związanych z rynkiem nieruchomości w Polsce, której uczestników ponownie gościł trójmiejski Sheraton Sopot Hotel. Podczas wydarzenia miejsce miało wiele wystąpień oraz pasjonujących paneli dyskusyjnych. Do udziału w jednym z paneli, w roli eksperta, został zaproszony również prezes zarządu YIT w Polsce - Tomasz Konarski.

Tomasz Konarski wziął udział w panelu, który zatytułowany był: Otwarcie rynku mieszkań na klienta zagranicznego. Czy nieruchomości mieszkalne w Polsce to tylko inwestycja?

Uczestnicy wspólnie dyskutowali i zastanawiali się nad tym, jaka jest aktualna sytuacja klienta zagranicznego na polskim rynku oraz co można zrobić, aby klient ten odgrywał w naszym kraju jeszcze większą rolę - poruszone zostały również struktury klienckiej czy ograniczeń kulturowych i prawnych. Nie bez znaczenia okazały się również stosowne zgody wydawane przez MSWiA. 

Innymi ważnymi kwestiami poruszonymi podczas tegorocznego Forum Rynku Nieruchomości były m.in.:

- Wnętrza sprzedają mieszkania, czyli w poszukiwaniu wartości dodanej w projektach mieszkaniowych.

- Wielka szansa mniejszych miast - inwestycje mieszkaniowe na rynkach lokalnych i mikro-rynkach.

- Oczekuj nieoczekiwanego! Minęło kilka miesięcy od wprowadzenia zakazu handlu w niedziele - czy ustawodawca może wprowadzić kolejne zmiany? Jak te, które już weszły w życie, wpłynęły na rynek inwestycyjny w Polsce?

Konferencje z cyklu "Forum Rynku Nieruchomości" to wydarzenia, podczas których polski rynek nieruchomości wykonuje skok do przodu. Cieszymy się, że możemy być ich częścią.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij