Strony lokalne:
Corporate site:
11.04.2018
  • Aktualności

II etap Nordic Mokotów z wiechą!

11 kwietnia 2018 roku odbyło się zawieszenie wiechy na budynku powstającym w ramach II etapu Nordic Mokotów.

W uroczystości wzięły udział zespoły YIT oraz firmy Unibep - generalnego wykonawcy. Zaproszeni zostali również podwykonawcy, architekci, a także wszystkie osoby, które związane są z projektem i przyłożyły swoją cegiełkę do wspólnego sukcesu, jakim niewątpliwie jest aktualny stan inwestycji.

Na początku wydarzenia miały miejsce uroczyste przemowy Tomasza Konarskiego, prezesa zarządu YIT w Polsce oraz Leszka Gołąbieckiego - prezesa zarządu Unibep SA, którzy w kilku słowach podsumowali dotychczasowe relacje, opowiedzieli o projekcie oraz zadeklarowali dalszą współpracę. Następnie nadszedł moment kulminacyjny, na który czekali wszyscy zgromadzeni - przy akompaniamencie "Rydwanów ognia" Vangelisa na sam szczyt budynku wciągnięta została wiecha!

Zawieszenie wiechy to zawsze szczególny moment, symbolizuje bowiem rychłe zakończenie prac i przekazanie mieszkań w ręce nowych lokatorów.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za udział :)

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij