11.03.2018
  • Aktualności

II etap Nordic Mokotów osiągnął stan surowy otwarty

Zakończone zostały prace stanu surowego otwartego II etapu Nordic Mokotów – naszej pierwszej inwestycji mieszkaniowej w Polsce. W nowym budynku będzie 97 mieszkań w różnych metrażach – począwszy od mieszkań kompaktowych, przez rodzinne, po dwupoziomowe apartamenty. Planowany termin oddania do użytku to pierwszy kwartał 2019 roku.

 

Prace związane z budową drugiego etapu Nordic Mokotów rozpoczęliśmy we wrześniu 2017 roku i przebiegają one zgodnie z założonym harmonogramem. Osiedle powstaje w zielonej części Mokotowa, przy al. gen. W. Sikorskiego 9c.

 

W ramach projektu oferujemy typowo fińskie akcenty – drewniane tarasy i balkony, a wybrane mieszkania zostaną przygotowane do zainstalowania sauny. Nordic Mokotów jest więc inwestycją, która w naturalny sposób nawiązuje do ekologicznych rozwiązań i nordyckiego designu –mówi Joanna Lewandowska, dyrektor techniczny YIT w Polsce. Ponadto, nasi klienci mogą zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym – dodaje.

 

Co ważne, posiadamy już pozwolenie na użytkowanie I etapu inwestycji – mieszkania odebrało już blisko 100 właścicieli. W tym etapie pozostały też ostatnie wolne mieszkania dwupoziomowe, gotowe do zamieszkania.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij