11.04.2018
  • Aktualności

II etap Nordic Mokotów z wiechą!

11 kwietnia 2018 roku odbyło się zawieszenie wiechy na budynku powstającym w ramach II etapu Nordic Mokotów.

W uroczystości wzięły udział zespoły YIT oraz firmy Unibep - generalnego wykonawcy. Zaproszeni zostali również podwykonawcy, architekci, a także wszystkie osoby, które związane są z projektem i przyłożyły swoją cegiełkę do wspólnego sukcesu, jakim niewątpliwie jest aktualny stan inwestycji.

Na początku wydarzenia miały miejsce uroczyste przemowy Tomasza Konarskiego, prezesa zarządu YIT w Polsce oraz Leszka Gołąbieckiego - prezesa zarządu Unibep SA, którzy w kilku słowach podsumowali dotychczasowe relacje, opowiedzieli o projekcie oraz zadeklarowali dalszą współpracę. Następnie nadszedł moment kulminacyjny, na który czekali wszyscy zgromadzeni - przy akompaniamencie "Rydwanów ognia" Vangelisa na sam szczyt budynku wciągnięta została wiecha!

Zawieszenie wiechy to zawsze szczególny moment, symbolizuje bowiem rychłe zakończenie prac i przekazanie mieszkań w ręce nowych lokatorów.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za udział :)

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij