Strony lokalne:
Corporate site:
11.03.2018
  • Aktualności

II etap Nordic Mokotów osiągnął stan surowy otwarty

Zakończone zostały prace stanu surowego otwartego II etapu Nordic Mokotów – naszej pierwszej inwestycji mieszkaniowej w Polsce. W nowym budynku będzie 97 mieszkań w różnych metrażach – począwszy od mieszkań kompaktowych, przez rodzinne, po dwupoziomowe apartamenty. Planowany termin oddania do użytku to pierwszy kwartał 2019 roku.

 

Prace związane z budową drugiego etapu Nordic Mokotów rozpoczęliśmy we wrześniu 2017 roku i przebiegają one zgodnie z założonym harmonogramem. Osiedle powstaje w zielonej części Mokotowa, przy al. gen. W. Sikorskiego 9c.

 

W ramach projektu oferujemy typowo fińskie akcenty – drewniane tarasy i balkony, a wybrane mieszkania zostaną przygotowane do zainstalowania sauny. Nordic Mokotów jest więc inwestycją, która w naturalny sposób nawiązuje do ekologicznych rozwiązań i nordyckiego designu –mówi Joanna Lewandowska, dyrektor techniczny YIT w Polsce. Ponadto, nasi klienci mogą zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym – dodaje.

 

Co ważne, posiadamy już pozwolenie na użytkowanie I etapu inwestycji – mieszkania odebrało już blisko 100 właścicieli. W tym etapie pozostały też ostatnie wolne mieszkania dwupoziomowe, gotowe do zamieszkania.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij