11.03.2018
  • Aktualności

II etap Nordic Mokotów osiągnął stan surowy otwarty

Zakończone zostały prace stanu surowego otwartego II etapu Nordic Mokotów – naszej pierwszej inwestycji mieszkaniowej w Polsce. W nowym budynku będzie 97 mieszkań w różnych metrażach – począwszy od mieszkań kompaktowych, przez rodzinne, po dwupoziomowe apartamenty. Planowany termin oddania do użytku to pierwszy kwartał 2019 roku.

 

Prace związane z budową drugiego etapu Nordic Mokotów rozpoczęliśmy we wrześniu 2017 roku i przebiegają one zgodnie z założonym harmonogramem. Osiedle powstaje w zielonej części Mokotowa, przy al. gen. W. Sikorskiego 9c.

 

W ramach projektu oferujemy typowo fińskie akcenty – drewniane tarasy i balkony, a wybrane mieszkania zostaną przygotowane do zainstalowania sauny. Nordic Mokotów jest więc inwestycją, która w naturalny sposób nawiązuje do ekologicznych rozwiązań i nordyckiego designu –mówi Joanna Lewandowska, dyrektor techniczny YIT w Polsce. Ponadto, nasi klienci mogą zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym – dodaje.

 

Co ważne, posiadamy już pozwolenie na użytkowanie I etapu inwestycji – mieszkania odebrało już blisko 100 właścicieli. W tym etapie pozostały też ostatnie wolne mieszkania dwupoziomowe, gotowe do zamieszkania.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij